strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
niedziela, 1 lutego 2015   pogoda

Hotele

GIŻYCKO Hotel Centralny Ośrodek Sportu**

18 maja 2010
dodał(a): Centralny Ośrodek Sportu
Adres:ul. Moniuszki 22, 11-500 Giżycko
Telefon:+48 87 428 23 35
Fax:+48 87 428 23 35
E-mail:recepcja.gizycko@cos.pl
Www:www.gizycko.cos.pl/arts,k27.html
Il. miejsc:132 (+174)
Parking:parking strzeżony


Opis
Ośrodek znajduje się na obrzeżach Giżycka, wśród polan, lasów nad brzegiem jeziora Kisajno tuż przy wejściu do kanału Łuczańskiego, zajmuje ponad 25 ha terenu.

Ośrodek posiada 306 miejsc noclegowych przez cały rok (wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym).

Pawilon hotelowy „Domont” posiada 132 miejsca noclegowe w 66 2-osobowych pokojach. Dodatkowo znajdują się tu 2 sale konferencyjne 30 i 40 osobowe.

Zespół mieszkalno-hotelowy (9 Chat) składający się z 9 18-osobowych budynków położony jest na jednym ze wzgórz. Każda „chata” posiada dwa pokoje 1-os., osiem pokoi 2-os., saunę, salę klubowo-telewizyjną, suszarnie z prasowalnią i bagażownie. W dwóch budynkach tego zespołu znajdują się sale do hydromasażu (wyposażone w wannę do masażu podwodnego), pralnie samoobsługowe.

Budynek biurowo – hotelowy mieści 3 2-osobowe apartamenty, składające się z sypialni, pokoju wypoczynkowego oraz łazienki. Poza apartamentami znajduje się tu również: jeden pokój 3-os, jeden 2-os. i jeden 1-os. - wszystkie wyposażone w radio, tv (sat), telefony, lodówki.

Informacje dodatkowe
Do dyspozycji gości:
- Własne kąpielisko
- Przystań portowa nad jez. Kisajno

Na terenie ośrodka: bary, restauracja, sklep spożywczy i dobre zaplecze sportowo- rekreacyjne), sauna. Możliwość wyczarterowania jachtów, wypożyczenia sprzętu turystycznego (kajaki, łodzie wiosłowe, rowery wodne i turystyczne) i szkoleń windsurfingowych.
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS