strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 25 kwietnia 2018   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 10 marca 2017

DZIEŃ KOBIET – monodram muzyczny
2017.03.10
Oranżeria Hotel St. Bruno

DZIEŃ KOBIET – monodram muzyczny

06 marca 2017
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2017-03-10
Termin do:2017-03-10
Organizator:Burmistrz Giżycka i Giżyckie Centrum Kultury
Miejsce:Oranżeria Hotel St. Bruno
Www:www.gizyckiecentrumkultury.pl

DROGIE PANIE,
Z OKAZJI DNIA KOBIET BURMISTRZ GIŻYCKA WOJCIECH KAROL IWASZKIEWICZ ORAZ GIŻYCKIE CENTRUM KULTURY ZAPRASZAJĄ NA
MONODRAM MUZYCZNY pt.


„CIAO CIAO BAMBINA – NASZE WŁOSKIE BOSKIE PIOSENKI”


W roli głównej artysta musicalowy – NICOLA PALLADINI.


Muzyczna podróż po słonecznej Italii już 10 marca
godz.19.00 ORANŻERIA Hotelu St. Bruno


UWAGA BRAK WEJŚCIÓWEK.
_ PLAKAT - 1200 internetMonodram muzyczny “Ciao Ciao Bambina”, inspirowany życiem włoskiego piosenkarza Marino Mariniego, to podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy.
Bohater wspomina swoje życie i drogę artystyczną, prowadząc nas przez trzy dekady XX wieku. Towarzyszymy mu w podróży promem wycieczkowym do Stanów Zjednoczonych końca lat 40 – tych, gdzie poznajemy klimat nowojorskiej Małej Italii. Po powrocie do Europy, widzowie udają się w towarzystwie Marino Mariniego do kabaretów Neapolu i Rzymu, a także paryskiej Olimpii, gdzie biorą udział w jego wielkim sukcesie nad Sekwaną.
Tłem dla spektaklu są widowiskowe videoprojekcje,wprowadzające nas w klimat i atmosferę. W ciągu 70 minut usłyszymy m.in.: „Tu vuo fa lamericano”, “Azzurro”, “Marina”, „Osole mio”, „Love in Portofino”, „Volare”, “Mamma”, “Guarda che luna”,”Ciao Ciao Bambina”.


Występują:


Nicola Palladini – wokal, narracja


Dominik Dudzik – kontrabas / fortepian


Piotr Bogutyn – gitaraNICOLA PALLADINI
Po ukończeniu w 2005 roku Akademii Musicalowej Musical Theatre Academy w Rzymie, studiował metody aktorskie Strasberg/Stanislavskji w Konstant Lee Studio u wykładowcy Ilza Prestinari z Actor Studio.
Swoją teatralną karierę rozpoczął w musicalu „The Rocky Horror Show” w roli Riff Raff, a następnie brał udział w licznych musicalach we Włoszech: „Welcome to the Machine”, „ The Pink Floyd Rock Show” w roli Frank the Producer, „Alicja w Krainie Czarów` w roli Szalonego Kapelusznika, „Across the Universe”, „Marcelino, chleb i wino”, „Grease” oraz w roli Apostoła –


w światowej premierze muzycznego spektaklu „Maria z Nazaretu” w Sali Audiencyjnej Pawła VI w Watykanie.
W 2011 roku zadebiutował w Polsce w głównej roli Mistrza Ceremonii w musicalu „CABARET” w reżyserii Andrzeja Marii Marczewskiego, w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku. W 2012 roku w Teatrze Muzycznym w Poznaniu wystąpił w musicalu „Kiss Me, Kate” w głównej roli Freda Grahama/Petruchio. W 2013 roku Nicola Palladini można było zobaczyć w roli Saszy w inscenizacji „Skrzypka na dachu” w Teatrze Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu.

Imprezy i wydarzenia w Giżycku

Wszystkie Button zatwierdzający wybór daty
-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS