pogoda

Z okazji 100. urodzin NIVEA Polska postanowiła spełnić marzenia dzieci. W odpowiedzi na potrzeby lokalnych społeczności powstał projekt ufundowania i budowy 100 placów zabaw na terenie całej Polski. Do projektu zgłosiło się również Giżycko. Teraz wszystko w rękach Internautów.
Pierwsze miejscowości zostały już zakwalifikowane do otrzymania placów, ponieważ zdobyły najwięcej głosów w pierwszej turze głosowania do 6 czerwca 2011r. i kolejnej lipcowej. My nadal mamy szansę, ale liczy się każdy głos. Głosujmy więc codziennie do 31 października 2011! Teraz Giżycko jest na 101 pozycji z 2.638 głosami. Place zostaną wybudowane w miejscowościach, które uzyskają najwięcej głosów: 25 pierwszych w trzeciej turze głosowania trwającej do końca września i 25 w ostatnim głosowaniu do końca października. Konkurencja jest więc ogromna!
Głosujcie, zachęcajcie znajomych i przyjaciół :-)

Port Ekomarina nad jez. Niegocin w Giżycku
Gorąco zachęcamy do głosowania na lokalizację takiego placu właśnie w Ekomarinie. Plac zabaw powstałby między głównym budynkiem Ekomariny, a nowo wybudowaną kładką łączącą port z miastem. Z takiej atrakcji będą mogli cieszyć się nie tylko najmłodsi mieszkańcy Giżycka, ale również dzieci odwiedzające nasze miasto w sezonie. Marka NIVEA jest w Giżycku bardzo popularna - mamy tu dwa kluby żeglarskie objęte programem NIVEA ,, Błękitne Żagle". Młodzi żeglarze trenujący na małych jachtach klasy Optymist z błękitnym żaglem NIVEA to codzienny widok na naszych jeziorach.