strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 26 stycznia 2021   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 29 marca 2014

Międzynarodowy Turniej Dziecięcej Piłki Nożnej
2014.03.29
Hala Sportowa COS Ośrodek Przygotowań Olimpijskich
Film LEGO PRZYGODA w 3D
2014.03.29
Giżyckie Centrum Kultury
Godzina dla Ziemi WWF 29 marca 20.30
2014.03.29
Giżycko
Film KAMIENIE NA SZANIEC
2014.03.28
Giżyckie Centrum Kultury
Film 300 POCZĄTEK IMPERIUM w 3D
2014.03.29
Giżyckie Centrum Kultury
Film NOE: WYBRANY PRZEZ BOGA
2014.03.28
Giżyckie Centrum Kultury

Godzina dla Ziemi WWF 29 marca 20.30

18 marca 2014
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2014-03-29
Termin do:2014-03-29
Organizator:WWF World Wide Fund for Nature „Światowy Fundusz na rzecz Przyrody”
Miejsce:Giżycko
Www:godzinadlaziemi.pl

Godzina dla Ziemi WWF


W sobotę 29 marca o 20.30 wybije tegoroczna Godzina dla Ziemi WWF


Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu poprzez rejestrację na stronie godzinadlaziemi.pl i zgaszenie światła w swoim domu.

Zbliża się kolejna edycja Godziny dla Ziemi WWF, wyjątkowej akcji ekologicznej, która co roku jednoczy miliony ludzi na całym świecie w symbolicznym geście dla naszej Planety. Godzina dla Ziemi WWF to nie tylko czas, kiedy na godzinę gasną światła w domach na wszystkich kontynentach – to także niezwykły wyraz jedności mieszkańców Ziemi w trosce o naszą wspólną Planetę.Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Giżycka do udziału w akcji Godzina dla Ziemi WWF!  Biorąc udział w tym wyjątkowym wydarzeniu włączamy się do zmian. Gasząc światła na symboliczną godzinę i angażując się w akcję, dołączyy do tysięcy miast i milionów ludzi, którzy w tym roku już po raz ósmy udowodnią, że działając razem możemy przynieść prawdziwe zmiany i uratować zieloną, żyjącą Ziemię.


W zeszłym roku wśród osób zaangażowanych w tę największą na świecie ekologiczną akcję społeczną znaleźli się mieszkańcy 7001 miast w 153 państwach świata. W samej Polsce w akcji wzięła udział rekordowa liczba ponad 60 miast, a niemal 65 000 zadeklarowało włączenie się do zmian na stronie internetowej godzinadlaziemi.pl. Polacy na symboliczną godzinę zgasili światła w swoich domach, a w miastach całego kraju wygaszone zostało oświetlenie najbardziej charakterystycznych obiektów publicznych. W zeszłorocznej Godzinie dla Ziemi WWF wzięły udział nie tylko duże miasta, takie jak Warszawa, Kraków, Trójmiasto czy Wrocław, ale także dziesiątki średnich i małych miejscowości, które chciały pokazać światu, że los naszej Planety nie jest im obojętny.


Godzina dla Ziemi WWF to znacznie więcej niż zgaszenie świateł na jedną godzinę w roku – jej prawdziwym celem jest pokazanie ludziom, jak żyć w sposób przyjazny środowisku, obudzenie w nich szacunku do zasobów naturalnych Ziemi i zmotywowanie ich do zmiany codziennych przyzwyczajeń. Wobec rosnących wyzwań ekologicznych stojących przed naszą Planetą, nie wystarczy już wiedza, że nasze codzienne wybory mają wpływ na środowisko naturalne – potrzebne są rzeczywiste działania. Udział w Godzinie dla Ziemi WWF to doskonała okazja, żeby razem zrobić coś dobrego dla Ziemi.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS