strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 20 kwietnia 2021   pogoda
media

Serwis

Jak założyć konto i korzystać z serwisu

Załóż konto w „Strefie Mieszkańców” i korzystaj z serwisu

 

 
Poniżej podajemy podstawowe kroki jak to zrobić:
  1. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, to w „Strefie Mieszkańców” „Załóż konto” .
  2. Podczas pierwszej rejestracji nadaj nick (czyli podpis, który będzie wyświetlany przy dodawanych przez ciebie ogłoszeniach lub zdjęciach). Należy też określić indywidualnie: login i hasło, niezbędne do każdorazowego logowania się w „Strefie Mieszkańców”. Następnie „Wyślij formularz”.
  3. Po otrzymaniu komunikatu na stronie Rejestracja zakończona pomyślnie, „Zaloguj się” podając wcześniej ustalony login i hasło.
  4. W zależności od potrzeby z Menu należy wybrać:

· Katalog Firm i Instytucji (dodawanie informacji o działalności gospodarczej, instytucjach i organizacjach w następujących kategoriach: Biznes, Prawo i Finanse, Budownictwo, nieruchomości, Edukacja i Nauka, Handel,  Komputery, Internet, Komunikacja i Transport, Kultura i Rozrywka, Media i reklama, Motoryzacja, Organizacje pozarządowe, Producenci, Sport i Rekreacja, Urzędy i Instytucje publiczne, Usługi, Zdrowie i Uroda)

 

· Baza Turystyczna (dodawanie informacji o działalności turystycznej w następujących kategoriach: Hotele, Pensjonaty, Ośrodki wypoczynkowe, Pokoje gościnne, Domki, Schroniska młodzieżowe, Pola namiotowe i kempingowe, Agroturystyka, Restauracje, Kawiarnie, Gospody, Bary, Biura turystyczne, Czarter jachtów, Pamiątki - rękodzieło artystyczne, Porty i przystanie żeglarskie, Przewodnicy, Rejsy statkiem, Sternicy, Szkolenia i obozy, Usługi żeglarskie, Wypożyczalnie sprzętu turystycznego)

 

· Kalendarz imprez  (dodawanie informacji o  przedsięwzięciach kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych, wystawach, koncertach, warsztatach artystycznych, zawodach sportowych, regatach etc.)

 

· Galeria zdjęć (dodawanie fotografii naszego miasta i okolic o różnych porach roku, przyrody, wydarzeń, zabytków, ciekawych miejsc i ludzi etc.)

 

Ważne! Osoba, która nie posiada konta, nie może zalogować się w „Strefie Mieszkańców”, by dodać ogłoszenie lub zdjęcie. Najpierw należy założyć konto.

Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS