strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
niedziela, 12 lipca 2020   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 9 sierpnia 2014

Wystawa fotografii WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO "Wyspa Kormoranów"
2014.08.05
Świetlica wiejska w Dobie
MAZURY HIP-HOP FESTIWAL Giżycko 2014
2014.08.07
Twierdza Boyen, plaża miejska, WakePark Giżycko
Szanty Szkwał
2014.08.09
Stanica Wodna Stranda
KONKURS GRAFFITI "Graffiti Combat"
2014.08.09
plaża miejska skatepark

KONKURS GRAFFITI "Graffiti Combat"

17 lipca 2014
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2014-08-09
Termin do:2014-08-09
Organizator:Urząd Miejski w Giżycku i Fundacja CIK organizator MHHF
Miejsce:plaża miejska skatepark
E-mail:konkurs@mhhf.pl
Www:www.gizycko.plUrząd Miejski w Giżycku i organizator Mazury Hip Hop Festiwal Giżycko zapraszają na KONKURS GRAFFITI "Graffiti Combat"


FINAŁ plaża miejska skatepark 9 sierpnia 2014 (sobota) 12.00
Uwaga! Ze względu na pogodę konkurs został przeniesiony z piątku 8 sierpnia na sobotę 9 sierpnia na godz. 12.00
Będzie dobra zabawa! Łączna pula nagród pieniężnych 1000 zł + zaproszenia na Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko!
REGULAMIN


Konkurs towarzyszy MAZURY HIP – HOP FESTIWAL Giżycko 2014


W tym roku odbędzie się 2. edycja KONKURSU GRAFFITI "Graffiti Combat" organizowanego przez Urząd Miejski w Giżycku i Fundację CIK organizatora Mazury Hip Hop Festiwal Giżycko. Finał i wystawa prac odbędą się 8 sierpnia przy miejskim skateparku.


Rekrutacja jest prosta, polega na wysłaniu do nas na adres: konkurs@mhhf.pl swojego portfolio, a w nim zdjęcie co najmniej jednej swojej gotowej pracy. Z nadesłanych propozycji wybieranych zostanie 10 najlepszych. Wybrane osoby 8 sierpnia 2014r. staną do walki o nagrody. Projekty prac są dowolne, jedynym wymogiem jest zawarcie w pracy w formie graficznej lub tekstowej nazwy Mazury Hip Hop Festiwal Giżycko. Nagrodzimy 3 miejsca: I miejsce 500 zł, II miejsce 300 zł i III miejsce 200 zł brutto, ponadto do każdej nagrody MHHF dokłada po 2 karnety na XIII edycję MHHF. Konkursowe prace będą tworzone przy skateparku w Giżycku, gdyby pogoda nie dopisała mamy do dyspozycji zadaszoną scenę amfiteatru obok skateparku. Po konkursie prace pozostaną w ekspozycji aż do końca wakacji.


Kontakt do organizatora: Urząd Miejski w Giżycku
Katarzyna Karolska Pełnomocnik Burmistrza ds. Rodziny Dzieci i Młodzieży
tel. 87 7324 143  katarzyna.karolska@gizycko.pl


Konkurs towarzyszy XIII MAZURY HIP – HOP FESTIWAL Giżycko 2014. A Festiwal to nie tylko koncerty na scenie amfiteatru Twierdzy Boyen. Po zeszłorocznym debiutanckim rozdaniu pierwszej w historii nagrody od MHHF dla DonGuralesko, po raz pierwszy rozdane zostaną 3 Złote Felgi, pierwsze niezależne nagrody dla polskich wykonawców hip-hop. Tegoroczny MHHF o także różne propozycje aktywności w mieście. Specjalnie na tę okoliczność organizatorzy przygotowali mapę – przewodnik po festiwalowych działaniach, z podziałem na 3 dni. Wśród innych wydarzeń towarzyszących festiwalowi jest także  jam graffiti i "Malowanie Mostu" przez profesjonalnych grafficiarzy. Na plaży miejskiej odbędzie się również letnia edycja organizowanego przez GCK Międzynarodowego Turnieju Tańca "Step to the beat".


 

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS