ABSOLWENCI

1994
Kl. IVa     Kl. IVb
1995
Kl. IVa    Kl. IVb    Kl. IVc    Kl. IVd
1996
Kl. IVa    Kl. IVb    Kl. IVc    Kl. IVd
1997
Kl. IVa    Kl. IVb    Kl. IVc    Kl. IVd    Kl. IVe
1998
Kl. IVa    Kl. IVb    Kl. IVc    Kl. IVd    Kl. IVe
1999
Kl. IVa    Kl. IVb    Kl. IVc    Kl. IVd    Kl. IVe    Kl. IVf
2000
Kl. IVa    Kl. IVb    Kl. IVc    Kl. IVd
2001
Kl. IVa    Kl. IVb    Kl. IVc    Kl. IVd    Kl. IVe
2002
Kl. IVa    Kl. IVb    Kl. IVc    Kl. IVd    Kl. IVe    Kl. IVf
2003
Kl. IVa    Kl. IVb    Kl. IVc    Kl. IVd    Kl. IVe    Kl. IVf    Kl. IVg
2004
Kl. IVa    Kl. IVb    Kl. IVc    Kl. IVd    Kl. IVe
2005
Kl. IIIa    Kl. IIIb    Kl. IIIc    Kl. IIId    Kl. IIIe    Kl. IIIf
2006
Kl. IIIa    Kl. IIIb    Kl. IIIc    Kl. IIId    Kl. IIIe    Kl. IIIf
2007
Kl. IIIa    Kl. IIIb    Kl. IIIc    Kl. IIId    Kl. IIIe    Kl. IIIf
2008
Kl. IIIa    Kl. IIIb    Kl. IIIc    Kl. IIId    Kl. IIIe    Kl. IIIf
2009
Kl. IIIa    Kl. IIIb    Kl. IIIc    Kl. IIId    Kl. IIIe    Kl. IIIf
2010
Kl. IIIa    Kl. IIIb    Kl. IIIc    Kl. IIId    Kl. IIIe    Kl. IIIf
2011
Kl. IIIa    Kl. IIIb    Kl. IIIc    Kl. IIId    Kl. IIIe    Kl. IIIf


ROK SZKOLNY 1993/94

KLASA IV a

Wychowawcy: mgr Krystyna Ołdakowska, mgr Janina Ciepła


1. Bednarczyk Ewa
2. Białokoz Ewa
3. Bolesta Bogusława
4. Celep Marzena
5. Chaberska Wioletta
6. Chmielewski Wojciech
7. Cielesz Julita
8. Deptuła Ewa
9. Drab Urszula
10. Gobcewicz Anna
11. Jaworski Andrzej
12. Kardasz Anna
13. Kopała Andrzej
14. Kozakiewicz Ewa
15. Lebiosz Agata
16. Lisowski Mariusz
17. Łapińska Agata
18. Łepkowska Joanna
19. Łopot Magdalena
20. Machejko Kornel
21. Majewski Paweł
22. Maślij Joanna
23. Michalczewska Magdalena
24. Odojewska Aneta
25. Rauba Małgorzata
26. Szwarc Piotr
27. Tomaszewicz Agnieszka
28. Tomaszewicz Joanna
29. Waluk Kinga
30. Wesołowska Agnieszka

KLASA IV b

Wychowawczyni: mgr Ewa Michalczewska


1. Bałkowska Izabela
2. Bobin Marta
3. Borkowski Wojciech
4. Brzezińska Wioletta
5. Czerniak Małgorzata
6. Dzięgielewska Aneta
7. Gawryś Małgorzata
8. Górzyńska Urszula
9. Hołubowski Marcin
10. Hołubowski Michał
11. Kiziewicz Katarzyna
12. Kałos Marta
13. Kulesza Adam
14. Laskowski Jacek
15. Lemecha Marek
16. Maszczak Marta
17. Matulewicz Agnieszka
18. Niewęgłowska Ewa
19. Orłowska Anna
20. Pieńkosz Robert
21. Płaskowicz Katarzyna
22. Rajszczak Agnieszka
23. Sawicki Remigiusz
24. Skoratko Agnieszka
25. Strzałko Ewa
26. Świderska Katarzyna
27. Staniul Agnieszka
28. Trzeciak Beata
29. Wojtków Sylwia
30. Żelasko Anna

ROK SZKOLNY 1994/95

KLASA IV a    

Wychowawca: mgr Jan Tyryłło


1. Brzozowski Michał
2. Buć Agnieszka
3. Chraniuk Anna Krystyna
4. Ciechanowicz Agnieszka
5. Ciechanowicz Maciej
6. Dudziak Krystian
7. Gołubowska Magdalena
8. Jankowski Tomasz
9. Jaremko Jolanta Monika
10. Jedut Wiesława
11. Kozłowska Magdalena Maria
12. Kułakowska Ewa Joanna
13. Macewicz Julita
14. Marzec Dariusz
15. Mościbrocki Grzegorz
16. Otwinowska Jolanta Anna
17. Pawłowicz Ewa
18. Pawłowska Anna
19. Płaskowicz Piotr
20. Polak Barbara Dorota
21. Romejko Bogusław Piotr
22. Rynkiewicz Tomasz
23. Sarosiek Hubert
24. Sieńkowska Magdalena Anna
25. Szczepańska Gabriela Jadwiga
26. Szczotko Marta
27. Śmigielski Paweł
28. Wiśniewska Dorota Joanna
29. Wojnowski Artur
30. Żygałło Magdalena Maria

KLASA IV b

Wychowawca: mgr Jarosław Ołdakowski


1. Bełbot Arkadiusz
2. Blum Bartosz
3. Boharewicz Agnieszka
4. Brzeziński Mariusz
5. Cichosz Anna
6. Ciupa Agnieszka
7. Dziadak Marta
8. Gąsiorowski Maciej
9. Hładuń Magdalena
10. Janicka Magdalena
11. Jarosz Wioletta
12. Kajrys Marcin
13. Kolankiewicz Ewa
14. Konieczka Renata
15. Krakowska Sylwia
16. Król Karolina
17. Kruniewicz Piotr
18. Lelis Beata
19. Maślij Irena
20. Nowicka Daria
21. Panaś Piotr
22. Pawłowski Robert
23. Piskorska Dorota
24. Sienkiewicz Monika
25. Symonowicz Dagmara
26. Trzeciak Ewa
27. Walata Rafał
28. Wróbel Anna

KLASA IV c

Wychowawczyni: mgr Irena Sekuła


1. Będzińska Majka
2. Bieda Anna
3. Bielawska Urszula
4. Błoszko Katarzyna
5. Bolesławicz Zbigniew
6. Cherek Anna
7. Dąbrowski Krzysztof
8. Dembski Mariusz
9. Gawryło Marta
10. Gorodecka Anna
11. Grecka Marta
12. Gronek Magdalena
13. Grygieńcza Artur
14. Grzegorzewski Rafał
15. Kardasz Beata
16. Karniło Artur
17. Kornfeld Bartosz
18. Krysiuk Agnieszka
19. Łasak Marta
20. Łopot Katarzyna
21. Łyskowka Iwona
22. Maczuga Agnieszka
23. Maj Magdalena
24. Micewicz Wojciech
25. Michalkiewicz Izabela
26. Misiura Dariusz
27. Święcicka Agnieszka
28. Szczesiul Krzysztof
29. Tuziemska Monika
30. Wądołowski Artur
31. Ziniewicz Piotr

KLASA IV d

Wychowawczyni: mgr Barbara Tarasiewicz


1. Bielewska Aneta
2. Błaszczyk Ewelina
3. Bogdanowicz Anna
4. Bulko Wioletta
5. Chrześcijan Magdalena
6. Chudzik Agnieszka
7. Czerniawska Edyta
8. Dłużniewska Katarzyna
9. Drzewiecka Magdalena
10. Dudzińska Katarzyna
11. Filipowicz Justyna
12. Grzelecka Anna
13. Karpowicz Aneta
14. Kłodnicka Renata
15. Kopcych Ida
16. Kordowska Justyna
17. Krasowska Agnieszka
18. Młyniec Patrycja
19. Narbut Agnieszka
20. Oleksiak Magdalena
21. Patecka Jolanta
22. Pinkiewicz Aneta
23. Rola Joanna
24. Rzeczycka Anita
25. Sekular Magdalena
26. Szczechowicz Iwona
27. Tracichleb Alicja
28. Wawiórko Monika
29. Wicha Dorota

ROK SZKOLNY 1995/96

KLASA IV a    

Wychowawca: mgr Leszek Bukowski


1. Cendrowski Jacek
2. Chmielewski Piotr
3. Chrześcijan Maciej
4. Dawsiewicz Maciej
5. Dorywalski Łukasz
6. Dudziak Ewelina
7. Iwaszko Katarzyna
8. Korc Marek
9. Kozłowski Radosław
10. Marczuk Monika
11. Musiałek Łukasz
12. Popko Robert
13. Rodziewicz Ewa
14. Sadok Andrzej
15. Sadowska Ewa
16. Siatkowski Artur
17. Sokołowska Kamila
18. Stachowski Krzysztof
19. Szymczyk Artur
20. Wac Katarzyna
21. Włodzimirow Kamila
22. Zabłotniak Iwona
23. Żur Piotr

KLASA IV b

Wychowawczyni: mgr Halina Ilińska


1. Ciechanowicz Karol
2. Cielecki Kamil
3. Dziekan Agnieszka
4. Grzeszczak Katarzyna
5. Jakutowicz Zbigniew
6. Kudlak Monika
7. Lechowicz Magdalena
8. Liminowicz Aneta
9. Malinowska Magdalena
10. Meus Anna
11. Monkiewicz Wiesław
12. Pawlak Krystian
13. Pietrukaniec Marcin
14. Połojański Arkadiusz
15. Rodziewicz Małgorzata
16. Saczek Anna
17. Sawicki Robert
18. Sosnowicz Dorota
19. Strupińska Kamila
20. Świderska Julita
21. Swięcica Marzena
22. Tyryłło Marek
23. Udowieni Mariusz
24. Wołkońska Agnieszka

KLASA IV c

Wychowawczyni: mgr Anna Gadomska


1. Chojka Monika
2. Ciszewska Monika
3. Fedor Małgorzata
4. Gieczewska Agnieszka
5. Gowkielewicz Anna
6. Jeglińska Małgorzata
7. Jurczak Marta
8. Kojro Sabina
9. Konc Ewa
10. Kotowska Anna
11. Kruk Marta
12. Lachowicz Marta
13. Ledwożyw Barbara
14. Mackun Katarzyna
15. Orłowska Aleksandra
16. Owczarek Ewa
17. Panaś Joanna
18. Poć Małgorzata
19. Pukszta Agnieszka
20. Roszczyk Monika
21. Szczerowoda Marta
22. Szeląg Adrianna
23. Wasiak Agnieszka

KLASA IV d

Wychowawca: mgr Jan Markiewicz


1. Bień Sylwia
2. Borek Marta
3. Borkowska Marta
4. Chocian Justyna
5. Doda Małgorzata
6. Dyszkiewicz Wioletta
7. Grabowska Monika
8. Kaczmarek Dorota
9. Karolczuk Anna
10. Karolczuk Izabela
11. Karwowska Anna
12. Koniuszewska Agata
13. Narkiewicz Joanna
14. Raczkowska Marta
15. Rybarczyk Marta
16. Sobolewska Anna
17. Sokołowska Joanna
18. Trąbka Emilia
19. Węsławowicz Sylwia
20. Wojsiat Emilia
21. Wyrobek Dobrosława
22. Żygałło Izabela

ROK SZKOLNY 1996/97

KLASA IV a

Wychowawczyni: mgr Bożena Dobrzyńska


1. Ataszkiewicz Magdalena
2. Będzińska Agnieszka
3. Bieleniewicz Adam
4. Bogdanowicz Jakub
5. Brysacz Daniel
6. Budzyńska Magdalena
7. Czernel Anna
8. Ćwikowska Iwona
9. Dyduch Adam
10. Gawryś Katarzyna
11. Kaciun Iwona
12. Łuszczyńska Justyna
13. Marzec Anna
14. Moro Rafał
15. Mroczkowska Katarzyna
16. Niekało Justyna
17. Oleksiewicz Agnieszka
18. Paczkowska Magdalena
19. Pajewski Piotr
20. Rodziewicz Maciej
21. Sawczuk Robert
22. Stemplewska Agnieszka
23. Sulińska Agata
24. Szlejter Marta
25. Szostak Kinga
26. Tomaszewska Kamilla
27. Trzeciakiewicz Marcin

KLASA IV b

Wychowawczyni: mgr Helena Wróblewska


1. Abramowicz Alicja
2. Aleksiun Monika
3. Borowska Sylwia
4. Ciszewska Kamila
5. Dmytryk Anna
6. Gasiul Marta
7. Grabowska Karolina
8. Grzeszczyk Edyta
9. Kruk Agnieszka
10. Kudzia Joanna
11. Kutnik Kamila
12. Kordowska Julita
13. Łobodzińska Joanna
14. Miecielica Aneta
15. Nowicka Ewa
16. Padło Janina
17. Patera Anna
18. Perestret Alicja
19. Piechota Marzena
20. Rola Małgorzata
21. Staniul Monika
22. Staśkiewicz Katarzyna
23. Warcaba Maria
24. Zwolińska Anna

KLASA IV c

Wychowawczyni: mgr Ewa Downar


1. Celep Dariusz
2. Gabruś Monika Elżbieta
3. Gąsiorowska Magdalena
4. Jacuńska Sylwia
5. Kasjańczuk Ewa Beata
6. Kicia Krzysztof
7. Kisiel Justyna
8. Kordowska Anna
9. Kuchta Agnieszka
10. Kućko Tomasz
11. Maculewicz Andrzej
12. Maksymowicz Anna
13. Marczuk Igor
14. Paluch Daniel
15. Patecka Wioletta
16. Podbielski Radosław
17. Przyłucki Tomasz
18. Ptaszyńska Monika
19. Sakowicz Renata
20. Sobolewski Marcin
21. Sroka Mirosław
22. Stemplewski Marcin
23. Taper Adam
24. Tołwiński Tomasz
25. Wałuto Katarzyna
26. Warmbier Magdalena
27. Włodarczyk Piotr
28. Zawalak Marta

KLASA IV d    

Wychowawca: mgr Grzegorz Małek


1. Bandulet Katarzyna
2. Bańkowska Agnieszka
3. Chocian Ewa
4. Górko Bożena
5. Karbowniczyn Urszula
6. Kijak Katarzyna
7. Laszczkowska Iwona
8. Lenar Sylwia
9. Michalkiewicz Marta
10. Mielczarek Iwona
11. Miruć Dorota
12. Myśliwiec Marta
13. Nieborek Agnieszka
14. Piskor Iwona
15. Piskorz Beata
16. Saczek Dorota
17. Staniul Anna
18. Staniul Elżbieta
19. Suwik Anna
20. Tomaszewska Małgorzata
21. Truss Adriana
22. Tuz Anita
23. Wasylinko Anna
24. Wójtowicz Katarzyna
25. Zadrożna Agnieszka
26. Zakolska Monika
27. Zuwalska Sylwia

KLASA IV e

Wychowawca: mgr Józef Lichacz


1. Adamczyk Anna
2. Borek Szymon
3. Cielesz Małgorzata
4. Czerep Agnieszka
5. Duda Łukasz
6. Falska Marta
7. Fedio Katarzyna
8. Gałęzowski Andrzej
9. Grygielewicz Maciej
10. Jankiewicz Marta
11. Kędzierska Izabela
12. Kędzierski Marcin
13. Konc Arkadiusz
14. Krusiewicz Krzysztof
15. Kujat Piotr
16. Pitner Anna
17. Radiukiewicz Marta
18. Reduch Agnieszka
19. Romanowski Daniel
20. Stopiński Paweł
21. Szablak Radosław
22. Tomaszewski Patryk
23. Trejnis Katarzyna
24. Tymecka Izabela
25. Wasilewski Paweł
26. Wojdat Anna
27. Zaleśkiewicz Marta
28. Zięty Elżbieta

ROK SZKOLNY 1997/98

KLASA IV a

Wychowawczyni: mgr Ewa Michalczewska


1. Baklarz Adrian
2. Cyganik Monika
3. Dmochowski Adam
4. Drzazga Dorota
5. Fiedziewicz Agnieszka
6. Klempert Ewelina
7. Konarzewski Edward
8. Kowalczyk Agnieszka
9. Kulewicz Julita
10. Kurzynowska Agnieszka
11. Kuźma Rafał
12. Lepis Sylwia
13. Malinowska Marzena
14. Miecielica Justyna
15. Mielczarczyk Klaudia
16. Panaś Jarosław
17. Petiuk Jarosław
18. Płaza Przemysław
19. Porolińczak Marta
20. Radziewicz Agnieszka
21. Rąbel Urszula
22. Sosnowicz Tomasz
23. Surdykowska Agnieszka
24. Tkacz Danuta
25. Trzcińska Marzena
26. Wałach Sabina
27. Welzman Maciej
28. Wojciechowska Joanna
29. Zwolińska Sylwia

KLASA IV b

Wychowawca: mgr Adam Kołodziej


1. Arciszewska Marlena
2. Auguścik Sylwia
3. Bałtakowska Anna
4. Bogdanowicz Anna
5. Bojsiecka Wioletta
6. Ekstowicz Przemysław
7. Gajownik Katarzyna
8. Gibner Dorota
9. Jakubowska Julita
10. Koniuszewska Małgorzata
11. Kordowski Paweł
12. Lachowicz Sebastian
13. Machnacz Izabela
14. Mesłowska Edyta
15. Nawrocki Robert
16. Opar Magdalena
17. Stemplewska Anna
18. Stodulska Adriana
19. Stradczuk Mariola
20. Swoboda Paulina
21. Szafran Robert
22. Trajnowicz Katarzyna
23. Tyburska Justyna
24. Zajkowska Sabina

KLASA IV c

Wychowawcy: mgr Barbara Freyer, mgr Halina Ilińska


1. Bosiak Sylwia
2. Cieplicka Anna
3. Gałczyńska Anna
4. Grajewski Przemysław
5. Jasińska Joanna
6. Jedut Justyna
7. Karasiewicz Marzena
8. Kibiłda Anna
9. Kondak Aneta
10. Kurzyński Krzysztof
11. Makara Marek
12. Niedźwiecki Mariusz
13. Opacka Edyta
14. Orzechowska Mariola
15. Osmolik Beata
16. Pac Monika
17. Polak Adam
18. Purzycka Katarzyna
19. Pietrołaj Marta
20. Ścipura Barbara
21. Selwent Marzena
22. Siwicka Anna
23. Trabszo Piotr
24. Warzocha Magdalena
25. Witkowski Stanisław
26. Włodzimirow Kinga
27. Zdunko Edyta
28. Żakiewicz Małgorzata

KLASA IV d

Wychowawcy: mgr Jadwiga Kościelska, mgr Alicja Złotorzyńska


1. Bielewski Mariusz
2. Brzeski Maciej
3. Dziewa Urszula
4. Gaińska Kamila
5. Grecki Karol
6. Kapliński Rafał
7. Kobeszko Dorota
8. Kojro Ewelina
9. Kawalczyk Beata
10. Kozłowska Agnieszka
11. Krzyżanowska Agnieszka
12. Ledwożyw Anna
13. Łysakowski Tomasz
14. Mazur Marcin
15. Michałowska Dorota
16. Młyńska Karolina
17. Otwinowska Dorota
18. Papaj Katarzyna
19. Pawłowski Przemysław
20. Pilarska Katarzyna
21. Piotrowska Anna
22. Płaskowicz Adam
23. Polak Izabela
24. Pupek Sylwia
25. Rucka Marta
26. Rynkowska Marta
27. Turowska Joanna

KLASA IV e

Wychowawca: mgr Adam Ingielewicz


1. Boużyk Przemysław
2. Brulińska Katarzyna
3. Burczyńska Ewelina
4. Czerniawska Iwona
5. Falewicz Izabela
6. Gowkielewicz Paweł
7. Grygianiec Ewelina
8. Grzesiak Jan
9. Jankowska Dorota
10. Jarzembowicz Katarzyna
11. Karbownik Maciej
12. Karniło Katarzyna
13. Kozłowska Kamila
14. Lesisz Adam
15. Maliszewska Kamila
16. Mateuszczyk Adam
17. Mułyk Paweł
18. Paczkowski Adam
19. Patecka Monika
20. Pawlik Krzysztof
21. Sadłos Joanna
22. Słomiński Piotr
23. Suszczyński Tomasz
24. Urbanowicz Tomasz
25. Widźgowski Rafał
26. Zakolska Magdalena

ROK SZKOLNY 1998/99

KLASA IV a

Wychowawczyni: mgr Teresa Słowicka


1. Baran Dawid
2. Beresztan Dominika
3. Dola Iwona
4. Fiedorowicz Karolina
5. Grablewski Paweł
6. Grzeszczyk Marta
7. Grzymała Krzysztof
8. Gut Małgorzata
9. Jurewicz Elżbieta
10. Karman Aleksandra
11. Karolczuk Katarzyna
12. Kędzierski Piotr
13. Kur Katarzyna
14. Makowski Krzysztof
15. Myśliwiec Wojciech
16. Nawrocka Sylwia
17. Oryńczak Mirosław
18. Ostaszkiewicz Marcin
19. Pawlicka Anna
20. Parwejnis Paweł
21. Stankiewicz Łukasz
22. Szabłowski Adam
23. Tarajko Lidia
24. Tomaszewicz Agnieszka
25. Trzonkowski Paweł
26. Twarowska Urszula
27. Wawrzyniak Tomasz
28. Zalewski Marek
29. Zdanowicz Joanna

KLASA IV b    

Wychowawczyni: mgr Barbara Tarasiewicz


1. Baltros Łukasz
2. Bielewski Łukasz
3. Bruzgul Daniel
4. Brysacz Karolina
5. Bylczyńska Justyna
6. Czyrko Anna
7. Dmochowska Ewa
8. Grudzińska Dorota
9. Górniak Izabela
10. Jabłońska Wioletta
11. Jacewicz Piotr
12. Kamionka Agnieszka
13. Krasowska Małgorzata
14. Kryba Agnieszka
15. Kryńska Agata
16. Lemancewicz Ewa
17. Lewkowska Małgorzata
18. Łepkowski Michał
19. Machejko Piotr
20. Markowska Agnieszka
21. Michalkiewicz Ewa
22. Mikłasz Agnieszka
23. Niziński Piotr
24. Patera Aleksandra
25. Sławiński Krzysztof
26. Stabińska Agnieszka
27. Staszkiewicz Anna
28. Stelmasiewicz Aleksandra
29. Urbaniak Anna
30. Walasek Marek
31. Wasilewska Ewelina
32. Zdancewicz Marta
33. Żelezowska Aleksandra

KLASA IV c

Wychowawca: mgr Jarosław Ołdakowski


1. Baluta Marcin
2. Borkowska Karolina
3. Dąbrowska Ewa
4. Fiedorowicz Aneta
5. Jaroszewicz Anna
6. Kalinowska Magdalena
7. Kępa Wioletta
8. Koniuszewski Czesław
9. Kordowski Michał
10. Kotas Aneta
11. Kotek Tomasz
12. Krawczyk Monika
13. Laska Joanna
14. Łapińska Anna
15. Maścianica Izabela
16. Matysiuk Izabela
17. Norkowska Izabela
18. Parciński Kamil
19. Rechimbach Katarzyna
20. Rudnianin Sylwia
21. Sadłos Wioletta
22. Sakowicz Jolanta
23. Sienkiewicz Marta
24. Smogorzewska Jolanta
25. Stoń Emilia
26. Szalast Anna
27. Ułanowicz Iwona
28. Widzińska Wioletta
29. Żakiewicz Paweł

KLASA IV d

Wychowawczyni: mgr Irena Sekuła


1. Borowik Ewa
2. Charubin Marcin
3. Cielecka Renata
4. Czyrko Katarzyna
5. Daca Dariusz
6. Dembska Monika
7. Górynowicz Maciej
8. Jacewicz Emilia
9. Jach Renata
10. Kaczmarczyk Karolina
11. Kłusek Karol
12. Kordowski Marek
13. Kosela Anna
14. Loba Rafał
15. Łychołat Grzegorz
16. Mudryj Marek
17. Nowosielski Michał
18. Piecychna Paweł
19. Pieńkosz Mariusz
20. Piniaha Małgorzata
21. Sepko Marta
22. Sierzputowska Edyta
23. Staniszewska Agnieszka
24. Sygnowski Jarosław
25. Szczęch Barbara
26. Szmuc Grzegorz
27. Szydłowski Marek
28. Topka Monika
29. Wałuto Karolina

KLASA IV e

Wychowawca: mgr Jan Tyryłło


1. Baniewska Agnieszka Ewa
2. Borek Halszka Maria
3. Czekaj Aneta
4. Deptuła Katarzyna Małgorzata
5. Dowgiałło Edyta
6. Filipek Urszula
7. Górska Kamila
8. Gujda Anna
9. Ignaczak Anna
10. Koniuszewska Agnieszka
11. Kułakowska Anna
12. Kusznerczyk Julia
13. Masłowska Monika
14. Matwiejszyn Olga
15. Misztal Anna
16. Modzelewska Beata
17. Okulewicz Zofia Izabela
18. Pawlina Agata Sylwia
19. Stępień Izabela
20. Szewczak Marzena
21. Szewczyk Edyta
22. Szydłowska Iwona
23. Szymborska Beata
24. Urbanowicz Izabela
25. Wowk Dorota Anna
26. Zawada Halina
27. Zdunek Anna Magda

KLASA IV f    

Wychowawczyni: mgr Janina Ciepła


1. Bednarczyk Ewelina
2. Cyganik Sabina
3. Chandoszko Łukasz
4. Drab Patrycja
5. Haensel Magdalena
6. Jakubowska Magdalena
7. Janczurewicz Tomasz
8. Jaroniec Marta
9. Kibiłda Beata
10. Kozłowska Iwona
11. Kusz Anna
12. Ledziński Adam
13. Lisiuk Edyta
14. Łojek Emilia Agnieszka
15. Łoś Anna
16. Masojć Barbara Agnieszka
17. Miedziun Monika
18. Mróz Wioletta
19. Piotrowska Justyna Agata
20. Pupko Agnieszka
21. Ratkiewicz Anna Maria
22. Rek Joanna
23. Sawicki Radosław
24. Sawko Teresa
25. Semenowicz Agnieszka
26. Siergiej Urszula Agata
27. Wesołowski Jacek
28. Witkowski Krzysztof
29. Wojksznia Sylwia Maria
30. Żuchowski Daniel Tomasz

ROK SZKOLNY 1999/2000

KLASA IV a

Wychowawczyni: mgr Alicja Złotorzyńska


1. Ataszkiewicz Marta
2. Borek Kamila
3. Brysacz Adriana Magdalena
4. Brzuszkiewicz Łukasz
5. Bukowski Piotr
6. Czerep Joanna
7. Dawidowicz Paweł Łukasz
8. Dembińska Marta
9. Farjaszewska Elżbieta
10. Gieczewska Barbara
11. Jodko Urszula Barbara
12. Kończyło Agnieszka
13. Kucharska Agata
14. Madej Mariusz
15. Melaniuk Marzena
16. Pawlak Angelika Anna
17. Pietruszka Paweł
18. Płatek Adriana Aneta
19. Podlecka Małgorzata
20. Połoński Marcin Jan
21. Poświatowska Ewa
22. Pruszyńska Magdalena Teresa
23. Pułjanowski Stefan
24. Rowińska Anna Maria
25. Romejko Marta
26. Sarosiek Monika Beata
27. Słowicka Ewa
28. Sulżycka Paulina Joanna
29. Trejnis Piotr Jerzy
30. Walasek Jakub Mariusz
31. Walata Martyna Joanna
32. Wąsik Marta Anna
33. Wróblewska Edyta Magdalena
34. Zań Anna
35. Żakiewicz Aneta

KLASA IV b

Wychowawczyni: mgr Dorota Małek


1. Aleksiun Maciej
2. Bagiński Konrad
3. Banachowska Joanna
4. Bołuńdź Dominika
5. Celep Mariusz
6. Frączek Renata
7. Gęślicka Małgorzata
8. Grudzień Zbigniew
9. Hrusza Anna
10. Jabłońska Anna
11. Kajrys Kamil
12. Karbowniczyn Agnieszka
13. Kisiel Ilona
14. Kornijów Kamila
15. Kuncer Michał
16. Maj Elżbieta
17. Masiulewicz Samanta
18. Matuć Agnieszka
19. Miłosz Emilia
20. Musiałek Bartosz
21. Opacka Joanna
22. Pawelecz Eliza
23. Rapnik Marta
24. Roszkowski Łukasz
25. Rudkowska Anna
26. Sienic Katarzyna
27. Sokołowska Julita
28. Stankiewicz Joanna
29. Stępak Agnieszka
30. Szczesiul Jolanta
31. Tafil Anna
32. Walukiewicz Piotr
33. Wałuto Jarosław
34. Wasilewska Monika

KLASA IV c

Wychowawca: mgr Jan Markiewicz


1. Bączek Agnieszka
2. Bielewska Kamila
3. Bojarski Adam
4. Borowik Ewa
5. Dembowski Łukasz
6. Gasperowicz Aneta
7. Górska Iwona
8. Górynowicz Kamila
9. Grygiel Patrycja
10. Hajdukiewicz Wojciech
11. Hryncewicz Anna
12. Kępa Wioletta
13. Lipka Sebastian
14. Majewska Marta
15. Majewski Piotr
16. Moroz Sylwia
17. Nieścier Beata
18. Orzechowska Kamila
19. Pietkiewicz Dorota
20. Prociak Tomasz
21. Puszko Karolina
22. Rakowska Anna
23. Rodak Justyna
24. Sternik Kamila
25. Szypulska Brygida
26. Świderski Marcin
27. Zarzecka Izabela

KLASA IV d

Wychowawcy: mgr Emilia Malinowska, mgr Adam Kołodziej


1. Bejnarowicz Ewa
2. Biedrzycki Filip
3. Buczek Agnieszka
4. Chomycz Dominika
5. Czyrko Marcin
6. Gałka Monika
7. Gąsiorek Marta
8. Glabas Emilia
9. Górska Anna
10. Iwanowska Sylwia
11. Jurczak Szymon
12. Kraj Monika
13. Król Ewa
14. Krzyżanowska Małgorzata
15. Kucharska Elżbieta
16. Lis Paweł
17. Nadgłowska Magdalena
18. Norkowski Hubert
19. Pigulak Michał
20. Poleszczuk Katarzyna
21. Pukas Marta
22. Radawiec Renata
23. Rupniewska Julita
24. Sławińska Marta
25. Stańczuk Urszula
26. Szerszenowicz Jakub
27. Wojciechowska Hanna
28. Załęska Anna
29. Zaucha Jarosław
30. Żyworonek Marta

ROK SZKOLNY 2000/2001

KLASA IV a

Wychowawczyni: mgr Bożena Dobrzyńska


1. Beta Michał
2. Biwejnis Konrad
3. Brysacz Aleksandra Malwina
4. Cichecki Dawid Łukasz
5. Dziewa Piotr Leon
6. Fursewicz Jan Andrzej
7. Grzelak Artur Lech
8. Gulbiński Marcin
9. Huta Hołdowska Weronika
10. Jodko Ewa Monika
11. Kamińska Dorota
12. Kluza Joanna
13. Krawczykiewicz Anna Maria
14. Kuliś Michał Wojciech
15. Lemecha Barbara Anna
16. Łazor Kinga Małgorzata
17. Łukacz Marcin
18. Maj Hanna
19. Makaryk Katarzyna
20. Minkina Dominik Henryk
21. Niedźwiecka Aneta Anna
22. Raczkowski Kamil Krzysztof
23. Radiukiewicz Katarzyna Karina
24. Rosińska Agnieszka Jolanta
25. Rydzyński Bartłomiej
26. Rynkiewicz Anna
27. Sławiński Daniel
28. Tomaszewicz Alicja
29. Urbaniak Łukasz Bogdan

KLASA IV b    

Wychowawca: mgr Krzysztof Milewski


1. Aleksander Anna
2. Antończak Ewelina
3. Błocka Magdalena
4. Brulińska Magdalena
5. Brygała Marcin
6. Buko Paweł
7. Dziedzic Joanna
8. Dzienisiewicz Paweł
9. Fit Celina
10. Gagajek Michał
11. Gilowska Aleksandra
12. Gosk Agnieszka
13. Górski Dariusz
14. Halicka Joanna
15. Jeremicz Beata
16. Komar Joanna
17. Markowski Przemysław
18. Masiulewicz Filip
19. Mikulski Tomasz
20. Nowicka Agnieszka
21. Podlecka Ewa
22. Polak Łukasz
23. Rybaczek Adam
24. Rzeszowska Diana
25. Stasiewicz Andrzej
26. Włodarczyk Radosław
27. Zagórska Kamila
28. Żadziłko Anna
29. Żadziłko Joanna

KLASA IV c

Wychowawczyni: mgr Ewa Downar


1. Baran Emilia
2. Burnos Aneta
3. Czurak Karolina
4. Domian Marta
5. Ewko Monika
6. Gąska Katarzyna
7. Graczewska Mariola
8. Jaroszewicz Agnieszka
9. Jasińska Małgorzata
10. Jodko Joanna
11. Kaczmarczyk Agnieszka
12. Klamer Diana
13. Kulimowska Alicja
14. Majek Justyna
15. Niziołek Magdalena
16. Oryńczak Danuta
17. Połońska Agnieszka
18. Roszczyk Marta
19. Skrodzka Małgorzata
20. Sobocińska Marta
21. Staniul Sylwia
22. Szalewicz Kamila
23. Tech Agnieszka
24. Tott Aleksandra
25. Woźniak Emilia

KLASA IV d

Wychowawca: mgr Grzegorz Małek


1. Fajfer Aleksandra
2. Górecka Agnieszka
3. Jabłoński Marcin
4. Jurczak Łukasz
5. Krakowski Kamil
6. Krawczewska Ewa
7. Krucyna Adriana
8. Lenar Anna
9. Marchlik Agnieszka
10. Mań Jan
11. Niewiadomy Klaudia
12. Pawłowicz Mariusz
13. Radawiec Piotr
14. Rodak Elżbieta
15. Rozumek Aleksandra
16. Smolak Michał
17. Smolińska Urszula
18. Szeląg Katarzyna
19. Świętojańska Małgorzata
20. Wasilewska Agnieszka
21. Weryk Izabela
22. Wierkin Adrian
23. Zaleśkiewicz Sonia

KLASA IV e

Wychowawca: mgr Józef Lichacz


1. Arasimowicz Anna
2. Biłas Piotr
3. Bloch Anna
4. Czejdo Justyna
5. Dąbrowska Kinga
6. Dąbrowski Rafał
7. Kałęka Ewa
8. Kierzel Barbara
9. Kupicz Anna
10. Lachowicz Szymon
11. Litwinowicz Aleksander
12. Małyj Andrzej
13. Oborska Sabina
14. Patelka Tomasz
15. Popławska Magdalena
16. Poręba Anna
17. Ptaszyński Mariusz
18. Raczyńska Emilia
19. Raczyńska Marzena
20. Raźniak Anna
21. Rokosz Sylwia
22. Siwicka Danuta
23. Skawiński Krzysztof
24. Staniul Iwona
25. Stępkowski Robert
26. Szafran Iwona
27. Szumlańska Katarzyna
28. Szymborska Małgorzata
29. Świerzbin Leszek
30. Woźna Gabriela

ROK SZKOLNY 2001/2002

KLASA IV a

Wychowawczyni: mgr Jadwiga Kościelska


1. Baranowska Agnieszka
2. Barniak Joanna
3. Bielewski Tomasz
4. Budnik Małgorzata
5. Chałupa Anna
6. Dobrzyn Anna
7. Gibuła Łukasz
8. Jachowicz Ewa
9. Juhas Dorota
10. Kiłyk Katarzyna
11. Kindrasz Alina
12. Kłonowska Anna
13. Konc Agnieszka
14. Koniuszewska Sylwia
15. Kordowski Łukasz
16. Łobacz Ewa
17. Minikowicz Michał
18. Mysiukiewicz Emilia
19. Naumowicz Anna
20. Obuchowski Łukasz
21. Piech Karolina
22. Pludrzyńska Marta
23. Sakowicz Rafał
24. Samiła Anna
25. Sepczyńska Katarzyna
26. Stolarczyk Marlena
27. Szmarowska Katarzyna
28. Wiśniewska Kamila
29. Wojtkiewicz Dawid

KLASA IV b

Wychowawca: mgr Edward Maksym


1. Biłas Ewa
2. Bujwid Martyna
3. Burblis Kamil
4. Farjaszeski Bartłomiej
5. Górski Paweł
6. Grzeszczak Kinga
7. Hukowicz Andrzej
8. Iwaszkiewicz Marta
9. Jankiewicz Justyna
10. Jankowski Andrzej
11. Jaremko Dariusz
12. Kiewlicz Paweł
13. Klimus Monika
14. Kondrat Marta
15. Koniuszewski Łukasz
16. Kowalski Piotr
17. Kulza Justyna
18. Lebiecka Aneta
19. Lipczyńska Emilia
20. Łucaś Katarzyna
21. Okuła Bartłomiej
22. Oryńczak Andrzej
23. Pac Izabela
24. Petiuk Julita
25. Porolińczak Monika
26. Przyłucka Anna
27. Skuratko Monika
28. Smolak Maciej
29. Stefanowicz Paweł
30. Szkudelski Przemysław
31. Tafil Renata
32. Tytła Monika
33. Zarzecka Marta

KLASA IV c

Wychowawczyni: mgr Anna Gadomska


1. Banaszkiewicz Marta
2. Bitel Bernadetta
3. Bochenek Justyna
4. Cok Ewelina
5. Dobrzyńska Agnieszka
6. Franke Agnieszka
7. Gwóźdź Joanna
8. Jabłońska Ewelina
9. Kłaczyńska Ewelina
10. Kozakiewicz Magdalena
11. Kudyk Maciej
12. Lachowicz Katarzyna
13. Lesińska Ewelina
14. Łuszczyńska Kamila
15. Misiura Magdalena
16. Moro Agata
17. Neffe Eliza
18. Parzych Monika
19. Pawlak Anna
20. Pietroń Barbara
21. Piniaha Marta
22. Rucka Magdalena
23. Rydelek Bartosz
24. Sauter Joanna
25. Siergiej Malwina
26. Sudnikiewicz Sylwia
27. Śniadecka Elwira
28. Wasilewska Magda
29. Wojda Patrycja
30. Wojdat Agnieszka

KLASA IV d

Wychowawczyni: mgr Joanna Bosowska


1. Andrukajtis Tomasz Maciej
2. Bieluczyk Katarzyna
3. Buko Marcin
4. Caban Joanna
5. Czerniecki Radosław Marek
6. Freudenreich Anna Maria
7. Górski Łukasz Karol
8. Imiela Edyta Beata
9. Jakubowska Beata Małgorzata
10. Jakubowska Jowita
11. Jurewicz Jakub
12. Kensik Kalina Karolina
13. Kogut Damian Dominik
14. Korgul Anna Maria
15. Krzemińska Bożena
16. Leśniewski Szymon
17. Masłowski Łukasz
18. Pikus Michał Edmund
19. Porowski Sebastian Artur
20. Rogiński Jacek
21. Rogowska Ewelina
22. Romanowska Elżbieta
23. Ryszuta Adriana
24. Serba Łukasz Mariusz
25. Treszczyński Bartosz Igor
26. Trzonkowski Łukasz
27. Wasilenko Marika
28. Wiśniewska Agnieszka

KLASA IV e

Wychowawczyni: mgr Małgorzata Szpakowska


1. Antończak Anna
2. Bil Krystyna
3. Brygoła Izabela
4. Bujko Mariusz
5. Ciechanowicz Ewelina
6. Ciok Marcin
7. Dubicki Grzegorz
8. Grudzień Izabela
9. Grygojć Marcin
10. Karolczuk Aneta
11. Kuranowski Andrzej
12. Laska Kamil
13. Letkiewicz Marta
14. Łobodzińska Agnieszka
15. Makara Marcin
16. Mojżuk Wioleta
17. Moroz Izabela
18. Moszyk Przemysław
19. Polak Lidia
20. Rolnik Marta
21. Rudkowski Bogdan
22. Skołorzyńska Magdalena
23. Stankiewicz Robert
24. Świdzińska Ewelina
25. Walentynowicz Justyna
26. Wojnicz Karolina
27. Wysocka Anna
28. Zienkiewicz Agnieszka

KLASA IV f    

Wychowawca: mgr Leszek Bukowski


1. Baniewska Małgorzata
2. Brodzik Jarosław
3. Derdowska Monika
4. Dunowski Łukasz
5. Firlej Grzegorz
6. Gerega Emilia
7. Gulanowska Paulina
8. Hamernik Anita
9. Handrysiak Justyna
10. Harnaszkiewicz Karolina
11. Janiec Tomasz
12. Kępa Anna
13. Kordek Paulina
14. Kudła Justyna
15. Murach Monika
16. Naruszewicz Kamila
17. Podskalna Monika
18. Prociak Katarzyna
19. Przyborowski Bartosz
20. Sójka Sylwia
21. Sztachelska Iwona
22. Tymoszuk Agnieszka
23. Wojda Justyna
24. Wysocka Izabela

ROK SZKOLNY 2002/2003

KLASA IV a

Wychowawczyni: mgr Irena Sekuła


1. Augustyn Katarzyna
2. Balińska Izabela
3. Bera Łukasz
4. Biesiadecki Konrad
5. Górska Anna
6. Jakowicz Marcin
7. Janowski Szymon
8. Kosińska Anna
9. Kozłowska Karolina
10. Krzemińska Żaneta
11. Kućko Karol
12. Kuncer Łukasz
13. Kupicz Orest
14. Lis Paweł
15. Mańka Kamil
16. Mielnicka Anna
17. Mikuła Jarosław
18. Pawlak Agnieszka
19. Pietkiewicz Kinga
20. Romanowska Kinga
21. Satkiewicz Krzysztof
22. Stachura Piotr
23. Sygnowski Marcin
24. Szabołaj Tomasz
25. Szkulska Anna
26. Wojciechowicz Paulina
27. Wojtkiewicz Konrad
28. Wróbel Urszula
29. Zaleśkiewicz Katarzyna

KLASA IV b

Wychowawczyni: mgr Barbara Tarasiewicz


1. Awgustynowicz Agnieszka
2. Bartkowski Michał
3. Boruc Joanna
4. Buczko Marta
5. Chałupa Tomasz
6. Dębicka Marlena
7. Dobrzyńska Alicja
8. Kędzierska Małgorzata
9. Kędzierski Tomasz
10. Kiłyk Edyta
11. Kobryń Wioletta
12. Kowalczyk Jakub
13. Kuncer Wojciech
14. Maciejewicz Natalia
15. Miciukiewicz Katarzyna
16. Modzelewska Natalia
17. Nizińska Agata
18. Obuchowska Magda
19. Oganowska Karolina
20. Osękowski Rafał
21. Panasik Marek
22. Puczek Iwona
23. Rupniewska Marta
24. Soćko Urszula
25. Stabryła Angelika
26. Stefaniak Aleksandra
27. Sztabińska Anna
28. Wojnicka Katarzyna
29. Zasiadczyk Łukasz

KLASA IV c    

Wychowawcy: mgr Teresa Słowicka, mgr Krzysztof Milewski


1. Bitowt Anna
2. Bogdanowicz Marek
3. Bogdanowicz Rafał
4. Cichowska Sylwia
5. Cilulko Justyna
6. Dadura Krzysztof
7. Grochowski Hubert
8. Jaśkiewicz Łukasz
9. Kalinowska Jolanta
10. Karolinczak Agnieszka
11. Karpienko Arkadiusz
12. Kielch Szymon
13. Kintop Mateusz
14. Kołodziej Łukasz
15. Kozakiewicz Renata
16. Kramarz Mariusz
17. Leśniewski Bartosz
18. Nowosad Joanna
19. Puchalska Angelika
20. Rawinis Gabriela
21. Sałata Beata
22. Sepczyński Maciej
23. Smolińska Iwona
24. Symonowicz Jolanta
25. Szpilewicz Katarzyna
26. Świerzbin Łukasz
27. Zyskowska Urszula

KLASA IV d

Wychowawca: mgr Jarosław Ołdakowski


1. Abram Aneta
2. Biraga Łukasz
3. Kułas Konrad
4. Busłowska Anna
5. Cedrowski Krzysztof
6. Dobosz Radosław
7. Dymowski Paweł
8. Fijałkowska Katarzyna
9. Gackowska Ewa
10. Jeleń Aneta
11. Koleśnik Marta
12. Kondratowicz Łukasz
13. Krocz Kamila
14. Krukowska Justyna
15. Kuczyńska Sylwia
16. Kutnik Przemysław
17. Kurpis Ewelina
18. Lewandowska Marta
19. Malinowska Ewelina
20. Malko Gerard
21. Openchowska Monika
22. Pakuła Krzysztof
23. Palczewska Marta
24. Rak Agnieszka
25. Rawczak Karolina
26. Rosińska Katarzyna
27. Salwin Agnieszka
28. Sidorska Magdalena
29. Stasiak Marcin
30. Tołwiński Krzysztof
31. Zajączkowski Jacek
32. Zyskowska Monika

KLASA IV e

Wychowawczyni: mgr Janina Ciepła


1. Bieniek Sylwia Anna
2. Binias Monika
3. Borożyńska Barbara Aleksandra
4. Bryndza Magdalena
5. Gajlewicz Paweł
6. Girulski Paweł
7. Jarosz Elwira
8. Jasiulwicz Maria
9. Kasjańczyk Aneta
10. Klamer Robert Adam
11. Kłak Anna
12. Komoń Marta
13. Kuźnicka Anna
14. Lemieszek Marta
15. Łaszkiewicz Anna
16. Macko Rafał
17. Melnik Sylwia
18. Melnik Wojciech
19. Nacewicz Mariola
20. Oborska Barbara
21. Olas Paweł Sławomir
22. Rawłuszko Alicja
23. Sadocha Mariola
24. Sugier Ewelina
25. Supranowicz Ilona
26. Szczęsna Izabela Kinga
27. Trzcińska Ewelina Urszula
28. Winkiewicz Wojciech
29. Żołondek Bogdan

KLASA IV f

Wychowawca: mgr Adam Ingielewicz


1. Baluta Paweł
2. Bartnicki Adam
3. Bohdziewicz Emilia
4. Bortkiewicz Karolina
5. Broź Patrycja
6. Bryła Urszula
7. Buczyńska Marta
8. Dulniak Kamila
9. Dziedzic Katarzyna
10. Kamińska Ewelina
11. Kluza Sylwia
12. Kordan Ewelina
13. Kosiorowski Karol
14. Krajewska Magdalena
15. Krajewska Renata
16. Krzyżewska Kamila
17. Ligęza Agnieszka
18. Limanowska Agata
19. Matuszewska Marika
20. Metlerski Kamil
21. Piotrowska Anna
22. Puciłowski Krzysztof
23. Rodziewicz Urszula
24. Stępniak Katarzyna
25. Wawryszewicz Agnieszka
26. Woźniak Ewelina
27. Zuchniarz Łukasz

KLASA IV g

Wychowawca: mgr Jan Rommel


1. Baniewska Marzena
2. Choromańska Monika
3. Daszkiewicz Artur
4. Dąbrowska Karolina
5. Dunowski Mateusz
6. Gondko Magdalena
7. Jurewicz Anita
8. Jurewicz Mariola
9. Kłaczkowski Michał
10. Komarzyniec Paweł
11. Krzemińska Anna
12. Kujawski Bartosz
13. Lis Barbara
14. Makwski Marek
15. Markunowicz Anna
16. Mejor Jan
17. Nawrocki Dawid
18. Orszewski Grzegorz
19. Owczarek Urszula
20. Polak Artur
21. Porowski Cezary
22. Raksimowicz Aureliusz
23. Sabat Monika
24. Sobolewski Błażej
25. Stankiewicz Kamil
26. Suwalska Anna
27. Szostek Grzegorz
28. Walendziak Monika
29. Wierzbicki Adrian
30. Zawadzka Monika

ROK SZKOLNY 2003/2004

KLASA IV a

Wychowawczyni: mgr Alicja Złotorzyńska


1. Barniak Paweł
2. Boczulska Monika
3. Borzymowski Grzegorz
4. Cywińska Weronika
5. Dembińska Izabela
6. Dębiec Piotr
7. Holiczko Kaja
8. Jawoszek Joanna
9. Jurgielewicz Adam
10. Kasiński Roman
11. Kindrasz Adriana
12. Kolankowski Zbigniew
13. Kucharski Tomasz
14. Kulewicz Katarzyna
15. Kwarcińska Karolina
16. Luty Joanna
17. Macewicz Karolina
18. Makowski Błażej
19. Mikuła Krzysztof
20. Ozorowska Kamila
21. Petiuk Agata
22. Szok Karol
23. Tawrel Adam
24. Urban Michał
25. Wierzbicka Luiza
26. Wiśniewski Marcin
27. Wiśniowska Anna
28. Zubowicz Marcin

KLASA IV b

Wychowawca: mgr Adam Kołodziej


1. Adamska Joanna
2. Białek Julita
3. Bielawska Anna
4. Bigaj Agnieszka
5. Błocka Marta
6. Bolsewicz Agata
7. Ginkowski Rafał
8. Górska Karolina
9. Grabińska Ewa
10. Grodzicka Agnieszka
11. Gwóźdź Wioleta
12. Janczewska Anna
13. Kalinowska Janina
14. Kamieniecka Monika
15. Kaźmierczak Dominik
16. Kopcych Karol
17. Kossakowski Piotr
18. Kowalska Aleksandra
19. Kraszewski Marcin
20. Leśniewska Katarzyna
21. Makowska Justyna
22. Mirowicz Magdalena
23. Niewińska Kamila
24. Nowak Aleksandra
25. Paczkowska Anna
26. Panasik Rafał
27. Radziewicz Monika
28. Rzepka Michał
29. Szczepaniak Renata
30. Tytła Eliza

KLASA IV c

Wychowawczyni: mgr Mariola Plaugo


1. Alasińska Agnieszka
2. Banach Bartłomiej
3. Bielak Rafał
4. Bujan Sylwia
5. Chrzanowska Joanna
6. Drużba Michał
7. Dziengo Ewa
8. Gawron Monika
9. Golonka Aneta
10. Halicka Beata
11. Janczewska Marta
12. Jankowska Ewelina
13. Jankowski Daniel
14. Kamiński Rafał
15. Klupp Katarzyna
16. Kołecki Maciej
17. Kordela Klaudia
18. Kropop Aleksandra
19. Kryńska Anna
20. Macina Edyta
21. Mejor Maria Elżbieta
22. Misztuk Grzegorz
23. Nowak Maciej
24. Pawłowska Marta
25. Pieńczykowska Agnieszka
26. Prusik Marta
27. Samborska Elżbieta
28. Sawiński Mirosław
29. Święczkowska Justyna
30. Wierzbicka Małgorzata
31. Więckowska Ewelina
32. Zalewska Anna
33. Zielińska Ewelina

KLASA IV d

Wychowawczyni: mgr Dorota Małek


1. Antoniak Agata
2. Buczko Joanna
3. Cedrowska Katarzyna
4. Choiński Paweł
5. Chojecka Marta
6. Chomicz Piotr
7. Domańska Aneta
8. Fijałkowski Łukasz
9. Halicka Marta
10. Honczaruk Magdalena
11. Junowicz Anna
12. Kiezik Łukasz
13. Kobiela Magdalena
14. Koncewicz Diana
15. Kowalewska Marta
16. LUbas Beata
17. Łabuz Marcin
18. Modzelewska Beata
19. Nowocień Iwona
20. Nowosad Anna
21. Pietruszka Beata
22. Płatek Joanna
23. Podhajna Agnieszka
24. Proszkowska Ilona
25. Ramotowska Agnieszka
26. Rawczak Justyna
27. Rodak Hanna
28. Smyk Kamil
29. Śłimko Daniel
30. Turczyk Ilona
31. Zarzecka Edyta

KLASA IV e

Wychowawczyni: mgr Anna Kowalewska


1. Adamska Sylwia
2. Baranowicz Małgorzata
3. Blat Elżbieta
4. Borkwska Katarzyna
5. Borożyńska Anita
6. Burblis Monika
7. Chmielewski Radosław
8. Chrostowski Grzegorz
9. Cieciura Marta
10. Czechowska Dorota
11. Czechowska Ewa
12. Dąbrowski Marcin
13. Depkowska Monika
14. Dzierdzikowska Marta
15. Florkiewicz Julita
16. Kozłowska Agnieszka
17. Kunda Ewa
18. Lutrzykowska Natalia
19. Łydzińska Anna
20. Minikowicz Marta
21. Orszewska Monika
22. Parafińczuk Agnieszka
23. Piatczyc Paweł
24. Pilimon Rafał
25. Puciłowska Joanna
26. Szymańska Martyna
27. Szymborska Magdalena
28. Tołoczko Karolina
29. Treszczyńska Monika
30. Wilucka Natalia
31. Zakrzewski Łukasz
32. Zarosa Katarzyna
33. Zawadka Anna
34. Zięba Wojciech

ROK SZKOLNY 2004/2005

KLASA III a    

Wychowawca: mgr Edward Maksym


1. Bazydło Karolina
2. Bida Katarzyna
3. Buć Beata
4. Bujwid Katarzyna
5. Ciechanowicz Łukasz
6. Dźwiniel Urszula
7. Fatyga Emilia
8. Iwanow Agata
9. Jankowska Kamila
10. Karolonczak Paweł
11. Kielch Karolina
12. Klempert Marta
13. Klima Magda
14. Król Małgorzata
15. Mań Joanna
16. Modzelewska Emilia
17. Mohyła Olga
18. Motacka Małgorzata
19. Niemyjska Kamila
20. Oleksiewicz Magdalena
21. Pakuła Ewelina
22. Paszkiewicz Radosław
23. Pomichowska Emilia
24. Stakun Agnieszka
25. Szuszkiewicz Marlena
26. Tarsewicz Anna
27. Walasek Urszula
28. Zajączkowski Wojciech
29. Zamojska Aleksandra

KLASA III b    

Wychowawca: mgr Józef Lichacz


1. Butkiewicz Wioleta
2. Dembowska Elwira
3. Dobosz Sylwia
4. Dorocka Małgorzata
5. Gawińska Paulina
6. Imiela Sandra
7. Kobus Katarzyna
8. Kopeć Paulina
9. Kowakowska Katarzyna
10. Kuśpiel Magdalena
11. Lachowicz Nikolina
12. Nadoba Monika
13. Perdjon Anna
14. Pietroń Sylwia
15. Pikciun Izabela
16. Pikciun Marcin
17. Pławska Paulina
18. Satkiewicz Anna
19. Sawka Justyna
20. Sowa Natalia
21. Sowa Robert
22. Suwalska Emilia
23. Szczechowicz Anna
24. Wojciechowicz Edyta
25. Wojnarowska Karolina
26. Żaczek Karina

KLASA III c    

Wychowawca: mgr Leszek Bukowski


1. Amelańczuk Karolina
2. Andrulewicz Monika
3. Andruszkiewicz Piotr
4. Boużyk Magdalena
5. Budnik Paweł
6. Budziński Łukasz
7. Bukowski Bartosz
8. Chomyn Maria
9. Chrząszcz Sandra
10. Dymowska Magdalena
11. Fedorowicz Monika
12. Gałka Paulina
13. Gers Patrycja
14. Kasińska Renata
15. Kiluk Beata
16. Korejwo Anna
17. Kułdo Dorota
18. Lachowicz Urszula
19. Łaszczuk Paweł
20. Marchelewicz Małgorzata
21. Marculewicz Adam
22. Marculewicz Grzegorz
23. Sokołowska Justyna
24. Sudnikiewcz Agnieszka
25. Urbanowicz Emilia
26. Urbanowicz Kamil
27. Wagner Piotr
28. Wagner Sebastian
29. Witkowska Adriana
30. Zielińska Anna

KLASA III d    

Wychowawczyni: mgr Ewa Downar


1. Aleksandrzak Anna
2. Bielewicz Justyna
3. Bosiński Paweł
4. Ciecierska Edyta
5. Cilulko Kamila
6. Czarniecka Marzena
7. Dobosz Sławomir
8. Drożdż Monika
9. Erdmann Jakub
10. Filipowicz Katarzyna
11. Korpak Aleksandra
12. Kozakiewicz Sylwia
13. Kułakowska Elżbieta
14. Kurowicki Tomasz
15. Michalczyszyn Renata
16. Misiun Krzysztof
17. Pawlik Katarzyna
18. Pawłowska Aleksandra
19. Polonis Joanna
20. Pruszkowska Izabela
21. Rogala Weronika
22. Różańska Daria
23. Siergiej Beata
24. Sugier Diana
25. Syrek Natalia
26. Wasilczyk Rafał
27. Żukowska Kinga

KLASA III e    

Wychowawca: mgr Grzegorz Małek


1. Alasińska Elżbieta
2. Baranowski Przemysław
3. Bednarczyk Ewelina
4. Chomko Łukasz
5. Drożdż Łukasz
6. Gaiński Karol
7. Grądzka Monika
8. Gzyl Artur
9. Jabłoński Krzysztof
10. Jędrzejczyk Barbara
11. Kłak Paulina
12. Komosiński Piotr
13. Kowal Iwona
14. Kunio Ewa
15. Kuszneruk Joanna
16. Łazor Aneta
17. Łupińska Karolina
18. Mierzejewska Izabela
19. Mikulewicz Klaudia
20. Nizioł Iwona
21. Noga Mirosław
22. Ozimek Szymon
23. Pruszkowska Malwina
24. Raubo Piotr
25. Romaniuk Grzegorz
26. Sieradzki Cezary
27. Smoliński Piotr
28. Strzałkowski Tomasz
29. Szabunia Agnieszka
30. Treszczotko Monika
31. Wesołowski Karol
32. Żytlińska Jolanta

KLASA III f    

Wychowawczyni: mgr Bożena Dobrzyńska


1. Awgustynowicz Mariusz
2. Chrapowicki Szymon
3. Chybś Emilia
4. Gadejkis Ewa
5. Gulmontowicz Magdalena
6. Huta-Hołdowska Jadwiga
7. Jabóbczak Beata
8. Kaczmarek Dariusz
9. Kopryk Łukasz
10. Kosicka Nela
11. Krajewski Piotr
12. Krasuska Oksana
13. Leszek Marcin
14. Misztal Paweł
15. Nawrocki Grzegorz
16. Pietkiewicz Ryszard
17. Plato Paweł
18. Polewaczyk Piotr
19. Półkośnik Wojciech
20. Prusko Anna
21. Staniul Natalia
22. Szagała Krzysztof
23. Szwed Michał
24. Toczyński Damian
25. Wierzbicki Mariusz
26. Zacharewicz Rafał
27. Zaobiedny Piotr

ROK SZKOLNY 2005/2006

KLASA III a    

Wychowawczyni: mgr Małgorzata Szpakowska


1. Bobieni Jakub
2. Bystrzycka Urszula
3. Flisiak Emilia
4. Godwod Barbara
5. Jacewicz Eliza
6. Jakowicz Sandra
7. Jurczyk Sylwester
8. Kaczmarska Ewelina
9. Kiluk Arkadiusz
10. Kleszczewska Urszula
11. Kramarz Magdalena
12. Kruczyński Rafał
13. Krzemińska Patrycja
14. Kupiszewska Monika
15. Magdziarz Julia
16. Malinowski Łukasz
17. Mieńko Magdalena
18. Niewieczerzała Adrian
19. Olszewski Piotr
20. Opar Kamil
21. Orszewska Marta
22. Pająk Bartosz
23. Parcińska Joanna
24. Polak Ewelina
25. Rodzeń Beata
26. Runowska Wioleta
27. Rybaczek Magdalena
28. Terlecka Anna
29. Wasiak Wioleta
30. Wiśniewska Beata
31. Wojciechowska Barbara

KLASA III b    

Wychowawczyni: mgr Iwona Zakrzewska


1. Adamski Robert
2. Aniołowski Rafał
3. Bielewicz Joanna
4. Bulko Marta
5. Cichowska Milena
6. Cyruliński Rafał
7. Czachowska Nina
8. Domitrz Patrycja
9. Drażba Piotr
10. Duda Dagmara
11. Grygojć Ewelina
12. Kasjan Julia
13. Krywiczanin Marta
14. Krzyżewski Karol
15. Kulewicz Agnieszka
16. Kurek Agata
17. Liskowicz Urszula
18. Łęga Michał
19. Mańka Malwina
20. Mazur Marek
21. Mórawska Sylwia
22. Nowicka Joanna
23. Palczewska Anna
24. Sierant Agata
25. Sosnowska Tamara
26. Suprunowicz Katarzyna
27. Weitz Joanna
28. Wiśniewska Ewelina
29. Żarnoch Damian
30. Żołyniak Julita

KLASA III c    

Wychowawczyni: mgr Jadwiga Kościelska


1. Bogdanowicz Marek
2. Dąbrowski Piotr
3. Dziadosz Paulina
4. Jabłońska Marta
5. Jakóbczak Artur
6. Janko Marian
7. Kaczorowski Piotr
8. Kamiński Adam
9. Kaplińska Katarzyna
10. Kleczkowski Łukasz
11. Kuncer Mariusz
12. Kwarcińska Paulina
13. Łopiałło Agata
14. Malko Katarzyna
15. Michalczuk Karolina
16. Michnowska Karolina
17. Murawski Przemysław
18. Pawłowicz Dorota
19. Plato Justyna
20. Pudłowska Ewelina
21. Ruszczuk Barbara
22. Stasińska Marta
23. Stawicki Jacek
24. Ulążka Edyta
25. Wysocka Marlena
26. Zeman Joanna

KLASA III d    

Wychowawczyni: mgr Irena Sekuła


1. Baciak Michał
2. Bazydło Izabela
3. Bitowt Piotr
4. Boczulski Robert
5. Buć Kamil
6. Budzicka Monika
7. Chyliński Kamil
8. Cieślik Adriana
9. Czarnecki Leszek
10. Gieczewski Łukasz
11. Gołębiowska Dorota
12. Grabowska Aleksandra
13. Hrusza Barbara
14. Hukowicz Dawid
15. Iwanowska Aleksandra
16. Kalinowski Łukasz
17. Karaś Justyna
18. Kostrzewa Fabian
19. Kozłowska Katarzyna
20. Królik Anna
21. Kuliś Łukasz
22. Leszczewska Justyna
23. Lewandowska Monika
24. Mikuła Dominik
25. Parda Malwina
26. Rafałko Urszula
27. Skrypoczka Joanna
28. Stankiewicz Agnieszka
29. Szalewicz Łukasz
30. Szyćko Katarzyna
31. Tomczyk Bartłomiej
32. Trejnis Karolina
33. Zań Kamila

KLASA III e    

Wychowawczyni: mgr Anna Gadomska


1. Baraszkiewicz Konrad
2. Bystrzycki Łukasz
3. Chodań Damian
4. Chojnowska Izabela
5. Ciok Karolina
6. Dybcio Karol
7. Jankowski Adrian
8. Jedut Sebastian
9. Kanadys Marcin
10. Lenio Julita
11. Libera Judyta
12. Lipka Karol
13. Macioch Marta
14. Macko Aneta
15. Mackun Wojciech
16. Malinowski Marek
17. Matejek Monika
18. Mirończuk Aneta
19. Modzelewski Maciej
20. Olechno Damian
21. Pestka Monika
22. Pochodaj Katarzyna
23. Podskoczuk Aneta
24. Rola Patrycja
25. Siedzik Karol
26. Stabryła Elwira
27. Szczerowoda Maciej
28. Werhun Justyna
29. Zarakowska Marta
30. Zborowski Marcin
31. Zemke Anita
32. Żakiewicz Monika
33. Żukowska Paulina

KLASA III f    

Wychowawca: mgr Jan Rommel


1. Antoniak Andrzej
2. Bartosiewicz Tomasz
3. Bera Sebastian
4. Bitowt Paulina
5. Borzejewicz Kamil
6. Cieślińska Małgorzata
7. Czajkowski Arkadiusz
8. Czurak Michał
9. Gołębiowski Marcin
10. Górska Monika
11. Jurkiewicz Kacper
12. Kalczuk Łukasz
13. Karpowicz Agnieszka
14. Kasińska Marta
15. Kobiela Ewelina
16. Krasuska Katarzyna
17. Melnyk Radosław
18. Mickun Dagmara
19. Mistera Mateusz
20. Nowicka Marta
21. Ottomański Mateusz
22. Pławska Marika
23. Sankowska Ewa
24. Sieroński Marcin
25. Skwarek Sylwia
26. Sobieraj Dawid
27. Stemplewski Adam
28. Szewczyk Kamil
29. Widzicka Paulina
30. Wróblewski Kamil
31. Zajączkowski Remigiusz

ROK SZKOLNY 2006/2007

KLASA III a    

Wychowawczyni: mgr Janina Ciepła


1. Aszkielaniec Justyna
2. Biraga Kamila
3. Bobicz Grażyna
4. Byrwa Aleksandra
5. Chomicz Katarzyna
6. Danowska Julita
7. Dąbek Justyna
8. Guzewicz Piotr
9. Jakowski Krzysztof
10. Kaczmarczyk Agnieszka
11. Kamiński Michał
12. Kawińska Ewelina
13. Krajewski Marcin
14. Kurowska Karolina
15. Lech Katarzyna
16. Mikołajuk Katarzyna
17. Moszczyńska Katarzyna
18. Opar Katarzyna
19. Pochodaj Martyna
20. Powałko Joanna
21. Rabiczko Elżbieta
22. Rudzińska Justyna
23. Rudzińska Aneta
24. Skrzypa Ewelina
25. Stabiński Tomasz
26. Syperek Milena
27. Szlejter Ewelina
28. Szweda Damian
29. Wasilewska Monika
30. Wojnicz Iwona
31. Zaprucki Karol

KLASA III b    

Wychowawczyni: mgr Joanna Bossowska


1. Adamiuk Magdalena
2. Andronik Marta
3. Bida Oksana
4. Dudkiewicz Roland
5. Jarosz Paulina
6. Jasiński Łukasz
7. Kaczmar Marta
8. Kasperowicz Joanna
9. Kochan Danuta
10. Łada Paulina
11. Mazurczyk Adriana
12. Mieczkowska Magda
13. Modzelewska Marta
14. Pelc Anna
15. Polonis Dominika
16. Przybylska Anna
17. Szafran Dagmara
18. Sznejder Karolina
19. Sznejder Urszula
20. Szydłowska Izabela
21. Śwircz Milena
22. Tyburska Anna
23. Wasilewska Julita
24. Wileńska Katarzyna
25. Wołodkowicz Urszula
26. Zajączkowska Marta
27. Zawada Wioletta

KLASA III c    

Wychowawca: mgr Paweł Kordowski


1. Andruszkiewicz Paweł
2. Burzyńska Katarzyna
3. Fronckiewicz Katarzyna
4. Gienieczko Agata
5. Goszczyk Paulina
6. Harasim Katarzyna
7. Jabłońska Katarzyna
8. Jankuniec Ewelina
9. Kiela Karol
10. Kobryń Arkadiusz
11. Kowal Jarosław
12. Kropop Natalia
13. Lemieszek Klaudia
14. Łojek Sandra
15. Łukasik Karol
16. Madrak Marta
17. Makaruk Paweł
18. Makowska Małgorzata
19. Milczarek Adrian
20. Nowak Dorota
21. Półkośnik Joanna
22. Rogalewska Marta
23. Rogowska Martyna
24. Rokojżo Paulina
25. Sawka Urszula
26. Skwarek Paweł
27. Stomska Aneta
28. Szefler Magdalena
29. Sztemberg Rafał
30. Tkaczyk Oskar
31. Witkowska Katarzyna

KLASA III d    

Wychowawczyni: mgr Anna Dec-Kuś


1. Balewicz Adrian
2. Bąk Jakub
3. Budzicki Mariusz
4. Chanas Olga
5. Cybulski Mateusz
6. Drużba Emilia
7. Jasiński Michał
8. Jocz Magdalena
9. Kochańska Katarzyna
10. Kucharewicz Daria
11. Kulhawik Joanna
12. Lichacz Kamila
13. Łapińska Katarzyna
14. Misiewicz Agnieszka
15. Misiun Joanna
16. Modzelewska Monika
17. Osieczko Denis
18. Papkow Aleksandra
19. Pawłowska Małgorzata
20. Pojawa Magdalena
21. Ratajczak Klaudia
22. Sieradzki Marcin
23. Sobottka Klaudia
24. Steć Kornelia
25. Szczepan Marta
26. Szewczak Marlena
27. Więckowska Milena
28. Wojtulewicz Marta
29. Żemis Adrian

KLASA III e    

Wychowawczyni: mgr Alicja Złotorzyńska


1. Adamczyk Paweł
2. Baniewska Urszula
3. Binczyk Karolina
4. Bujnowski Tomasz
5. Czerechowicz Elżbieta
6. Domańska Beata
7. Dyniszuk Ewelina
8. Horaczy Paula
9. Juchniewicz Anita
10. Kosior Ewa
11. Kruba Marta
12. Kuszczuk Arkadiusz
13. Loba Piotr
14. Matelak Łukasz
15. Michalak Tomasz
16. Mickun Arkadiusz
17. Moskal Agnieszka
18. Pławska Monika
19. Powierża Filip
20. Radzikowska Joanna
21. Ramotowski Łukasz
22. Sałata Łukasz
23. Sześciło Michał
24. Tech Katarzyna
25. Thiel Karolina
26. Tomaszewicz Maciej
27. Tomaszewicz Cezary
28. Tracewicz Łukasz
29. Żyworonek Robert

KLASA III f    

Wychowawczyni: mgr Mariola Plaugo


1. Artemiuk Szymon
2. Błaszczyk Michał
3. Borkowska Jolanta
4. Ciepły Piotr
5. Domitrz Paweł
6. Gabicht Edyta
7. Ginkowski Mateusz
8. Kłoczko Arkadiusz
9. Maciuszewicz Tomasz
10. Matyjasek Patryk
11. Mikuła Mariola
12. Misztuk Piotr
13. Modzelewska Joanna
14. Naruszewicz Łukasz
15. Orłowski Karol
16. Pacześniak Łukasz
17. Piecunko Jarosław
18. Piotrowski Piotr
19. Rybicka Monika
20. Sarżyński Bartosz
21. Saskowski Michał
22. Sawera Magdalena
23. Stakun Grzegorz
24. Syrek Szymon
25. Szuszkiewicz Adrian
26. Urbanowicz Milena
27. Wiśniewski Jacek
28. Zaprucki Damian
29. Żyndul Wojciech

ROK SZKOLNY 2007/2008

KLASA III a    

Wychowawczyni: mgr Barbara Tarasiewicz


1. Andrzejewska Kaja
2. Bach Karolina
3. Błażejak Justyna
4. Błudnicka Monika
5. Brdak Magdalena
6. Brzostek Joanna
7. Chomycz Karolina
8. Czyrko Urszula
9. Ekstowicz Magdalena
10. Gasińska Anna
11. Grochocka Monika
12. Jagolicz Arleta
13. Janyszko Edyta
14. Kondak Anna
15. Kozłowski Mateusz
16. Maczan Magdalena
17. Moroz Mateusz
18. Prasał Łukasz
19. Pudłowski Łukasz
20. Pyl Patrycja
21. Rakus Paulina
22. Roguska Agata
23. Skawiński Adam
24. Suszwedyk Grzegorz
25. Ślipiko Karina
26. Tomaszewicz Dorota
27. Włodkowski Hubert
28. Zarosa Mateusz

KLASA III b    

Wychowawca: mgr Adam Kołodziej


1. Bessman Małgorzata
2. Boharewicz Beata
3. Cedrowska Izabela
4. Cielecka Karolina
5. Dąbrowska Anna
6. Depkowska Agnieszka
7. Hałuszko Andrzej
8. Janowski Cezary
9. Kalinowska Anna
10. Kielch Radosław
11. Kołb-Sielecka Edyta
12. Nieścier Marta
13. Nosek Martyna
14. Nowosadko Paulina
15. Podgórska Ewelina
16. Polakowska Joanna
17. Rogala Ilona
18. Rommel Paulina
19. Różańska Paulina
20. Sidorowicz Sylwia
21. Startek Daniel
22. Stefaniuk Piotr
23. Szyćko Magdalena
24. Tomaszewska Natalia
25. Ułanowicz Magdalena
26. Wojtkiewicz Mateusz

KLASA III c    

Wychowawczyni: mgr Dorota Skrzypek


1. Artemiuk Olga
2. Bober Adriana
3. Burzyński Adrian
4. Chmielewska Anna
5. Dąbrowski Karol
6. Dobucki Przemysław
7. Dubicki Krzysztof
8. Gajewska Marzena
9. Gondko Paulina
10. Grądwal Iwona
11. Jankuniec Karolina
12. Jarosz Kamil
13. Kalinowska Dorota
14. Kozioł Karol
15. Łukaszewicz Emilia
16. Makowska Karolina
17. Małecki Piotr
18. Naruszewicz Katarzyna
19. Paśnik Piotr
20. Pawlik Radosław
21. Pawłowicz Tomasz
22. Pawtel Joanna
23. Przychodzeń Urszula
24. Rucka Magdalena
25. Stańdo Aleksandra
26. Waleriański Michał
27. Zarzycki Karol

KLASA III d    

Wychowawczyni: mgr Dorota Małek


1. Baniewska Izabela
2. Chodań Kornel
3. Dykyj Magdalena
4. Gwozdowicz Wojciech
5. Jarczynowska Marta
6. Jocz Milena Katarzyna
7. Jurewicz Anna
8. Koleśnik Katarzyna Sandra
9. Kukieła Wioleta
10. Leśniewska Barbara
11. Limanowicz Kamila
12. Lisowski Przemysław
13. Ławrynowicz Agata
14. Misiewicz Katarzyna
15. Molesta Katarzyna
16. Naruszewicz Malwina
17. Niedziejko Michalina
18. Patalan Milena
19. Paprocka Beata
20. Pietrukaniec Mateusz
21. Raczkowska Kinga Krystyna
22. Raczyńska Julia
23. Somionka Małgorzata Anna
24. Szamotuło Rafał
25. Wasilewska Kamila
26. Werhun Ewelina
27. Witek Magdalena
28. Żuryński Jacek

KLASA III e    

Wychowawca: mgr Krzysztof Milewski


1. Andruszkiewicz Maciej
2. Baniel Karolina
3. Bimbir Natalia
4. Czwerenko Łukasz
5. Dul Sylwia
6. Duszak Zuzanna
7. Filipkowski Wojciech
8. Górski Marcin
9. Grymuza Dorian
10. Gudowicz Anna
11. Januszewski Mateusz
12. Jeremicz Cezary
13. Kaczmarska Izabela
14. Karaś Tomasz
15. Koprowska Patrycja
16. Kosecka Anna
17. Kunicka Kinga
18. Laskowska Magda
19. Lipowski Nicole
20. Littek Małgorzata
21. Ławrynowicz Dominika
22. Łopatecka Karolina
23. Łukaszewicz Karolina
24. Maślij Marta
25. Matyjasek Paulina
26. Miszta Natalia
27. Prusik Marcin
28. Szafarski Piotr
29. Tech Anna
30. Zawadka Monika
31. Żołnowska Milena

KLASA III f    

Wychowawczyni: mgr Anna Kowalewska


1. Bachowski Tomasz
2. Chełkowska Elżbieta
3. Chmielewska Renata
4. Cichulska Urszula
5. Czechowska Joanna
6. Dębek Mateusz
7. Flisiak Paulina
8. Gołaś Ewelina
9. Górny Konrad
10. Groszkowski Krzysztof
11. Hukowicz Paulina Alicja
12. Janowski Kamil Szczepan
13. Juchniewicz Łukasz
14. Kalinowski Łukasz
15. Kowalczyk Rafał
16. Kozłowska Alicja
17. Kozłowski Artur
18. Lis Paweł
19. Łada Karol
20. Mazur Kamil
21. Michniewska Marta
22. Naruszewicz Monika
23. Olechno Aneta
24. Płatosz Przemysław Jakub
25. Podlecki Michał
26. Rostek Michał
27. Sankowski Karol
28. Stabiński Adrian
29. Tymcio Arkadiusz
30. Wiśniewska Marta

ROK SZKOLNY 2008/2009

KLASA III a    

Wychowawczyni: mgr Edyta Organek


1. Abramowicz Sandra
2. Adamski Patryk
3. Bałdyga Agnieszka
4. Czegiel Przemysław
5. Czuper Urszula
6. Dowgiałło Monika
7. Fliszkiewicz Katarzyna
8. Gibner Joanna
9. Gołębiewski Jacek
10. Górska Natalia
11. Koczorowska Katarzyna
12. Kopaniarz Izabela
13. Korzeniewski Tomasz
14. Kustra Katarzyna
15. Lis Monika
16. Łychacz Aleksandra
17. Malanowska Karolina
18. Miszkurka Rafał
19. Nowakowska Katarzyna
20. Paszkiewicz Maciej
21. Pawelec Kaja
22. Peter Aleksandra
23. Polewska Joanna
24. Prokopczuk Katarzyna
25. Pruszkowska Beata
26. Przychodzeń Maciej
27. Stachura Katarzyna
28. Stojaniuk Karolina
29. Szumlańska Karolina
30. Zadroga Magdalena

KLASA III b    

Wychowawczyni: mgr Monika Rogowska


1. Beczek Anna
2. Brygała Aleksandra
3. Darski Ariel
4. Głowacz Justyna Elżbieta
5. Grott Magdalena Maria
6. Grzybicki Kamil Damian
7. Janewicz Bartosz
8. Karpowicz Aleksandra
9. Kokocka Sylwia
10. Kurpis Natalia Anna
11. Mikusek Julita
12. Narwojsz Iwona Marzena
13. Naumowicz Mateusz
14. Niemęski Michał
15. Pardo Norbert Paweł
16. Parzych Milena
17. Pilutkiewicz Tomasz
18. Pisarewicz Kamil
19. Pych Bartosz
20. Rudy Aleksndra
21. Sieroński Mateusz Andrzej
22. Stodulski Paweł
23. Tarrach Edyta
24. Tunkiewicz Magda
25. Tylkowski Łukasz
26. Tyszko Dominika Anna
27. Wasiak Anna
28. Ziemiak Iwona

KLASA III c    

Wychowawca: mgr Grzegorz Małek


1. Bałdyga Mariusz
2. Biegaj Tomasz
3. Biłyj Anna
4. Bohdankiewicz Arkadiusz
5. Czepło Krzysztof
6. Dąbrowski Jarosław Karol
7. Fiedczak Grzegorz
8. Fit Łukasz
9. Górski Andrzej
10. Grudzińska Marzena
11. Jadeszko Joanna Kamila
12. Kalinowska Ewelina
13. Kamińska Anna
14. Kieczeń Dawid Czesław
15. Kozłowska Marzena
16. Lis Adriana Paula
17. Łępicka Emilia
18. Łopaćkyj Elżbieta Edyta
19. Makowska Monika
20. Malinowska Kamila
21. Mazurczyk Alicja
22. Michalewicz Joanna
23. Misztuk Oksana
24. Mossakowski Mariusz
25. Myka Mateusz
26. Narkiewicz Justyna
27. Pawelec Piotr
28. Rakowska Magdalena
29. Żemis Adam Paweł

KLASA III d    

Wychowawcy: mgr Andrzej Fiedorczyk, mgr Anna Kowalewska


1. Bęben Dorota Beata
2. Bystrzycka Anna
3. Cendrowska Anna
4. Chmielewska Anna
5. Chmielewska Emilia
6. Gaweł Aneta
7. Janowska Aleksandra Anna
8. Kępka Aneta
9. Koszytkowska Edyta
10. Kownacki Michał
11. Kuliś Dawid
12. Kuszczak Anita Karolina
13. Lis Anita
14. Lisewska Aleksandra
15. Łożyńska Aleksandra
16. Modzelewska Paulina Weronika
17. Parda Joanna
18. Piaścik Eryk Maciej
19. Pochodaj Agnieszka
20. Rapita Aleksandra
21. Sieradzka Marzena
22. Stefanowicz Julia
23. Styś Arkadiusz
24. Ulążka Marlena
25. Wesołowski Tomasz
26. Wróbel Wioleta Ewa
27. Zdankowska Barbara
28. Zieliński Mateusz

KLASA III e    

Wychowawca: mgr Józef Lichacz


1. Dzwiniel Karol
2. Ferenc Dawid
3. Futera Karolina
4. Gałka Emilia
5. Gawińska Ewelina
6. Górski Kamil Marcin
7. Grabiec Piotr
8. Gregorczyk Magdalena Marlena
9. Gwóźdź Magdalena
10. Kaczmarczyk Paulina Emilia
11. Kossakowska Paulina
12. Krzemińska Żaklin
13. Kucharska Aneta Anna
14. Kulesza Edyta
15. Kunio Marta
16. Lisik Małgorzata
17. Maślij Piotr
18. Niemotko Łukasz
19. Prorok Damian
20. Radomski Damian
21. Romejko Michał
22. Skwarek Wioleta
23. Stefaniuk Agnieszka
24. Stępniak Renata
25. Strzelecka Anna
26. Taraszkiewicz Patrycja
27. Terlecka Aleksandra
28. Wojsław Ewelina

KLASA III f    

Wychowawca: mgr Adam Ingielewicz


1. Andruszkiewicz Łukasz
2. Andrzejewski Paweł
3. Baciak Mateusz
4. Brzozowski Kamil Jan
5. Cygler Jędrzej
6. Czurak Aleksandra
7. Guz Kamil
8. Kalinowska Wioleta
9. Koniecko Jolanta
10. Korczyk Dariusz
11. Kuź Paweł Piotr
12. Letki Dariusz
13. Łbik Monika
14. Omiecki Piotr
15. Pitnoczko Roksana
16. Plizga Marek
17. Pokora Małgorzata Katarzyna
18. Polak Urszula Joanna
19. Pomian Aneta Celina
20. Rydzyński Mateusz Adrian
21. Sawicka Izabela
22. Skamrot Marek Paweł
23. Styczyńska Aneta
24. Ściepuro Rafał
25. Tubilewicz Maciej
26. Wierzchowski Grzegorz
27. Wiśniewski Dawid
28. Zajączkowski Paweł

ROK SZKOLNY 2009/2010

KLASA III a    

Wychowawca: mgr Paweł Kordowski


1. Bystrzycka Sylwia
2. Dębicka Urszula Katarzyna
3. Górska Karolina
4. Hojsan Sławomira Joanna
5. Karpińska Aleksandra
6. Kowakowski Mateusz Ryszard
7. Makałus Magdalena
8. Makaryk Olga
9. Malinowska Patrycja
10. Murawski Przemysław
11. Ołów Damian Robert
12. Pawłowicz Wioleta
13. Pietruczuk Małgorzata Joanna
14. Przeorek Krzysztof
15. Przestrzelska Ewelina Magdalena
16. Przydział Anna
17. Radomska Małgorzata Aleksandra
18. Suwalska Joanna
19. Szydłowska Natalia
20. Świątkowska Malwina
21. Wasilewska Oliwia
22. Wołodko Laura Joanna
23. Wójcik Katarzyna Anna
24. Żebrowska Agata
25. Żołnowska Paulina

KLASA III b    

Wychowawczyni: mgr Iwona Zakrzewska


1. Cybruk Monika Katarzyna
2. Dzietczyk Joanna
3. Grądzki Wojciech
4. Hajduk Paulina
5. Imperowicz Kinga
6. Kachniarz Ewelina
7. Kalinowska Olga
8. Kobus Joanna
9. Kucfir Bartosz
10. Kuczyńska Patrycja Amelia
11. Kunicka Beata
12. Kwiatkowska Agnieszka Anna
13. Kwietniak Mateusz
14. Makowska Magdalena
15. Malinowski Łukasz
16. Marczak Żaneta
17. Mieczkowska Aleksandra Anna
18. Pryczka Martyna Agnieszka
19. Przyłucka Alicja
20. Sawicki Adrian Mariusz
21. Sosnowska Sara Anna
22. Szpakowska Urszula
23. Szwinto Katarzyna
24. Tomaszewska Karolina
25. Utnik Patrycja
26. Wołkońska Marta
27. Ziemiak Kinga
28. Żagiel Sylwia

KLASA III c    

Wychowawczyni: mgr Irena Sekuła


1. Bartosiewicz Karolina
2. Batożyński Radosław
3. Burnos Karol
4. Czaplicki Mateusz Karol
5. Gabel Agata
6. Gumbis Karolina
7. Gut Leopold
8. Hołdakowski Mateusz Jakub
9. Jasionowska Joanna
10. Kobielusz Renata Jadwiga
11. Kuszczak Arleta Kornelia
12. Leszczak Przemysław Jakub
13. Marczycha Anna Ewa
14. Matyjasek Katarzyna
15. Musiał Anna
16. Podlecka Anna Martyna
17. Pyl Agnieszka Katarzyna
18. Rodak Dariusz
19. Rokosz Oksana
20. Rzepka Magdalena
21. Sabat Edyta
22. Samborski Oskar Grzegorz
23. Serafińska Katarzyna
24. Szabłowska Anna Małgorzata
25. Tech Monika
26. Tiesler Kamil
27. Tymoszuk Paweł
28. Wasiak Mateusz Paweł
29. Wasiuk Rafał Sylwester
30. Węgłowska Dagmara Anna

KLASA III d    

Wychowawczyni: mgr Anna Dec-Kuś


1. Abram Agata
2. Andrzejewski Igor
3. Bartnik Katarzyna
4. Bogdatowicz Mikołaj Tomasz
5. Ciecierska Joanna
6. Cieciura Katarzyna
7. Ciećwierz Magda
8. Cierebiej Marta
9. Domitrz Agnieszka
10. Dulęba Monika Katarzyna
11. Gawrońska Marta
12. Gordziejczyk Marta
13. Kalczuk Natalia
14. Korwek Kacper
15. Maciejewski Mateusz Maciej
16. Maksymiuk Dana
17. Maksymiuk Tina
18. Małek Klaudia
19. Milczarkiewicz Karol Błażej
20. Motyl Katarzyna
21. Nowak Katarzyna
22. Piwko Patryk
23. Piwowarska Elżbieta
24. Radzewicz Damian
25. Rodziewicz Katarzyna
26. Rucka Agnieszka
27. Skrobisz Marlena
28. Sobczak Małgorzata
29. Tunkiewicz Urszula
30. Wądołowska Anna

KLASA III e    

Wychowawca: mgr Jan Rommel


1. Abramowicz Łukasz
2. Banaszczyk Arkadiusz
3. Borkowski Arkadiusz Dawid
4. Bujan Urszula
5. Burzyński Kamil
6. Górska Alicja
7. Janyszko Ewelina Justyna
8. Jawołowski Mateusz
9. Kucińska Karolina
10. Lubas Katarzyna
11. Lubas Monika
12. Łaszczyk Marta
13. Matysiak Sara Aleksandra
14. Miszta Izabela
15. Możejko Paulina
16. Rycharski Przemysław
17. Sawicka Olga
18. Silezin Ewelina
19. Skaczkowski Sebastian
20. Sołtysiak Paweł
21. Sulej Patryk
22. Tubilewicz Artur
23. Urbanowicz Mikołaj Marek
24. Wardak Agnieszka
25. Wojtkiewicz Patryk
26. Zacharczuk Mateusz
27. Żardzin Maciej

KLASA III f    

Wychowawczyni: mgr Bożena Dobrzyńska


1. Basłyk Piotr
2. Boczulak Paulina
3. Brylewska Dorota Żaneta
4. Brzozowski Artur
5. Ciepły Paweł Tomasz
6. Czeszkiewicz Daniel
7. Dyniszuk Ewa
8. Filipek Daniel
9. Fylak Marek
10. Górski Mateusz
11. Jaksina Maksym
12. Krawczuk Ewelina
13. Krzemiński Sebastian
14. Lichacz Dominika
15. Łabacz Marcin
16. Maćkiw Aneta Sandra
17. Misztuk Anna Ewa
18. Murawska Paula Edyta
19. Piech Marcin Adam
20. Sawicki Rafał Jan
21. Sekta Marcin
22. Sobocińska Anita
23. Szalewicz Paulina
24. Śmiechowicz Rafał
25. Trzaska Andrzej Damian
26. Tunkiewicz Grzegorz
27. Wicha Piotr
28. Zubowicz Marcin

ROK SZKOLNY 2010/2011

KLASA III a    

Wychowawca: mgr Joanna Bossowska


1. Arentowicz Krzysztof Damian
2. Bogdanowicz Kajetan Mateusz
3. Chojnowska Sylwia
4. Dołżyk Wojciech
5. Grzędzińska Monika
6. Jeremicz Aleksandra
7. Kawalec Karolina
8. Kłok Przemysław
9. Kulik Klaudia Tycjana
10. Kulas Karolina Weronika
11. Kurpiewska Aleksandra
12. Lenar Sandra Monika
13. Lewczuk Justyna
14. Łazowska Julita
15. Parzych Katarzyna
16. Paszkowska Martyna
17. Piotrowska Karolina
18. Piórkowski Mateusz
19. Sadowska Paulina Natalia
20. Sołtysiak Monika Marta
21. Strusińska Joanna Krystyna
22. Wasilewska Patrycja
23. Żarnowska Ewelina Maria

KLASA III b    

Wychowawca: mgr Anna Gadomska


1. Bazylak Mariusz
2. Boczulak Małgorzata Joanna
3. Fitza Elza Natalia
4. Gan Adrian Kamil
5. Gawron Agnieszka
6. Iwaneczko Monika
7. Kawiński Daniel
8. Kowal Jakub
9. Kowalewska Emilia Anna
10. Magura Angelika Marta
11. Murawski Mariusz
12. Romanowska Ewelina
13. Skorupska Marta Wioletta
14. Skuratko Kamila
15. Stępień Angelika Anna
16. Styczyńska Kinga
17. Szabliński Radosław
18. Szuszkiewicz Aleksandra
19. Wierzchowska Alicja
20. Witkowski Łukasz
21. Wójcik Paweł

KLASA III c    

Wychowawca: mgr Jadwiga Kościelska


1. Adamska Magdalena Maria
2. Dobrzyńska Ada Anna
3. Dzik Paweł
4. Godz Justyna
5. Grabiec Natalia
6. Jabłońska Angelika
7. Jurgielewicz Konrad
8. Kaczyńska Agnieszka
9. Karandziej Jolanta
10. Kokocha Olga Janina
11. Kucharzyk Sylwia
12. Kulbacka Sylwia
13. Kulhawik Adrianna
14. Lachowicz Maciej
15. Ler Kamil
16. Lis Natalia Emilia
17. Maciaszczyk Adam
18. Mierzejewska Marta
19. Ostrowski Leszek
20. Parzych Natalia
21. Pawelczyk Jakub
22. Piesiewicz Paweł
23. Puła Łukasz Patryk
24. Trzciński Michał
25. Tytła Michał Karol
26. Utnicki Piotr

KLASA III d    

Wychowawca: mgr Edward Maksym


1. Bara Klaudia
2. Ceglarska Łucja
3. Doniec Angelika
4. Drężek Adrian Jerzy
5. Furmaniak Mateusz Jakub
6. Gołębiewska Marlena
7. Jabłoński Krzysztof
8. Jaroszewicz Marek
9. Koleśnik Barbara
10. Kowalewski Tomasz
11. Kuncer Aleksandra
12. Letkiewicz Monika
13. Łatkowski Hubert Michał
14. Łempicka Katarzyna
15. Misiun Natalia
16. Miszczak Bartłomiej
17. Norko Anna
18. Płatosz Natalia
19. Sobottka Mateusz
20. Stankiewicz Monika
21. Warchoł Paulina

KLASA III e    

Wychowawca: mgr Małgorzata Szpakowska


1. Bachowska Aneta
2. Cichulska Aneta
3. Dębicka Agnieszka
4. Drabińska Dominika
5. Dul Joanna
6. Kalinowska Karolina
7. Kamiński Bartłomiej
8. Karwel Joanna
9. Kobielusz Barbara Anna
10. Krupa Mirosława
11. Kuniewicz Kamil Patryk
12. Laskowski Krzysztof
13. Orszewska Marta
14. Sakowski Dawid
15. Sebastian Piotr
16. Sokołowska Agnieszka
17. Sowulewski Radosław
18. Sulewski Paweł
19. Surawski Dawid
20. Sygnowska Marta Natalia
21. Trykacz Martyna
22. Wronecki Wojciech
23. Zawada Ewelina Anna

KLASA III f    

Wychowawca: mgr Mariola Plaugo


1. Aftyka Sebastian
2. Andruszkiewicz Mateusz Jakub
3. Chmielewski Michał
4. Cywiński Marcin
5. Czebanyk Maciej
6. Dzadz Kamil
7. Gołębiowski Wojciech Piotr
8. Iliński Paweł
9. Kapłon Katarzyna Renata
10. Karpowicz Kamil
11. Komar Maria Urszula
12. Koziara Rafał
13. Maciejewski Adrian
14. Marculewicz Mateusz
15. Onyszczak Andrzej
16. Staszyński Dawid Łukasz
17. Stefanowska Sylwia Karolina
18. Szafran Bożydar
19. Szepiłło Katarzyna
20. Tur Tobiasz Maksymilian
21. Wierzchowska Alicja
22. Wojtkiewicz Dorota Justyna
23. Wołczek Jakub
24. Żmijewski Piotr