strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 18 października 2017   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 22 sierpnia 2012

Zaproszenie na bezpłatne badanie słuchu
2012.07.16
Jagiełły 14 Giżycko
Wystawa grafik REMBRANDT VAN RIJN
2012.06.29
Twierdza Boyen Galeria
Wakacje 2012 - Gry i zabawy dla najmłodszych
2012.07.20
Miejska Biblioteka Publiczna,Czytelnia dla dzieci,ul.Mickiewicza 12

Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej 400 lat Giżycka

29 grudnia 2011
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2012-08-23
Termin do:2012-08-26
Organizator:Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe - Promocja Sportowych Talentów „Giżycko”
Miejsce:Giżycko hale sportowe
Telefon:501 613 291 Andrzej Paszkiewicz
E-mail:mtsgizycko@wp.pl
Www:www.gizycko.pl


GIŻYCKO 2012 - 400 LAT MIASTA
www.400.GIZYCKO.pl


IX Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców z okazji obchodów 400-lecia Giżycka


22 – 27 sierpnia 2012 Giżycko


Impreza współfinansowana  ze środków budżetowych miasta Giżycka


Po raz dziewiąty zapraszamy na MAZURSKI FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ W GIŻYCKU.

W tym roku odbędzie się w wyjątkowej oprawie obchodów 400-lecia Naszego Miasta. Jak co roku na koniec wakacji spotkamy się w Żeglarskiej Stolicy Polski, aby przy okazji zawodów podsumowujących treningowy okres przygotowawczy, spędzić miłe chwile nad naszymi pięknymi jeziorami. A Giżycko w tym roku piękne jak nigdy. Mamy najnowocześniejszy na Mazurach port pasażerski i jachtowy Ekomarina Giżycko, połączony kładką z nowym pasażem, pięknie zagospodarowaną plażę, Centrum Sportów Lodowych,wspaniałą nową halę w Centralnym Ośrodku Sportu, piękną wieżę widokową i wiele innych atrakcji. W roku ubiegłym było nas prawie pięciuset, sądzimy, że w tym roku więcej. Przede wszystkim zaś gwarantujemy wspaniałą atmosferę sportowego święta, pamiątkę dla każdego uczestnika i mamy nadzieję dobrą, słoneczną pogodę.


Do zobaczenia w Giżycku
Organizatorzy


Komunikat organizacyjny (również do pobrania w formacie .pdf)

I.                     Miejsce zawodów
1.       Hala MOSiR ul. 3-go Maja 21
2.       Hala Zespołu Szkół KŚiA ul. Smętka 5
3.       Boisko MOSiR ul. Wodociągowa


II.                    Miejsce zakwaterowania
1.       Gimnazjum nr 1 ul. Gimnazjalna 1
2.       Szkoła Podstawowa nr 4 ul. 3-go Maja 21
3.       Schronisko Młodzieżowe ul. Turystyczna 1
4.       Internat Zespołu Szkół KŚiA ul. Smętka 5
5.       Internat CKUiDN ul. Smętka 6
6.       Internat ZSE ul. Traugutta
7.       Ośrodek LOK ul. Świętego Brunona 1
8.       Ośrodek Agromargot Wilkasy ul. Olsztyńska 20


III.                  Miejsce wyżywienia – od kolacji 22.08 do śniadania 27.08
1.       W miejscu zakwaterowania
2.       Hala MOSiR


IV.                  Imprezy towarzyszące
1.       Rejs statkiem
2.       Ognisko
3.       Dyskoteka
4.       Spotkanie towarzyskie trenerów i działaczy
5.       Zobacz Mazury z Góry – wycieczka na wieżę widokową


V.                   Nagrody
1.       Każdy zespół otrzyma puchar i dyplom
2.       Każdy zawodnik otrzyma medal
3.       Najlepsza siódemka, król strzelców i bramkarz w każdej kategorii wiekowej
4.       Specjalne nagrody dla Mistrzów i trenerów


VI.                  Kategorie wiekowe – wszystkie wg sezonu 2012/2013


VII.                Sprawy finansowe
1.       Wpisowe do zawodów 150,- , każdy następny zespół z klubu 100,-
2.       Pobyt w szkołach – własny sprzęt do spania -200,-
3.       Pobyt w internatach i ośrodkach – 280,-
4.       Warunkiem przyjęcia do zawodów jest zgłoszenie i wpłata wpisowego do 10.06.2012 na konto 21 1240 5787 1111 0000 5756 4559


VIII.               Harmonogram zawodów
22.08 – przyjazd, zakwaterowanie i odprawa techniczna o godz. 20,00
23.08 – gry eliminacyjne
24.08 – gry eliminacyjne i plażówka
25.08 – półfinały i plażówka
26.08 – finały i zakończenie zawodów godz. 19,00
27.08 – wyjazd


 


Komunikat oganizacyjny nr.1 : Pobierz.pdf


 


 


 


 


 


Komunikat końcowy


 


I.                    Udział wzięło 724 zawodniczki i zawodników oraz 123 trenerów i działaczy z 47 zespołów z Polski, Litwy i Czech.


II.                  Rozegrano 134 mecze na trzech obiektach – Hala MOSiR, Hala Zespołu Szkół nr 1, boisko ZSKŚiA.


III.                Nagrodzono indywidualnie 114 zawodniczek i zawodników – każdy uczestnik otrzymał identyfikator i medal.


 



































Najlepsza 7 DE – dziewczęta 2000 i mł.


Najlepsza 7 DD – dziewczęta 1998 i mł.


1.      Rybakiewicz Natalia


2.      Kasprowicz Karolina


3.      Hołodko Paulina


4.      Kryńska Julia


5.      Gaidyte Gabija


6.      Gervite Ruta


7.      Wysocka Kamila


1.      Niedzielska Natalia


2.      Staniszewska Anna


3.      Arak Sandra


4.      Gałązka Aleksandra


5.      Piecak Marlena


6.      Szymborska Aleksandra


7.      Mielniczuk Aleksandra


Najlepsza 7 DC – dziewczęta 1996 i mł.


Najlepsza 7 DB -  dziewczęta 1994 i mł.


1.      Stankiewicz Kamila


2.      Zimna Ewa


3.      Maczyszyn Adriana


4.      Kraj Małgorzata


5.      Pikała Klaudia


6.      Ustilaite Gabija


7.      Gudaityte Neringa


1.      Subocz Magda


2.      Gołaś Marlena


3.      Filipkowska Kinga


4.      Czeska Sylwia


5.      Krzewińska Oliwia


6.      Lubowicz Agata


7.      Zielińska Klaudia


Najlepsza 7 ME chłopcy 2000 i mł.


Najlepsza 7 MD – chłopcy 1998 i mł.


1.      Jaśkowski Patryk


2.      Karadasz Jakub


3.      Czapliński Mikołaj


4.      Truszkowski Jakub


5.      Kozycz Sebastian


6.      Kozycz Kamil


7.      Miksiewicz Kamil


1.      Kisiel Kamil


2.      Iwaniak Patryk


3.      Pałka Kacper


4.      Piwowarski Marcin


5.      Stępniak Adrian          


6.      Ladauskas Arnas


7.      Ceginskas Ridas


Najlepsza 7 MC – chłopcy 1996 i mł.


 


1.      Klemienia Michał


2.      Szuba Mariusz


3.      Saukaitis Lakas


4.      Sabaitis Martynas


5.      Mańkowski Kacper


6.      Braciszewski Bartosz


7.      Jakubowski Robert


 


Najlepsi bramkarze


     Najskuteczniejsi zawodnicy


1.      Adamczyk Zuzanna DE


2.      Bąbała Agnieszka DD


3.      Żilionyte Evita DC


4.      Dudziak Wiktoria DB


5.      Mazurek Dawid ME


6.      Leprince Dominik MD


7.      Skliutas Saulius MC


 


 


 


1.      Vaitkeviciute Paulina DE


2.      Granicka Małgorzata DD


3.      Tomaszewska Katarzyna


4.      Domian Paulina DB


5.      Fuksiński Mateusz ME


6.      Buronko Nedas MD


7.      Sićko Szymon


 


IV.                Wyłoniono zwycięzców w siedmiu kategoriach wiekowych


 





























Kategoria DE – dziewczęta 2000 i mł.


Kategoria DD – dziewczęta 1998 i mł.


1.      Hazena Hrabuvka


2.      MKS Mazur Karczew


3.      Alytus SRC


4.      MKS MOS Gniezno I


5.      UKS Kangur Siemiatycze


6.      UKS Dwójka Małkinia


7.      UKS Tuzinek Gniezno


1.      UKS Royal Wilanów


2.      MKS Mazur Karczew


3.      UKS Kangur Siemiatycze


4.      Kadra Kujawsko-Pomorska


5.      MKS MOS Gniezno I


6.      UKS Junior Jutrzenka Cegłów


7.      LUKS Orlik Reszel


8.      PMOS Busko Zdrój


9.      MKS MOS Gniezno II


Kategoria DC – dziewczęta 1996 i mł.


Kategoria DB – dziewczęta 1996 i mł.


1.      MKS MOS Gniezno I


2.      Alytus SRC


3.      UKS Jaktorów


4.      MTS Giżycko


5.      LUKS Orlik Reszel I


6.      LUKS Orlik Reszel II


7.      UKS Vambresia Wąbrzeźno pk


1.      UKS Vambresia Wąbrzeźno


2.      MTS Giżycko


3.      LUKS Orlik Reszel II


4.      MTS Giżycko II pk


5.      LUKS Orlik Reszel I pk


Kategoria ME – chłopcy 2000 i mł.


Kategoria MD – chłopcy 1998 i mł.


1.      SPR Wisła Płock I


2.      UKS Iskra Bydgoszcz I


3.      TS Siemiatycze


4.      SPR Wisła Płock II


5.      UKS Iskra Bydgoszcz II


6.      PMOS Busko Zdrój


7.      WKS Śląsk Wrocław pk


8.      MOSiR Kętrzyn pk


1.      Alytus SRC


2.      UKS Iskra Bydgoszcz


3.      SPR Wisła Płock


4.      PMOS Busko Zdrój


5.      WKS Śląsk Wrocław


Kategoria MC – chłopcy 1996 i mł.


 


1.      Alytus SRC


2.      MTS Giżycko


3.      Kadra Podlasia


4.      UKS Iskra Bydgoszcz


5.      TS Siemiatycze pk


6.      WKS Śląsk Wrocław pk


 


 


V.                  Specjalne podziękowania dla:


 


1.      Urzędu Miejskiego w Giżycku


2.      Starostwa Powiatowego w Giżycku


3.      Pani Dyrektor Gimnazjum nr 1 Monice Organ


4.      Pani Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Ewie Lewińskiej


5.      Pani Dyrektor COS-OPO w Giżycku Emilii Kaczmarek


6.      Pani Manager MOSiR w Giżycku Jolancie Maksymiuk


7.      Panu Dyrektorowi MOSiR W Giżycku Marianowi Mieńko


8.      Panu Jackowi Wróblewskiemu ze Związku Piłki Ręcznej w Polsce


9.      Państwu Jolancie i Zbigniewowi Czapla – firma Erzet z Olsztyna


10.  Państwu Annie i  Waldemarowi Klimiuk – Eurocash Giżycko


11.  Pani Eulalii Paszkiewicz i Panu Janowi Paszkiewicz – firma N-JOY z Wilkas


12.  Dziennikarzom lokalnych mediów


13.  Paniom i Panom z obsługi hal i boisk zawodów


Oraz dla wszystkich wolontariuszy, trenerów, działaczy i osób, którzy swoją pracą, dobrą wolą, uśmiechem i radością sprawili, że powstała największa w Polsce impreza dla młodzieży uprawiającej piłkę ręczną.


 


 


  


Dyrektor Festiwalu


Andrzej Paszkiewicz                       


 


Sędzia Główny                         


Ryszard Łodziński                              


 


Kierownik Biura Zawodów


Jan Paszkiewicz

Imprezy i wydarzenia w Giżycku

Wszystkie Button zatwierdzający wybór daty
-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS