strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 26 stycznia 2021   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 5 września 2014

Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie "Drapieżnik 2014"
2014.09.05
jez. Dargin, jez. Kisajno
Szanty Czarna Bandera
2014.09.05
Stanica Wodna Stranda
MAZURSKIE TARGI SPORTÓW WODNYCH 2014
2014.09.05
Stanica Wodna Stranda

MAZURSKIE TARGI SPORTÓW WODNYCH 2014

31 grudnia 2013
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2014-09-05
Termin do:2014-09-07
Organizator:Stanica Wodna Stranda & mazury.info.pl
Miejsce:Stanica Wodna Stranda
Telefon:604 423 185 Zbigniew Jatkowski
E-mail:targi@mazury.info.pl
Www:www.targi.mazury.info.pl

VII Mazurskie Targi Sportów Wodnych w Giżycku


5-7 września(piątek-niedziela) 2014
Stanica Stranda nad jez. Kisajno
OFICJALNE OTWARCIE W SOBOTĘ 6 WRZEŚNIA O GODZ. 12.00


Mazurskie Targi Sportów Wodnych są największą w Polsce imprezą tego typu. Tym, co odróżnia giżyckie targi od innych imprez targowych jest to, że jachty i łodzie prezentowane są w ich naturalnym środowisku, czyli na wodzie. Wszystkie jednostki przed zakupem można przetestować.

MAZURSKIE TARGI SPORTÓW WODNYCH W GIŻYCKU - NOWOŚCI WODNIACKIE, NAJLEPSZE MARKI PRODUCENTÓW Z POLSKI I ZE ŚWIATA,  blisko 100 WYSTAWCÓW, 160 JEDNOSTEK, PREMIERY, TESTY JACHTÓW, PONAD 5000 ODWIEDZAJĄCYCH, POSEZONOWA GIEŁDA SPRZĘTU, KONKURSY Z NAGRODAMI, WSTĘP WOLNY.


fot. UM Giżycko gizycko.pl


Już po raz siódmy w najbliższy piątek 5 września w giżyckim porcie Stranda rozpoczną się Mazurskie Targi Sportów Wodnych. Będzie można obejrzeć i przede wszystkim przetestować przeszło 160 jednostek pływających najlepszych polskich producentów oraz niektórych światowych marek. Będą wśród nich m.in. jachty żaglowe i motorowe, łodzie wędkarskie, rowery wodne, kajaki i inne. Jednostkom pływającym na brzegu będą towarzyszyć stoiska wystawiennicze najlepszych firm z branży sportów wodnych. W imprezie weźmie udział około 80 wystawców z całej Polski (zgłoszenia wciąż napływają). Już od dwóch lat, pod względem liczby jednostek pływających jest to największa w Polsce impreza tego typu. Jachty i łodzie są prezentowane w swoim naturalnym środowisku, czyli na wodzie. Można je nie tylko oglądać, ale również przetestować - to główny atut tej wystawy. Oprócz nowości jachtowych będą m.in. pomosty pływające, elektronika jachtowa, osprzęt ze stali nierdzewnej, kajaki, łodzie wędkarskie, pontony, przyczepy i wiele innych.


Nowością tegorocznych targów będzie m.in: 13-metrowy jacht motorowy Nautika 1300, wyposażony w jacuzzi;, luksusowy jacht motorowy Cobrey 33HT, jachty żaglowe: Delphia 33MC, Laguna 26, Phila 900, Sedna 24, Solina 22, Storm 23; hausbot Kowalik; łodzie motorowe: DarMar 505 Comfort, Horn 399 Pro Fish, Horn 440 Sport oraz nowatorski projekt roweru wodnego Yacht-Pol.


Targi są połączone z posezonową wyprzedażą sprzętu wodnego. Oprócz portu Stranda - dzięki centralnemu położeniu Giżycka na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich - na kupujących, w promieniu 30-50 km czekać będzie w tym terminie kilkaset jednostek przeznaczonych na sprzedaż, głównie poczarterowych. W samym porcie można również BEZPŁATNIE wystawić do sprzedaży swój drobny sprzęt używany: silniki, osprzęt i wyposażenie.


Tuż przed targami odbędą się testy wybranych modeli jachtów i łodzi, dokonywanych przez zagranicznych dziennikarzy z prasy branżowej. Targom towarzyszyć będzie ponadto  impreza regatowa pod nazwą Festiwal Żagli ISSA oraz V Wielkie Jesienne Regaty Forumowiczów. Mazurskie targi co roku odwiedza przeszło 5 tysięcy osób z Polski i z zagranicy. Wśród zwiedzających można spotkać gości m.in z Litwy, Białorusi, Rosji, które leżą stosunkowo blisko Mazur, ale także bywają goście z takich krajów jak Słowacja, Czechy, Niemcy, a nawet Francja i Holandia. Wstęp na targi jest BEZPŁATNY.fot. mazury.info.pl


W ramach poprzedniej 6. edycji imprezy, uczestniczyło blisko 100 wystawców z całej Polski, którzy zaprezentowali ponad 160 jednostek pływajających. Dokonano szeregu transakcji. Największym wzięciem cieszyły się łodzie motorowe. Bezpośrednio na targach sprzedano m.in. dwa hausboty, czyli spacerowe jachty motorowe, kilka motorówek w cenie od kilkunastu do 120 tysięcy złotych za sztukę. Największym szczęściem może pochwalić się wystawca produkujący betonowe pomosty pływające, który na targach podpisał kontrakt na dostawę kilkunastu sztuk do Mińska na Białorusi.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Organizatorzy: Stanica Wodna Stranda oraz portal mazury.info.pl
Impreza pod honorowym patronatem Wójta Gminy Giżycko - Andrzeja Sierońskiego
Partnerem targów jest firma Interservis - organizator targów Boatshow


Szczegółowych informacji udziela:
Zbigniew Jatkowski Mazury.info.pl tel. 604 423 185


www.targi.mazury.info.pl


www.GIZYCKO.pl
kursnaGIZYCKO

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS