strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 16 listopada 2018   pogoda

Ośrodki wypoczynkowe

PIĘKNA GÓRA Gwarek Centrum Aktywnego Wypoczynku

05 stycznia 2012
dodał(a): Gwarek
Adres:Piękna Góra 7, 11-500 Giżycko
Telefon:+48 606 342 776
Fax:+48 87 428 58 16
E-mail:bok@gwarek-mazury.pl
Www:www.gwarek-mazury.pl
Il. miejsc:260
Parking:Dozorowany
Opis
Zmęczony miejskim życiem? Chcesz spędzić urlop aktywnie i z dala od zgiełku miast? Przyjedź do Centrum Aktywnego Wypoczynku Gwarek w Pięknej Górze - z nami nuda nie ma szans;)

Gwarek to malowniczo położony ośrodek wczasowy, który stwarza bogaty wachlarz możliwości atrakcyjnego odpoczynku. Na terenie ośrodka znajdziesz zaplecze sportowo-rekreacyjne, na które składają się boiska do gier drużynowych oraz park linowy wraz ze ścianką wspinaczkową. Do pełnej dyspozycji gości znajduje się tu również przystań żeglarska wraz ze sprzętem wodnym (kajaki, rowerki, optymistki), piaszczystą plażą i kąpieliskiem strzeżonym w sezonie letnim przez ratownika.

Gwarek zapewnia komfortowe noclegi w pokojach z łazienkami, tv, bezpłatnym dostępem do Internetu oraz widokiem na jezioro i las.

Tych, którzy kochają dobrze zjeść zapraszamy do sali restauracyjnej Pasja znajdującej się na terenie ośrodka. Odnajdą tu Państwo smaczne posiłki domowej kuchni polskiej, a także znane potrawy z różnych stron świata.

Serdecznie zapraszamy:)
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS