strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 19 kwietnia 2021   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 21 listopada 2015

Wystawa fotografii "Fauna i flora"
2015.10.23
Port Ekomarina Giżycko
Turniej Tenisa Ziemnego Nauczycieli
2015.11.21
Hala Tenisowa przy Stadionie MOSIR
Wystawa "Muzealia Rosyjskie"
2015.11.14
Twierdza Boyen
Półfinał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce
2015.11.20
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku
Piłkarski Turniej Oldbojów o PUCHAR GIŻYCKA
2015.11.21
Boiska Orlik
Pokazy Short Track i nauka jazdy na łyżwach
2015.11.20
Mazurskie Centrum Sportów Lodowych

Piłkarski Turniej Oldbojów o PUCHAR GIŻYCKA

10 listopada 2015
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2015-11-21
Termin do:2015-11-21
Organizator:Miasto Giżycko, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku, LOT "Mazury"
Miejsce:Boiska Orlik
Telefon:697 968 971 Maciej Kudyk
E-mail:mosir11500@gmail.com
Www:www.gizycko.pl


PIŁKARSKI TURNIEJ OLDBOJÓW O PUCHAR GIŻYCKA


21 listopada 2015 (sobota) godz. 10.00
Boiska „Orlik”

przy Gimnazjum nr 2 oraz przy Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku


Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na cel charytatywny

Piłkarski Turniej Oldbojów o Puchar Giżycka to propozycja na aktywne spędzenie czasu, to wydarzenie, którego celem jest również integracja lokalnej społeczności i promocja oferty rekreacyjnej Giżycka. W rozgrywkach udział wezmą mieszkańcy, samorządowcy i drużyny przyjezdne. Jeszcze dziś można zgłosić swoją ekipę do turnieju. I może to zrobić każdy, drużynę mogą stworzyć przedstawiciele konkretnych zawodów czy firm, rodzina, czy grupa znajomych. Turniej rozegrany zostanie w sobotę 21 listopada na boiskach Orlik w Giżycku, początek o godz. 10.00. W turnieju mogą uczestniczyć zawodnicy powyżej 35 lat, ale w drużynie może występować jeden zawodnik młodszy. 3 najlepsze zespoły otrzymają puchary i medale, a najlepsi zawodnicy pamiątkowe statuetki. Zapraszamy również wszystkich do kibicowania, młodszych i starszych, rodziny z dziećmi. Giżycka branża turystyczna przygotowała na ten dzień specjalne  atrakcje:)


Turniej ma również wymiar charytatywny. Dochód z imprezy, czyli wpisowe od drużyn przeznaczone zostanie w całości na pomoc Cezaremu Podworzyńskiemu z Giżycka. Chorym od urodzenia chłopcem opiekuje się samotnie mama, która mimo wielu problemów jest osobą, która pozytywną energią mogłaby zarazić niejednego z nas. Cezary ma 26 lat, jest głęboko upośledzony umysłowo, ma porażenie czterokończynowe z niedowładem, nie mówi i nie chodzi. Cezary potrzebuje naszego wsparcia, bardzo przydałaby się rehabilitacja. Niezbędne są też podstawowe środki higieniczne i pielęgnacyjne, które już teraz można przekazywać do Biura Promocji i Polityki Społecznej UM.  Turniej może być początkiem dobrej pomocy, na którą w imieniu Cezarego i jego mamy bardzo liczymy!


Turniej został zainicjowany przez Lokalną Organizację Turystyczną „Mazury” i jest współorganizowany przez Miasto Giżycko.


Zgłoszenia do 18 listopada przyjmuje MOSiR
mosir11500@gmail.com tel. 697 968 971
REGULAMIN do pobrania .pdf


1. Cel: Popularyzacja czynnego wypoczynku pośród byłych piłkarzy, weteranów oraz młodzieży posiadającej minimum 16 lat, integracja społeczna i promocja regionu.


2. Organizator: Miasto Giżycko, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku, Lokalna Organizacja Turystyczna „Mazury” z siedzibą w Giżycku.


3. Termin i miejsce: Turniej odbędzie się w sobotę 21 listopada 2015 r. na dwóch boiskach „Orlik” przy Gimnazjum nr 2 oraz przy Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku (sztuczna trawa – obuwie bez kołków wkręcanych).


4. Uczestnictwo: W turnieju mogą uczestniczyć zawodnicy  powyżej 35 lat, ale w drużynie może występować jeden zawodnik młodszy niż 35 lat.


Warunkiem uczestnictwa jest również uregulowanie wpisowego w wysokości 80 zł przed rozpoczęciem turnieju.


5. System gier: Niezależnie od ilości drużyn zostaną utworzone 2 grupy (wychodzą  po 2 zespoły z grupy do 1/2 finału, zespoły, które zajmą dalsze miejsca grają bezpośrednio z tymi samymi drużynami z przeciwnej grupy o poszczególne miejsca. Czas poszczególnych spotkań w grupach jak i w fazie pucharowej są uzależnione od ilości zgłoszonych zespołów.(przewidywalny czas meczów – 2x15min).
Za zwycięstwo zespół otrzyma 3 pkt. za remis 1 pkt. porażka 0 pkt. O zwycięstwie w grupach eliminacyjnych i kolejności zajętych miejsc decydować będą: ilość zdobytych dużych punktów, bezpośredni pojedynek, różnica bramek, większa ilość zdobytych bramek.


6. Przepisy: W turnieju stosowane będą przepisy „Mini piłki nożnej”.  Spotkania turniejowe prowadzić będą sędziowie WMZPN.


7. Nagrody: 3 najlepsze zespoły otrzymają puchary i medale, a najlepsi zawodnicy pamiątkowe statuetki.


8. Postanowienia końcowe:
-  zespoły ubezpieczają się od nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie,
-  organizator nie odpowiada za zagubione i pozostawione na terenie obiektu rzeczy osobiste  uczestników turnieju,
-  wszystkie sprawy nieujęte w niniejszym regulaminie rozstrzyga organizator, który podejmuje ostateczną decyzję we wszystkich kwestiach spornych.


OSTATECZNA INTERPRETACJA REGULAMINU NALEŻY DO ORGANIZATORA


fot. Orlik przy Gimnazjum nr 2/ z arch. UM Giżycko

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS