strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 4 czerwca 2020   pogoda

Biuletyn Informacyjny Burmistrza 2014

PODZIĘKOWANIA

PODZIĘKOWANIA

 

Szanowni Państwo, rozstaję się z naszymi mieszkańcami po dwunastu latach pracy jako burmistrz Giżycka. Zarządzanie miastem to trudny i skomplikowany proces. Miałam ogromny zaszczyt uczestniczyć w nim uczciwie i rzetelnie pracując dla Państwa. Dzięki współpracy z mieszkańcami udało się nam wspólnie dokonać bardzo dużo przedsięwzięć. Dziękuję Państwu, za współpracę, pomoc i wsparcie. Dziękuję, że byliście ze mną w dobrych momentach, jak i tych trudniejszych. Szczególne podziękowania składam pracownikom Urzędu Miejskiego, szkołom, jednostkom samorządowym oraz wszystkim organizacjom, stowarzyszeniom i różnym środowiskom, przedstawicielom miast partnerskich i różnych samorządów, z którymi miałam przyjemność współpracować w ciągu trzech kadencji. Dziękuję za wszystkie inicjatywy, pomysły, a także niezwykle ważne sugestie i uwagi. Współpraca z Państwem jest dla mnie bezcennym doświadczeniem.

 

Szanowni Państwo, w ciągu ostatnich dwunastu lat nasze miasto bardzo się zmieniło, a przede wszystkim znacznie się rozwinęło, głównie dzięki przeprowadzonym inwestycjom i pozyskanym środkom unijnym. Przed naszym Giżyckiem stoją nowe wyzwania. Wierzę w Giżycczan i nasze piękne miasto. Nadrzędną rolą samorządu jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców. Pamiętałam o tym przez ostatnie 12 lat i mam nadzieję, że będą o tym pamiętać moi następcy. Jako mieszkanka Giżycka liczę na dalszy rozwój naszego miasta i zapewnienie dobrego życia naszym mieszkańcom. Życzę tego nowemu Samorządowi – nowemu Burmistrzowi i nowej Radzie Miejskiej oraz całemu naszemu miastu.

 

Pozdrawiam Państwa serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

 

Jolanta Piotrowska

Burmistrz Giżycka w latach 2002- 2014

 

 

Giżycko, 3 grudnia 2014 roku

 

Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS