strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 14 grudnia 2018   pogoda
media

Samorząd

Rada Miejska

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej

 

dr ROBERT KEMPA

tel. 87  7324 115 (Biuro Rady)

robert.kempa@rada.gizycko.pl

przewodniczacy.robertkempa@onet.pl

 

 
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

 

JAN SEKTA

tel. 87 7324 115 (Biuro Rady)

jan.sekta@rada.gizycko.pl

Dyżury w poniedziałki w godz. 15.00-16.00

 

 

 

 

Biuro Rady Miejskiej w Giżycku
Aleja 1 Maja 14, 11-500 Giżycko
Biuro mieści się w Urzędzie Miejskim (prawe skrzydło, parter, pokój nr 1)

tel. 87 7324 115
rada@gizycko.pl  

 

 

 
Radni Rady Miejskiej VIII kadencji 2018-2023

 

1. Andruszkiewicz Paweł Michał

pawel.andruszkiewicz@rada.gizycko.pl tel. 513470387

2. Andruszkiewicz Piotr Marek

piotr.andruszkiewicz@rada.gizycko.pl tel. 505066884

3. Boć Mirosław

miroslaw.boc@rada.gizycko.pl tel. 660494403

4. Brzeski Jacek

jacek.brzeski@rada.gizycko.pl tel. 600279292

5. Czopińska Małgorzata

malgorzata.czopinska@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)

6. Grzeszczak Paweł

pawel.grzeszczak@rada.gizycko.pl tel. 501314774

7. Jakowicz Marcin

marcin.jakowicz@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)

8. Jelec Andrzej

andrzej.jelec@rada.gizycko.pl tel. 605336621

9. Kaczorowska Małgorzata

malgorzata.kaczorowska@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)

10. Kempa Robert

robert.kempa@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)

11. Kunda Jerzy

jerzy.kunda@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)

12. Lubas Mirosław

miroslaw.lubas@rada.gizycko.pl tel. 600004349

13. Łobodziński Marcin

marcin.lobodzinski@rada.gizycko.pl tel. 660561673

14. Łukaszewicz Beata Jadwiga

beata.lukaszewicz@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)

15. Mistera Jadwiga Małgorzata

jadwiga.mistera@rada.gizycko.pl tel. 600248851

16. Piórkowski Cezary

cezary.piorkowski@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)

17. Popieluch Maria

maria.popieluch@rada.gizycko.pl tel. 695200005

18. Sarul Halina Marta

halina.sarul@rada.gizycko.pl tel. 602591804

19. Sekta Jan

jan.sekta@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)

20. Uminowicz Olga Anna

olga.uminowicz@rada.gizycko.pl tel. 877324115 (Biuro Rady)

21. Zakrzewski Łukasz

lukasz.zakrzewski@rada.gizycko.pl tel. 690008503



 
Protokoły z posiedzeń komisji zobacz...
Protokoły z sesji Rady Miejskiej zobacz...

 

WYNIKI GŁOSOWAŃ RADNYCH PODCZAS SESJI

zobacz...

 

NAGRANIA Z SESJI RADY MIEJSKIEJ

zobacz...

 

SESJE RADY NA "ŻYWO" W INTERNECIE: gizycko.tv

w menu należy kliknąć „LIVE”

 


Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS