strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 16 stycznia 2019   pogoda
media

Biuletyn Informacyjny Burmistrza 2015

UROCZYSTA SESJA RADY MIEJSKIEJ

"INFORMACJE Z RATUSZA" treść biuletynu informacyjnego .pdf

28.05.2015

 

Drodzy mieszkańcy, zbliżają się szczególne uroczystości, jak szczególny jest sam jubileusz „25-lecia Samorządności”, który uczci również Giżycko. W piątek 29 maja odbędzie się uroczysta sesja trzech samorządów z udziałem radnych, burmistrzów, wójtów i starostów pełniących swoje funkcje od 1990 roku do dziś. W sobotę rozegrane zostaną Regaty Rząd-Samorząd, a za tydzień w ramach obchodów "25 Lat Samorządności" i Dni Giżycka jednocześnie, zapraszamy na koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, Piłkarski Turniej Gwiazd oraz Puchar Wyspy Giżyckiej w biegach ulicznych, którym towarzyszyć będzie akcja charytatywna na rzecz Krystiana Czyrko. Więcej informacji o planowanych wydarzeniach w maju i w czerwcu na stronie miasta gizycko.pl.

 

25 lat Samorządu, to dobra okazja by pewne rzeczy podsumować, porozmawiać o planach na przyszłość. Z pewnością nastąpi to podczas piątkowej sesji, która odbędzie się w sali konferencyjnej „Biłas & Synowie” na Pasażu Portowym. Przy tej okazji chcielibyśmy Państwu zaprezentować giżyckich samorządowców, burmistrzów oraz radnych Rady Miejskiej w Giżycku, którzy przez kolejne lata współtworzyli naszą lokalną rzeczywistość.

 

Zapraszamy również giżyckie rodziny w niedzielę 31 maja na Klaunadę i Festyn z okazji Dnia Dziecka. Na plaży miejskiej od godz. 13.00 czekać będzie wiele atrakcji, występy artystyczne, konkursy i zabawy. Tego dnia także Amatorskie Zawody Strong Man, serdecznie zapraszamy.

 

Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Burmistrz Giżycka 

i pracownicy Urzędu Miejskiego

 

 

 

 

Burmistrzowie Giżycka w latach 1990 – 2015
(kadencje I-VII)

 

Roman Stańczyk burmistrz miasta 1990

Jan Grabowski burmistrz miasta 1990–1998 (I i II kadencja)

Mirosław Dariusz Drzażdżewski zastępca burmistrza 1990–1998
(I i II kadencja)

Marian Lemecha burmistrz miasta 1998–2002 (III kadencja)

Wojciech Trybek zastępca burmistrza 1998–2005 (III i IV kadencja)

Jolanta Piotrowska burmistrz miasta 2002-2014 (IV, V i VI kadencja)

Paweł Czacharowski zastępca burmistrza 2002-2014
(IV, V i VI kadencja)

Wojciech Karol Iwaszkiewicz burmistrz miasta 2014- (VII kadencja)

Roman Łożyński zastępca burmistrza 2015- (VII kadencja)

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radni Rady Miejskiej w Giżycku w latach 1990 – 2015
(kadencje I-VII)

 

1.

Tomasz        Szyszkowski

Przewodniczący I kadencji

2.

Jadwiga        Borkowska - Żurek

Radna I kadencji

3.

Roman         Borkowski

Radny I kadencji

4.

Cezary         Budziński

Radny I kadencji

5.

Jacek            Czarnecki

Radny I kadencji

6.

ś.p. Ryszard  Dadura

Radny I kadencji

7.

Danuta         Dybała

Radna I kadencji

8.

Henryk         Jabłoński

Radny I kadencji

9.

Cezary         Kensik

Radny I kadencji

10.

Sabina          Kirson

Radna I i II kadencji

11.

Romuald      Kołosiński

Radny I kadencji

12.

Wiesław       Kotarski

Radny I kadencji

13.

Zbigniew      Kowalski

Radny I kadencji

14.

ś.p. Antoni    Kruk

Radny I kadencji

15.

Marian          Lemecha       

Radny I i Przewodniczący V kadencji

16.

Marlena       Miałan

Radna I kadencji

17.

Stefan          Musiałek

Radny I kadencji

18.

Teresa          Łaniewska

Radna I kadencji

19.

Michalina     Paschalska

Radna I kadencji

20.

Jan                Pawluć

Radny I i II kadencji

21.

Mirosław      Pietkiewicz

Radny I kadencji

22.

Ludwika       Rychlik

Radna I kadencji

23.

Barbara        Sadok

Radna I kadencji

24.

Roman          Stańczyk

Radny I kadencji

25.

Waldemar    Stelmasiewicz

Radny I kadencji

26.

ś.p. Bronisław  Syruć

Radny I kadencji

27.

Halina          Warecha

Radna I kadencji

28.

Wojciech     Wawrzyniak

Radny I i II kadencji

29.    

Mirosław       Nowakowski

Przewodniczący II kadencji

30.    

ś.p. Jerzy               Nowak

Radny II kadencji

31.    

śp. Marian           Adamski

Radny II kadencji

32.    

Bartłomiej     Biwejnis

Radny II kadencji

33.    

Ryszard         Błoszko        

Radny II, IV, V, VI i Przewodniczący obecnej VII kadencji

34.    

Wojciech       Gurowski

Radny II kadencji

35.    

Czesław         Kajrys

Radny II i III kadencji

36.    

 Robert           Kempa

Radny II i VII kadencji

37.    

Krystyna        Kralkowska

Radna II kadencji

38.    

Katarzyna      Limanowska

Radna II kadencji

39.    

Bogdan          Macewicz

Radny II kadencji

40.    

Jan                 Małecki

Radny II kadencji

41.    

ś.p. Jan            Matusiak

Radny II kadencji

42.    

Krzysztof      Mincewicz

Radny II kadencji

43.    

Zbigniew       Patelka

Radny II kadencji

44.    

Krzysztof      Romanek

Radny II i III kadencji

45.    

Maria             Romaszewska

Radna II kadencji

46.    

Lech              Sańczuk

Radny II i IV kadencji

47.    

Jacek             Sasin

Radny II kadencji

48.    

Hieronim       Sieńko

Radny II kadencji

49.    

Tomasz          Szostkowski

Radny II kadencji

50.    

Elżbieta         Trejnis

Radna II kadencji

51.    

Paweł             Czacharowski

Radny II i III kadencji

52.    

Krzysztof       Kossakowski

Radny II kadencji

53.    

Marek             Straczycki

Radny II kadencji

54.    

Sławomir        Maj                 

Przewodniczący III kadencji

55.    

Marek             Adamski

Radny III kadencji

56.    

ś.p. Jerzy          Babajkin

Radny III kadencji

57.    

Czesław         Brzozowski

Radny III kadencji

58.    

Olga               Danieluk

Radna III kadencji

59.    

Jerzy               Domański

Radny III kadencji

60.    

Ryszard          Gaiński

Radny III kadencji

61.    

Bogdan          Górski

Radny III, IV, V, VI, VII  kadencji

62.    

Jan                 Grabowski

Radny III kadencji

63.    

Halina             Karpienia

Radna III i IV kadencji

64.    

Franciszek     Koleśnik

Radny III i IV kadencji

65.    

Jacek               Martun

Radny III kadencji

66.    

Grażyna         Pietrukaniec

Radna III kadencji

67.    

Janina             Pilutkiewicz

Radna III kadencji

68.    

Krzysztof       Sekuła

Radny III kadencji

69.    

Mieczysław   Smoleński

Radny III kadencji

70.    

Janusz            Trabszo

Radny III kadencji

71.    

Andrzej         Urbaniak

Radny III, IV i VI kadencji

72.    

Leonard         Zajączkowski

Radny III kadencji

73.    

Teresa            Zieniewicz

Radna III kadencji

74.    

Wojciech       Trybek

Radny III i V kadencji

75.    

Zbigniew       Drozdek

Radny III kadencji

76.    

Ryszard         Forbotko

Radny III kadencji

77.    

ś.p. Józef              Kabala

Radny III kadencji

78.    

Andrzej         Kralkowski  

Przewodniczący IV kadencji

79.    

Ryszard         Chodakowski

Radny IV kadencji

80.    

Cezary           Farbotko

Radny IV i V kadencji

81.    

Krzysztof      Andruszkiewicz

Radny IV kadencji

82.    

Mirosław       Gostomski

Radny IV, VI i VII kadencji

83.    

Genowefa      Kiezik

Radna IV i VI kadencji

84.    

Jan                  Łobodziński

Radny IV i V kadencji

85.    

ś.p. Tadeusz    Nowakowski

Radny IV i VI kadencji

86.    

Irena              Nycz

Radna IV kadencji

87.    

Cezary           Piórkowski

Radny IV, V, VI i VII kadencji

88.    

Jan                 Sekta

Radny IV, V, VI i VII kadencji

89.    

Dariusz          Sobolewski

Radny IV kadencji

90.    

Barbara         Tarasiewicz

Radna IV kadencji

91.    

Izabela          Walasek

Radna IV i V kadencji

92.    

Edward         Żelasko

Przewodniczący IV i radny V kadencji

93.    

Marek           Wojciechowski

Radny V kadencji

94.    

Krzysztof      Korczyk

Radny V kadencji

95.    

Małgorzata    Czopińska

Radna V i Przewodnicząca VI kadencji

96.    

Zdzisław      Gagajek

Radny V kadencji

97.    

Mirosław          Błudzień

Radny V kadencji

98.    

Mirosław          Boć

Radny V, VI i VII kadencji

99.    

Krzysztof         Dziedzic

Radny V kadencji

100.                        

Jadwiga            Mistera

Radna V, VI i VII kadencji

101.                        

Maria                Popieluch

Radna V, VI i VII kadencji

102.                        

Wojciech          Ratkiewicz

Radny V kadencji

103.                        

Wojciech          Caban

Radny VI kadencji

104.                        

Jerzy                  Kunda

Radny VI kadencji

105.                        

Rafał                 Ciechanowicz

Radny VI kadencji

106.                        

Wojciech          Iwaszkiewicz

Radny VI kadencji

107.                        

Andrzej             Jelec

Radny VI i VII kadencji

108.                        

Jerzy                  Kiczyński

Radny VI i VII kadencji

109.                        

Andrzej             Szocik

Radny VI kadencji

110.                        

Piotr                  Trejnis

Radny VI kadencji

111.                        

Krzysztof          Wójtowicz

Radny VI kadencji

112.                        

Sylwia             Żarnoch-Wasilewska

Radna VI kadencji

113.                        

Ludwik             Bogdatowicz

Radny VII kadencji

114.                        

Grażyna            Darska

Radna VII kadencji

115.                        

Jerzy                 Gawarecki

Radny VII kadencji

116.                        

Paweł                Grzeszczak

Radny VII kadencji

117.                        

Magdalena       Jurgielewicz

Radna VII kadencji

118.                        

Elżbieta            Kalinowska

Radna VII kadencji

119.                        

Joanna              Michalewicz

Radna VII kadencji

120.                        

Marzenna         Sroka

Radna VII kadencji

121.                        

Łukasz             Zakrzewski

Radny VII kadencji

122.                        

Piotr                 Andruszkiewicz

Radny VII kadencji

 

Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS