strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 25 stycznia 2020   pogoda

Aktualności

10 lat Załogi Dr. Bryga! Zbiórka na czwarty studyjny album giżyckiego zespołu:)

26 listopada 2014
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

ZAŁOGA DR. BRYGA. 1O LAT ZESPOŁU i 4 PŁYTA! POTRZEBNE WSPARCIE na nagranie czwartego studyjnego albumu giżycczan:)

 

Załoga Dr. Bryga znany i lubiany zespół z Giżycka planuje nagranie w styczniu 2015 roku czwartej studyjnej płyty z okazji 10-lecia istnienia grupy. Jest to kosztowne przedsięwzięcie, dlatego muzycy zwracają się z prośbą o wsparcie. Każda kwota będzie pomocna! Wszyscy darczyńcy, którzy wyrażą chęć zostaną oznaczeni na specjalnej wkładce z podziękowaniami wewnątrz płyty i otrzymają darmowy egzemplarz krążka z autografami artystów:)

 

Załoga Dr. Bryga nie tylko gra muzykę żeglarską, ale również fantastycznie promuje nasze miasto i Wielkie Jeziora Mazurskie. Ostatnio jeden z członków zespołu Dominik Kaźmierczak pokazywał w programie TVN "Ugotowani" jak Giżycko i Mazury są piękne i smaczne:)

 

FOT. www.facebook.com/zalogadrbryga

 

Oto list Załogi Dr. Bryga z prośbą o wsparcie:

 

SZANOWNI PAŃSTWO,
Tym razem piszemy do Was oficjalnym tonem, gdyż sprawa, z która się zwracamy właśnie takiego tonu wymaga. Jak pewnie część z Was wie, planujemy nagranie czwartej studyjnej płyty, co miałoby wydarzyć się w styczniu przyszłego roku. Nie jesteśmy w stanie sami sfinansować tego kosztownego przedsięwzięcia, dlatego też zwracamy się z prośbą do Was o wsparcie. Każda kwota przekazana na ten cel będzie dla nas pomocą, a darczyńcy, którzy wyrażą taką chęć zostaną oznaczeni na specjalnej wkładce z podziękowaniami wewnątrz płyty.

Pieniądze można wpłacać na konto:
ZAŁOGA DR. BRYGA
50 1020 5558 1111 1497 5440 0078
(tytuł wpłaty: CZWARTY STUDYJNY ALBUM ZAŁOGI DR. BRYGA)

 

Z mazurskim pozdrowieniem
Załoga Dr. Bryga

ps. A wszystkich znajomych prosimy o udostępnianie tej informacji.https://www.facebook.com/events/869407559757364/
Dziękujemy
ps 2. Jeśli uda nam się zrealizować nasze zamierzenia to będziemy mieli (i Wy i my) wspaniały prezent na 10-lecie istnienia zespołu.
ps 3. Oczywiście zrozumiałe jest, iż każdy darczyńca otrzyma darmowy egzemplarz płyty:)

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS