strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 20 lutego 2020   pogoda

Aktualności

Akcja charytatywna "Świąteczny Pierniczek z Radiem Zet Gold"

27 listopada 2014
dodał(a): UM Wojciech

ŚWIĄTECZNY PIERNICZEK

14 GRUDNIA (NIEDZIELA) 2014

HOTEL WODNIK

Rodzina, wspólne wypieki i szczęśliwe chwile. Taki właśnie obraz rysuje się nam przed oczami kiedy myślimy o Świętach Bożego Narodzenia. Pomoc najbardziej potrzebującym jest tym co każdy z nas powinien robić. Czy przejście obok potrzebujących dzieci jest łatwe? Oczywiście, że nie. Idąc tym tokiem rozumowania dochodzimy do wniosku, że chęć pomocy innym jest wewnętrzną potrzebą człowieka. Częstokroć obojętnie przechodzimy obok osób proszących o pomoc ponieważ nie do końca ufamy na co zostaną przeznaczone pieniądze. A gdybyśmy byli pewni że przekazując je na pewno komuś pomożemy? Taki jest właśnie cel akcji: pomoc najbardziej potrzebującym osobom. Akcja oprócz celów charytatywnych i organizacji rozrywki dla całych rodzin będzie miała za zadanie promocję Partnera wśród mieszkańców  Giżycka.

 

Akcja zostanie zorganizowana w Hotelu Wodnik w Giżycku. Dodatkowo do udziału w akcji zostaną zaproszone władze miast, a całość odbędzie się pod patronatem TVP Olsztyn. Charakteru świątecznego całej akcji doda konkurs antenowy, zapraszający do wykonania kartki świątecznej i zaprezentowania jej podczas imprezy (najładniejsza kartka zostanie nagrodzona nagroda niespodzianką). Drugi konkurs zostanie zorganizowany na miejscu wydarzenia. Osoby wykonujące pierniczki będą miały okazję wzięcia udziału w konkursie na najładniejszy pierniczek.

WIĘCEJ INFORMACJI - RADIO ZET GOLD

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS