strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 5 czerwca 2020   pogoda

Aktualności

Andrzej Grabowski w czerwcu w Giżycku

18 kwietnia 2016
dodał(a): UM Dawid Klukiewicz

Występ kabaretowy ANDRZEJA GRABOWSKIEGO

5 czerwiec 2016 (niedziela) godz. 19.00

Oranżeria Portowa Hotelu St. Bruno****

Giżycko ul. Św. Brunona 1

 

 

 

W związku z ogromnym zainteresowaniem Występem Kabaretowym  Piotra Bałtroczyka – agencja impresaryjna Verona wraz z Hotelem St. Bruno**** postanowiła zorganizować już 5 czerwca kolejny występ kabaretowy. Tym razem na scenie Oranżerii Portowej Hotelu St. Bruno**** wystąpi kolejny znakomity  aktor/satyryk Andrzej Garbowski znany nam przede wszystkim z takich filmów jak m.in.: „Pitbull”, „Zróbmy sobie wnuka”, „Służby specjalne”, „Drogówka”, „Sęp” , „Pod Mocnym Aniołem”, „Mała Moskwa” oraz serialu „Świat według Kiepskich”.
W ostatnich latach Andrzej Grabowski wystąpił w kilkudziesięciu spektaklach Teatru Telewizji.

Jest to drugie wydarzenie realizowane przez Veronę w Giżycku. Agencja impresaryjna będzie nadal współpracowała z Hotelem St. Bruno**** jak również zapowiada rozszerzenie swej działalności na terenie Mazur.

Niewątpliwie i tym razem wydarzenie będzie cieszyć się wielkim zainteresowaniem dlatego zachęcamy skorzystać z formy przedsprzedaży, nie czekając do ostatniej chwili. Ilość biletów jest mocno ograniczona!

 

Bilety w cenie 50 zł (60 zł w dniu występu) dostępne na kupbilecik.pl oraz od 22 kwietnia w recepcji Hotelu St. Bruno****

 

Bezpośredni link do biletów: https://www.kupbilecik.pl/impreza-11609-andrzej.grabowski.gizycko.html

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS