strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 24 września 2020   pogoda

Aktualności

Ankieta ewaluacyjna I edycji Giżyckiego Budżetu Partycypacyjnego

02 września 2014
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

 

Ankieta ewaluacyjna I edycji Giżyckiego Budżetu Partycypacyjnego

 

Szanowni Państwo! Dziękujemy za zainteresowanie i udział w I edycji  budżetu partycypacyjnego w Giżycku. Prosimy równocześnie o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej, która pozwoli poznać Państwa opinie o sposobie realizacji tego budżetu. Uzyskane informacje mogą nam lepiej poznać Państwa oczekiwania i potrzeby oraz będą przydatne przy organizowaniu kolejnej edycji budżetu partycypacyjnego w naszym Mieście.

 

Ankieta potrwa od 1 do 7 września 2014 r.

 

Anonimowa ankieta dostępna jest w wersji papierowej w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Giżycku al. 1 Maja 14 (pokój nr 7 parter) oraz w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.nasze.gizycko.pl, gdzie można ją w szybki i łatwy sposób wypełnić.

 

 

Pierwszy budżet obywatelski na rok 2014 cieszył się dużym zainteresowaniem giżycczan. W głosowaniu nad propozycjami mieszkańców wzięło udział 1810 osób. Najwięcej, bo 5505 głosów otrzymał projekt dotyczący umieszczenia herbu miasta w wolnym polu pylonu na kładce spacerowej. Projekt remontu chodnika od al. Wojska Polskiego do końca terenu Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Moniuszki 8 poparło 3642 mieszkańców. Przedsięwzięcie związane z udzieleniem pomocy klubowi GKS Mamry Giżycko zyskało poparcie 3106 osób. Informacja o wynikach głosowania mieszkańców oraz wykaz projektów rekomendowanych do realizacji wraz z ich wartością dostępna jest na stronie miasta gizycko.pl i www.nasze.gizycko.pl. Teraz propozycje wybrane przez mieszkańców największą ilością głosów są realizowane. Projekty obywatelskie mają być wdrożone do końca tego roku.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS