strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 22 lutego 2020   pogoda

Aktualności

ANKIETA o możliwościach życia kulturalnego i sportowego w gminie wiejskiej Giżycko

25 września 2015
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Mieszkańcy miasta od 18 września do 9 października mogą w ramach konsultacji społecznych wypowiedzieć się, czego oczekują w przyszłorocznym kalendarzu imprez i wydarzeń. Podobną ankietę od dziś do końca października przeprowadza Gmina Giżycko.

 

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji przygotował ankietę online na temat "Możliwości życia kulturalnego i sportowego w Gminie Giżycko". Na temat swoich potrzeb głos mogą zabrać więc mieszkańcy gminy wiejskiej. To okazja by podzielić się własnymi spostrzeżeniami i opiniami, a także przekazać konkretne propozycje. Celem ankiety jest analiza potrzeb mieszkańców w odniesieniu do działalności Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wilkasach, i dostosowanie działalności GOKiRu do potrzeb lokalnej społeczności.

 

Mamy nadzieję, że głos mieszkańców i miasta i gminy będzie częścią dobrej współpracy obu samorządów, które realizują wspólne przedsięwzięcia i planują kolejne.

 

Ankieta "Możliwości życia kulturalnego i sportowego w Gminie Giżycko"
potrwa do 31 października 2015 ZOBACZ...

 

Konsultacje miejskie i ankieta "Kalendarz imprez 2016" 
przeprowadzane do 9 października ZOBACZ...

 

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS