strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 20 stycznia 2021   pogoda
media

Nasze Miasto

Aplikacja e-Cmentarz pomoże znaleźć groby bliskich

 

www.ecmentarz.gizycko.pl

 

Odwiedzając cmentarz nie zawsze udaje się nam odnaleźć groby bliskich. Giżycko stworzyło aplikację, która może pomóc w odnalezieniu nagrobków i wskazaniu drogi dojścia na miejsce.

 

JAK SKORZYSTAĆ Z SYSTEMU E-CMENTARZ

Odszukanie miejsca pochówku osób bliskich umożliwia nam specjalna strona internetowa Cmentarzy Komunalnych w Giżycku www.ecmentarz.gizycko.pl. Jest tu plan cmentarza przy ul. Leśnej i al. 1 Maja, wyszukiwarka pozwala zlokalizować groby osób pochowanych na obu giżyckich cmentarzach komunalnych oraz wyznaczyć drogę dojścia od dowolnej bramy cmentarza. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce nazwisko zmarłej osoby, bądź dla zawężenia listy informacji, które możemy otrzymać, także imię, datę urodzenia lub datę zgonu. Wyniki wyszukiwania można ze strony wydrukować. W serwisie można też zobaczyć zdjęcie miejsca odszukanego grobu.

 

Zachęcamy do skorzystania z miejskiego systemu e-Cmetarz. To ułatwienie zwłaszcza dla osób, które nie były długo na cmentarzu, albo będą na nim po raz pierwszy i lokalizację miejsca pochówku znają tylko z przekazu bliskich.

 

 

System giżyckich cmentarzy komunalnych powstał w tym roku w ramach unijnego projektu „Moje@Giżycko", dzieki któremu wdrożone bądą kompleksowo usługi elektroniczne dla mieszkańców i wszystkich klientów Urzędu Miejskiego.

Pozostałe artykuły

Rok Wojciecha Kętrzyńskiego

Rok Wojciecha Kętrzyńskiego

Urodzony w Giżycku, historyk, poeta, etnograf, polityk, publicysta, wieloletni dyrektor Biblioteki „Ossolineum” we Lwowie
-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS