strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 28 września 2020   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 3 lipca 2014

Bajkowe Lato ze Świetlicą 3 lipca
2014.07.03
plac przy Świetlicy Socjoterapeutycznej
Otwarte Biegi Przełajowe
2014.07.03
Las Miejski
FILMOWE GIŻYCKO 2014 "Nietykalni"
2014.07.03
Port Ekomarina Giżycko

Bajkowe Lato ze Świetlicą 3 lipca

08 stycznia 2014
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2014-07-03
Termin do:2014-07-03
Organizator:Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej
Miejsce:plac przy Świetlicy Socjoterapeutycznej
Telefon:87 429 13 36
E-mail:cpuis@gizycko.pl
Www:www.centrumprofilaktyki.pl


Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku zaprasza na program imprez dla dzieci i całych rodzin z cyklu


"BAJKOWE LATO ZE ŚWIETLICĄ" 2014


3 lipca (czwartek) 2014 godz. 11.00-13.00
plac przy Świetlicy Socjoterapeutycznej przy ul. Sikorskiego 3 b


Jarmark Artystyczny 


"Bajkowe Lato ze Świetlicą" to cykl imprez  od lat znany i lubiany przez najmłodszych mieszkańców Giżycka.  W każdy czwartek podczas wakacji w różnych częściach miasta Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej proponuje dzieciom i ich rodzicom spędzenie czasu w sposób atrakcyjny i wesoły. Wszystkie imprezy odbywają się w godz. 11.00 – 13.00 – wstęp jest oczywiście wolny. Zapraszamy!


PROGRAM


3 lipca - JARMARK ARTYSTYCZNY
miejsce: Świetlica Socjoterapeutyczna
W tym roku „Bajkowe Lato” rozpoczyna się 3 lipca na placu przy Świetlicy Socjoterapeutycznej przy ul. Sikorskiego 3 b. W godz. 11.00 – 13.00 odbędzie się tu JARMARK ARTYSTYCZNY.  Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w artystycznych zmaganiach – będą wykonywać witraże, postacie z modeliny i plasteliny, malować postacie farbami czy też ozdabiać zastawę stołową.  Taneczną pasją spróbują zarazić też breakdancowcy, wykonując specjalny pokaz. Dzięki EUROPE DIRECT będzie też można wziąć udział w konkursach związanych z wiedzą o Unii Europejskiej.


10 lipca - RICO I RUPHERT SHOW
miejsce: plaża miejska
10 lipca na Plaży Miejskiej pojawią się klauni Ruphert i Rico, bez których – zdaniem licznych fanów, nie może się odbyć „Bajkowe Lato”. W tym roku zaprezentują nowy, niezwykle zabawny i barwny show.


17 lipca -  ANIMACJE Z "GWARKIEM"
miejsce: plac przy Zespole Szkół nr 1
17 lipca „Bajkowe Lato” pojawi się na Wilanowie przy Zespole Szkół nr 1. Tam dziećmi zaopiekują się animatorzy z „Gwarka” i na pewno dobrej zabawy nie będzie brakowało.


24 lipca - STACJA WAKACJE Z TEATREM "POD ORZEŁKIEM"
miejsce: plaża miejska
W czwartek 24 lipca Centrum Profilaktyki ponownie zaprosi mieszkańców i turystów na Plażę Miejską do amfiteatru, gdzie białostocki teatr „Pod Orzełkiem” będzie realizował program  „Stacja wakacje”.  Zawiadowca Stacji Wakacje zaprosi  do wspólnej zabawy. Pociągi z różnych stron świata przywiozą na bal gości : Eskimosa, Chińczyka i Indianina. Będą także konkursy i tańce związane z europejskimi państwami. Wśród konkurencji znajdą się też :   angielska orkiestra, wyścigi na niemieckiej autostradzie, budowanie rosyjskiej rakiety kosmicznej,  dosiadanie francuskich kogutów i zabawa na hiszpańskiej plaży.  Na zakończenie najstarszy polski kolejarz Pan Lizak wybierze  z uczestników zabawy Największego Szczęściarza. Po zabawie dla dzieci będzie można posłuchać występu Sylwii z „Pełnej Chaty”, której pasją jest gra na perkusji.


31 lipca - BAJKOWE NA SPORTOWO
miejsce: Boisko Orlik przy ul. Kajki
W ostatni czwartek lipca „Bajkowe Lato”  przeniesie się na boisko Orlik przy ul. Kajki. Przewidziano tam przede wszystkim konkursy sportowo-rekreacyjne i koło fortuny.


7 sierpnia WYSTEPY TEATRALNE I KONKURSY Z NAGRODAMI
miejsce: Gimazjum nr 2
7 sierpnia zabawa odbędzie się przy Gimnazjum nr 2 – będą liczne zawody sportowe oraz przedstawienie teatralne Teatrzyku ART – RE  z Krakowa.


14 sierpnia - WYSTĘP GINA ALIFA, ZUMBA I KONKURENCJE SPORTOWE
miejsce: Boisko Orlik przy SP7
Z kolei 14 sierpnia na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 7 odbędą się warsztaty taneczne „Zumba”, zawody sprawnościowe oraz pojawi się człowiek guma – Gin Alif.


21 sierpnia - Z PRZYRODĄ I EKOLOGIA ZA PAN BRAT
miejsce: teren zielony przy parafii św. Ducha Pocieszyciela

Bajkowe Lato zakończy się 21 sierpnia na zielonym terenie przy Parafii Św. Ducha Pocieszyciela (były teren „Róży Wiatrów), gdzie będzie dominowała tematyka przyrodnicza i ekologiczna – w spotkaniu z dziećmi wezmą udział przedstawiciele Nadleśnictwa Giżycko i Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich.


-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS