strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 6 czerwca 2020   pogoda

Aktualności

"Bajkowy urlop w Polsce" Głosujemy na twarz Warmii i Mazur

08 września 2014
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Bajkowy urlop w Polsce. Głosujemy na twarz Warmii i Mazur #TwarzRegionu!

 

 

W różnych miastach w Polsce podczas wakacji rozstawione były instalacje nawiązujące do bajki będącej wizytówką każdego z regionów. W przypadku naszego regionu była to opowieść o złotej rybce. Osoby odwiedzające stoisko były uwieczniane przez profesjonalnego fotografa w bajkowym tle.

 

Teraz uruchomiono aplikację umożliwiającą głosowanie na najlepsze fotografie. Fotografia, która zwycięży zostanie wykorzystana w działaniach billboardowych promujących Warmię i Mazury w Polsce. Wyłonione w ten sam sposób we wszystkich województwach, zdjęcia bajkowo-turystycznych inscenizacji będą umieszczone w listopadzie na ponad 250 billboardach w całej Polsce.

 

„Bajkowy urlop w Polsce” to ogólnopolska kampania plenerowa w ramach projektu „Promujmy Polskę Razem”, realizowanego przez POT wspólnie z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi.

 

UWAGA: Internauci wybierają osiem  najbardziej pomysłowych spośród wszystkich zdjęć ilustrujących turystyczno-bajkowe scenki odegrane 30 sierpnia w Olsztynie. Decyduje liczba głosów oddanych w głosowaniu internetowym. Spośród nominacji jury wybierze natomiast jedną, która będzie reklamować Warmię i Mazury na billboardach. Głosować można tylko raz z danego IP.

 

Szczegóły na stronie twarzregionu.pl

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS