strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
niedziela, 27 września 2020   pogoda

Aktualności

BAL CHARYTATYWNY NA RZECZ KUBUSIA „Bal serc dla Kuby z Giżycka”

11 października 2011
dodał(a): UM Dominika

III Bal Charytatywny Radia Planeta Giżycko

„Bal serc dla Kuby z Giżycka”

4 listopada (piątek) 2011

Ośrodek Wypoczynkowy Gwarek

 

GIZYCKO.PL ZACHĘCA DO WSPARCIA AKCJI! POMÓŻMY KUBIE!

 

Kuba z Giżycka ma 3 lata. W pierwszych miesiącach życia przeszedł operację serca, gdy rodzice myśleli, że wygrali walkę o jego życie okazało się, że najgorsze przed nimi. Chłopiec ma rzadką chorobę, na którą lek kosztuje 15 tysięcy złotych miesięcznie. Rodziców na to nie stać.

 

Pomóc Kubusiowi może każdy. 15 tysięcy złotych miesięcznie to dla rodziców chłopca kwota nieosiągalna. Jednak gdyby znaleźli się ludzie, którzy zechcą wesprzeć chłopca jest szansa, że będzie żył. Jakub Tymoszuk ma nadciśnienie płucne, ta rzadka choroba sprawia, że jego stan z dnia na dzień pogarsza się. Ratunkiem jest dla niego lek o nazwie Iloprost.

 

To właśnie na ten lek będą zbierane pieniądze 4 listopada (piątek) podczas III Balu Charytatywnego Radia Planeta Giżycko w Ośrodku Wypoczynkowym Gwarek. Na imprezie odbędzie się licytacja wartościowych przedmiotów, m.in. sukni ślubnej, garnituru, rejsu statkiem czy lotu samolotem.

Na balu obecny będzie również karykaturzysta, które za określona kwotę na rzecz Kubusia, odsłoni naszą drugą twarz. Po emisji materiału o Kubusiu w ogólnopolskich mediach zgłosił się również światowej sławy magik Zbigniew Brzozowski, który jak twierdzi "też kiedyś otrzymał drugie życie" i żeby pomóc chłopcu przyjedzie z Poznania.

 

Do pomocy Kubusiowi zapraszamy wszystkich. Wystarczy jakakolwiek kwota na konto Fundacji Radia Zet, która również wzięła pod opiekę chorego Kubusia.

 

Wpłat należy dokonywać na numer 77 1840 0007 2213 3200 0810 9719 z dopiskiem „bal serc dla Kuby z Giżycka”.

 

W imieniu rodziców Kubusia dziękujemy za okazaną dotychczas pomoc i czekamy na kolejne inicjatywy.

 

Organizator balu:       Radio Planeta

Współorganizatorzy:  Ośrodek Wypoczynkowy Gwarek

                                         Mazurskie Biuro Nieruchomości

                                         Fundacja Radia Zet

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS