strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 2 lipca 2020   pogoda

Agencje reklamowe

BAYER MEDIA

02 października 2013
dodał(a): gites
Nazwa firmy:BAYER MEDIA
Nazwa skrócona:Bayer Media Filia Giżycko
Adres:ul. 3 Maja 4, 11-500 Giżycko
Telefon:+48 87 610 72 66
Fax:+48 87 610 72 66
E-mail:robert@radio5.com.pl
Www:www.bayermedia.pl
Branża / Charakterystyka

"Bayer Media" Suwałki ul. Bulwarowa 5 z Filią w Giżycku

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez masowych, koncertów, festynów, przedstawień, prezentacji, spotkań i imprez firmowych, konferencji, itp.

Obsługujemy imprezy w zakresie nagłośnienia, oświetlenia, sceny z zadaszeniem, barierek ogrodzeniowych, programu artystycznego oraz promocji w mass mediach.
Dysponujemy własnym sprzętem technicznym. Współpracujemy z wieloma czołowymi artystami sceny muzycznej.

Oferujemy produkcję techniką druku cyfrowego: billboardów, bannerów reklamowych drukowanych na plandece lub siatce, plakatów, ulotek wizytówek oraz grafiki na folii samoprzylepnej.

Przygotowujemy projekty graficzne, produkujemy materiały, wykonujemy montaż/klejenie materiałów. Oferujemy reklamę na billboardzie mobilnym, reklamę wielkoformatową.
Posiadamy własne studio nagrań audio-video wyposażone w profesjonalny cyfrowy sprzęt do rejestracji audio i video w systemie HD. Organizujemy kompleksowo kampanie reklamowe, począwszy od pomysłu przez produkcję, skończywszy na dystrybucji. Z przyjemnością podejmujemy się realizacji zleceń niestandardowych, wymagających nowatorskich pomysłów na skuteczną reklamę.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS