strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 28 października 2020   pogoda

Przedsiębiorcy aktualności

"BHP w budownictwie" - konferencja podsumowująca realizację projektu

21 lutego 2008
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Zapraszamy na konferencję podsumowującą realizację projektu "BHP w budownictwie", która odbędzie się 18 marca 2008 w Warszawie w Hotelu NOVOTEL Warszawa Centrum (dawny Forum), ul. Marszałkowska 94/98.

Celem konferencji jest zaprezentowanie rezultatów oraz doświadczeń wynikających z realizacji projektu, jak również wyników analizy stanu bezpieczeństwa w budownictwie.

Do wzięcia udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli wszystkich podmiotów działających w branży budowlanej. Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie internetowej projektu www.bhpwbudownictwie.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

"BHP w budownictwie" to największy projekt szkoleń i doradztwa dla branży budowlanej w Polsce. Celem projektu, wdrażanego na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, było poprawa warunków bezpieczeństwa i higieny pracy na polskich budowach.


Więcej:
www.parp.gov.pl/index/index/129?id=2189

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS