BIURO NIERUCHOMOŚCI SZYDŁOWSKI

  • Nazwa firmy

    BIURO NIERUCHOMOŚCI SZYDŁOWSKI

  • Nazwa skrócona

    BNS

  • Adres

    ulica: UL. WARSZAWSKA 6 (przy Pasażu Centrum), 11-500 Giżycko

Branża
BIURO NIERUCHOMOŚCI SZYDŁOWSKI świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w ramach Kancelarii Prawnej, której właścicielem jest mgr Andrzej Szydłowski. Zespół, który bezpośrednio zajmuje się przedmiotową działalnością, tworzą osoby posiadające licencje zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami, a właściciel poza wspomnianą licencją (nr 5632), posiada także uprawnienia radcy prawnego oraz doradcy podatkowego.

Działalność prowadzimy w dwóch bardzo pięknych częściach Polski tj. na Mazurach oraz na Suwalszczyźnie. Biura nasze są zlokalizowane w głównych miastach tych regionów, czyli w Giżycku przy ul. Warszawaskiej 6 (budynek przy Pasażu Centrum) i w Suwałkach przy ul. Kościuszki 71 (budynek Urzędu Gminy).

Decydując się na wybór naszej firmy - do obsługi sprzedaży lub zakupu nieruchomości możecie Państwo być pewni, że z racji posiadanych kwalifikacji jesteśmy w stanie fachowo przeprowadzić oczekiwaną transakcję. Zarazem nie musicie już odrębnie udawać się do prawnika, ażeby sprawdzić stan prawny nieruchomości lub też zasięgać oddzielnej porady u doradcy podatkowego na temat podatków związanych z transakcją, gdyż wszystkich tych informacji może udzielić nasza firma.

W ramach pośrednictwa, gromadzimy i udzielamy informacji potrzebnych do zawarcia przez inne osoby umów zbycia lub nabycia nieruchomości, w tym w zakresie warunków ekonomiczno-rynkowych. Podejmujemy także czynności zmierzające do wyszukania kontrahentów i kojarzymy strony umowy. Aranżujemy również oględziny nieruchomości oraz na życzenie klienta, uczestniczymy w negocjacjach. Ponadto gromadzimy i przygotowujemy dokumenty niezbędne do przeprowadzenia transakcji i pomagamy przy jej finalizacji poprzez czynności organizacyjne. Nadto doradzamy w zakresie sytuacji i tendencji na lokalnym rynku, cen transakcyjnych oraz innych elementów mających znaczenie przy inwestowaniu na rynku nieruchomości.

Sprawujemy pieczę nad klientem, aż do czasu zawarcia umowy właściwej i współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi i geodetami w celu jak najskuteczniejszego doprowadzenia do sfinalizowania nadzorowanej transakcji.

Godziny otwarcia
pn.- pt. 9-17, sob. 9-13