strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 7 grudnia 2019   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 14 grudnia 2014

Mikołajkowy Turniej Taekwondo dla dzieci
2014.12.14
Hala sportowa MOSiR
Turniej Tenisa Ziemnego do lat 18
2014.12.14
Korty Tenisowe MOSIR Giżycko
BOŻONARODZENIOWY JARMARK W GIŻYCKU i Akcja "Świąteczne Anioły"
2014.12.14
Targowisko Miejskie
Świąteczny Pierniczek z Radiem ZET Gold
2014.12.14
Hotel Wodnik
Turniej Tenisa Ziemnego do lat 13
2014.12.14
Korty Tenisowe MOSIR Giżycko
Zbiórka mikołajkowa dla dzieci niewinnie cierpiących na Ukrainie
2014.12.14
Świetlica Cerkwi Greckokatolickiej

BOŻONARODZENIOWY JARMARK W GIŻYCKU i Akcja "Świąteczne Anioły"

31 grudnia 2013
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2014-12-14
Termin do:2014-12-14
Organizator:Urząd Miejski w Giżycku Wydział Promocji, Giżyckie Centrum Kultury
Miejsce:Targowisko Miejskie
Telefon:87 7324 137
E-mail:promocja@gizycko.pl
Www:gizycko.pl

Drodzy Mieszkańcy Giżycka,
spotkajmy się wszyscy na Bożonarodzeniowym Jarmarku!5. BOŻONARODZENIOWY JARMARK W GIŻYCKU


14 grudnia (niedziela) 2014 godz. 10.00
Targowisko Miejskie w Giżycku


KIERMASZ RĘKODZIEŁA I ARTYKUŁÓW ŚWIĄTECZNYCH
DEGUSTACJE, PREZENTACJE, KOLĘDOWANIE,
WYSTĘPY ARTYSTYCZNE, KONKURSY Z NAGRODAMI
Finał akcji "Świąteczne Anioły"

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w Bożonarodzeniowym Jarmarku w Giżycku, który odbędzie się już po raz piąty w niedzielę 14 grudnia na Targowisku Miejskim.


Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, wszystkich, którzy chcą w świątecznej atmosferze miło spędzić czas!


PODCZAS IMPREZY: degustacje kuchni mazurskiej i świątecznych rarytasów, wspólne kolędowanie, konkursy z nagrodami, występy artystyczne oraz kiermasz bożonarodzeniowych wypieków i świątecznych artykułów, bombek, stroików, jemioły i sianka, wyrobów rękodzielniczych i wszystkiego tego, co umili nam tegoroczne Boże Narodzenie.


Jarmarkowi jak co roku towarzyszyć będzie Akcja "Świąteczne Anioły" i finał zbiórki na świąteczne paczki dla dzieci z ubogich rodzin. W akcję charytatywną zainicjowaną i koordynowaną przez giżycką restauratorkę Katarzynę Niewiadomską włączają się inni lokalni przedsiębiorcy, urzędnicy i tradycyjnie uczniowie giżyckich szkół. Do końca stycznia 2015 r. można również wpłacać pieniądze na numer specjalnego konta: KOMITET SPOŁECZNY "ŚWIĄTECZNE ANIOŁY" MBS/GIŻYCKO 26 9343 0005 0017 2042 3000 0010. "Średni koszt zakupu jednej paczki to ok. 60 zł. Każda złotówka się liczy. Dzieciaki liczą na Was bo wszyscy możemy być Świątecznymi Aniołami" mówi PAni Kasia zachęcając do udziału w akcji. "Świąteczne Anioły" co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem ludzi dobrej woli. Na dobre serca liczymy i w tym roku:)


Zapraszamy serdecznie

Organizatorzy
Urząd Miejski w Giżycku Wydział Promocji
oraz Giżyckie Centrum Kultury


ZAPRASZAMY do współpracy wystawców

Do współpracy zapraszamy restauratorów z prezentacją i możliwością sprzedaży świątecznych specjałów, rękodzielników i sprzedawców artykułów świątecznych (bombek, lampek, stroików, ozdób choinkowych i innych).


Uwaga - każdy wystawca organizuje stoisko we własnym zakresie. Organizator nie pobiera żadnych opłat za udział w jarmarku. Handel odbywać się będzie na zasadach obowiązującej uchwały Rady Miejskiej dotyczącej opłaty targowej w wysokości 3,50 zł). Stoiska ustawiane są według kolejności zgłoszeń.


Mile widziani także sponsorzy, piekarnie, cukiernie, które mogłyby przekazać swoje wyroby do świątecznej degustacji, jak również hotele i restauracje fundujące vouchery na obiad lub kolację jako nagrody dla uczestników konkursów w ramach jarmarku. Będzie to doskonała forma przedświątecznej promocji Państwa firmy!


ZGŁOSZENIA - Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji (Urząd Miejski w Giżycku, al. 1 Maja 14, pok. 117, tel. 87 7324 137, jarmark@gizycko.pl (W ZGŁOSZENIU PROSIMY WPISAĆ: imię i nazwisko/firma, tel. kontaktowy, rodzaj asortymentu świątecznego, długość stoiska - stoisko organizowane jest we własnym zakresie).


WWW.GIZYCKO.PL
kursnaGIZYCKO
-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS