strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 16 lipca 2020   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 21 marca 2014

BREAKOUTtour Koncert pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy

28 lutego 2014
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2014-03-21
Termin do:2014-03-21
Organizator:Giżyckie Centrum Kultury
Miejsce:Giżyckie Centrum Kultury
Telefon:87 428 43 26
E-mail:info@gizyckiecentrumkultury.pl
Www:www.gizyckiecentrumkultury.pl

PIOTR NALEPA BREAKOUT TOUR
Koncert pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy


21 marca 2014 (piątek) godz. 19.00
Giżyckie Centrum Kultury sala widowiskowa


Bilety w cenie 35 zł do nabycia w Giżyckim Centrum Kultury


Usłyszymy najlepsze piosenki Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Można będzie wysłuchać między innymi: „Modlitwy”, „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Na drugim brzegu tęczy”,„Gdybyś kochał hej”, „Poszłabym za tobą”, a także nowych wersji „Do kogo idziesz” i „Chciałabym być słońcem”, które zostały nagrane i wydane na singlu rozpoczynającym właśnie swój radiowy byt.


Projekt Piotr Nalepa Breakout Tour jest koncertową kontynuacją imprezy pod nazwą „Breakout Festiwal”, który odbył się 19 czerwca 2008 w Rzeszowie. Festiwal poświęcony był pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Sylwetek tych artystów nie trzeba nikomu przybliżać, mimo tego, że odeszli, ich legenda jest nieśmiertelna. Nad całością czuwa występujący w tym koncercie syn ikon sceny muzycznej Miry i Tadeusza Piotr Nalepa. Decyzja o powołaniu tego projektu zapadła po sukcesie artystycznym Breakout Festiwal, którego był dyrektorem artystycznym  i wrażeniu jakie na Piotrze zrobiła śpiewająca piosenki Miry wokalistka JEAN występującą z zespołem NIE-BO.


Koncert opiera się na najlepszych piosenkach Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. To wyjątkowe zdarzenie dla wszystkich ponieważ od lat Mira i Tadeusz występowali osobno (wyjątek stanowiły koncerty okolicznościowe).

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS