strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 26 września 2020   pogoda

Organizacje pozarządowe aktualności

„Bułka z masłem – jak budować kapitał organizacji pozarządowej”

03 sierpnia 2010
dodał(a): UM Ewelina

 Wystartuj po wakacjach z nową dawką wiedzy i energii!

Zapraszamy do udziału w innowacyjnym programie, który wzmocni potencjał Twojej organizacji.

 

Trwa nabór do Programu szkoleniowo – doradczego „Bułka z masłem – jak budować kapitał organizacji pozarządowej”. Jeśli działasz w organizacji pozarządowej z terenu województwa warmińsko – mazurskiego i chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu pozyskiwania funduszy dla NGO i wykorzystania nowoczesnych technologii na potrzeby organizacji pozarządowych; jeśli Twoja organizacja planuje nawiązanie współpracy z wolontariuszami i e-wolontariuszami, a nie ma na tym polu dużego doświadczenia; jeśli szukacie pomysłów na skuteczniejsze docieranie do społeczności, w ramach której działacie - Program szkoleniowo – doradczy „Bułka z masłem – jak budować kapitał organizacji pozarządowej” jest właśnie dla Was!

 

Program potrwa trzy miesiące i obejmie:

·          Innowacyjne szkolenie weekendowe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego (24-25.09.2010 r., pt-sob,  w Ostródzie lub 02-03.10.2010 r., sob-nd,  w Ełku).

·         Spotkania na wirtualnym forum szkoleniowym.

·         Indywidualne konsultacje z mentorami z terenu woj. warmińsko-mazurskiego.

·         Stworzenie z pomocą ekspertów indywidualnej strategii rozwoju organizacji i wsparcie przy rozpoczęciu jej realizacji.

 

Udział w Programie i materiały szkoleniowe są całkowicie bezpłatne! Ze swojej strony ponosicie jedynie koszt dojazdu na szkolenie oraz spotkanie podsumowujące.

 

Zgłoszenia dokonywać można do 15 sierpnia 2010 r. na adres: d.kruczkowska@mojestypendium.org, po dwie osoby z każdej organizacji pozarządowej.  W zgłoszeniu prosimy o podanie Waszych imion i nazwisk, nazwy organizacji, z którą współpracujecie i krótkiego opisu jej działalności, oraz podanie wybranego terminu szkolenia.

 

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Organizatorem Programu jest Fundacja Moje Stypendium, ul. Marszałkowska 6/6, 00 – 590 Warszawa, tel. 22 622 01 22, www.e-wolontariat.pl. Program finansowany jest ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich FIO Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

 

Dodatkowe informacje:

www.e-wolontariat.pl


 

Magda Biejat

Tel. 022 622 01 22 wew. 16

m.biejat@mojestypendium.org

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS