strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 9 lipca 2020   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 8 listopada 2013

CZESŁAW ŚPIEWA SOLO ACT KONCERT
2013.11.08
Centrum Aktywnego Wypoczynku GWAREK

CZESŁAW ŚPIEWA SOLO ACT KONCERT

24 października 2013
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2013-11-08
Termin do:2013-11-08
Organizator:Centrum Aktywnego Wypoczynku GWAREK
Miejsce:Centrum Aktywnego Wypoczynku GWAREK
Telefon:606 342 776
E-mail:bok@gwarek-mazury.pl
Www:www.gwarek-mazury.pl

CZESŁAW ŚPIEWA SOLO ACT KONCERT


8 listopada 2013 (piątek) godz. 19.00
Centrum Aktywnego Wypoczynku GWAREK
Piękna Góra 7
k. Giżycka


Wszystkich melomanów zapraszamy na niezwykłą ucztę dźwięków i emocji. Czesław Mozil - wokalista, akordeonista i niezwykła osobowość telewizyjna w ramach swojego projektu Solo Act.


Bilety na koncert w cenie 40 zł
można nabyć w Biurze Obsługi Klienta w Centrum Aktywnego Wypoczynku GWAREK w Pięknej Górze lub w Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Giżycku. Rezerwacje internetowe: bok@gwarek-mazury.pl.


Ilość miejsc ograniczona!

Z nieskrywaną przyjemnością Centrum Aktywnego Wypoczynku GWAREK pragnie zaprosić wszystkich na niezwykłą ucztę artystyczną – koncert Czesław Śpiewa Solo Act.


Idea koncertów Czesław Śpiewa Solo Act narodziła się 11 lat temu, kiedy nieznany nikomu szerzej Czesław Mozil grał i śpiewał gdzie się dało. Podróże po małych miejscowościach potocznie nazywanych „Polską klasy B” miały na celu spopularyzowanie muzyki polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa oraz pokazanie Czesława Mozila szerszej publiczności  jako alternatywnego grajka.


Zgodnie z zamysłem artysty, muzyczna wędrówka po antypodach kraju utrzymuje balans pomiędzy telewizyjną popularnością Czesława Mozila a jego artystyczną działalnością. Projekt okazał się dużym sukcesem. Solowe występy duńskiego muzyka cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród młodzieży jak i starszych miłośników muzyki.  Zabawna konferansjerka, nietuzinkowe żarty i intymny klimat małych knajpek i domów kultury stwarzają artyście unikalną możliwość szczególnego kontaktu z wielopokoleniową publicznością.  Efektem tych spotkań jest mające status Platynowej płyty DVD „W moim maluteńkim świecie”, które idealnie oddaje atmosferę niecodziennych koncertów spod znaku Czesław Śpiewa Solo Act.


Repertuar występów Solo Act zawiera największe przeboje z płyty „Debiut” i „POP” oraz kompozycje z najnowszego albumu „Czesław Śpiewa Miłosza”.  Każdy z utworów poprzedzają opowieści o genezie jego powstania oraz autobiograficzne wyznania artysty. Solowe występy Czesława Mozila to także pokaz mistrzowskiej gry na fortepianie i akordeonie.  Absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej oraz zdeklarowany miłośnik walczyków, z lekkością improwizuje melodie swoich utworów udowadniając, że muzyka klasyczna wcale nie musi być nudna.  Wprost przeciwnie, klasyczne inspiracje łączą się tutaj z awangardową fantazją, folkowymi klimatami, punkowym wigorem i poetyckim nastrojem.  Dlatego na próżno szukać etykietek i łatwych formułek opisujących solowe koncerty Czesława Mozila. Bo jak zastrzega sam artysta – przepustką do jego malutkiego świata jest umiejętność czucia, a nie rozumienia muzyki. I to się sprawdza.


Link do występu spod znaku Czesław Śpiewa Solo Act:
http://www.youtube.com/watch?v=t9XyVu3WPmQ

Rodzice! Gwarek organizuje także dodatkowe atrakcje dla dzieci. Gdy Wy będziecie doskonale bawić się na koncercie, Wasze pociechy spędzą czas pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej. Koszt animacji w czasie trwania całego koncertu to tylko 25 zł/dziecko.


Aktualne informacje o koncercie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/456307397819209/
-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS