Startseite Lieblings
wählen Sie ihre Sprache wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
Donnerstag, 22 August 2019   Wetter

Touristik - Seglerhafen

Giżycko (zatoka Tracz jez. Kisajno) Stanica Wodna STRANDA

20 November 2013
: stranda
AdressePierkunowo 36, 11-500 Giżycko
Telefon+48 501 122 610
E-mailkontakt@stranda.pl
Wwwwww.stranda.pl
Zahl der Plätze130
Parkplatz100 miejscOpis

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w naszej nowoczesnej Stanicy Wodnej STRANDA, położonej zaledwie 1 km od centrum Giżycka nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno.

Port
Nasza przystań jachtowa jest w stanie pomieścić 150 jednostek. W chwili obecnej firmy czarterujące jachty zajmują 100 stanowisk, stali rezydenci zajmują dalsze 25 miejsc dla pozostałych gości pozostaje 25 miejsc cumowniczych. W odległości około 2km znajdują się 2 stacje paliwowe dla jachtów. Oferujemy również 5 miejsc do dokowania skuterów wodnych. Istnieje również możliwość slipowania łodzi, podłączenia do prądu oraz wody. Do dyspozycji szanownych Żeglarzy są nasze czyste i zadbane sanitariaty przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Apartamenty
Naszych 10 nowych, wykonanych w drewnie apartamentów zapewnia 26 miejsc noclegowych w następującej konfiguracji:
• 3 apartamenty dla 4 osób – pokój dzienny, dwie sypialnie, aneks kuchenny, łazienka.
• 7 apartamentów dla 2 osób – pokój dzienny, sypialnia, aneks kuchenny, łazienka
Każdy apartament posiada telewizor wyposażony w odtwarzacz blu-ray, kominek i duży taras z pięknym widokiem na jezioro Kisajno.

Tawerna
W samym sercu naszej stanicy znajduje się tawerna. Dysponuje ona 60 miejscami wewnątrz oraz tarasem o powierzchni 900m2 (z czego 200m2 jest zadaszone) dla 240 gości. Widok rozpościerający się z tarasu jest odpowiednią oprawą dla dań serwowanych przez naszą kuchnię. Specjalizujemy się w daniach z grilla, inspiracje czerpiemy także z tradycyjnej kuchni norweskiej. Dla najmłodszych zainstalowaliśmy automaty do gier, dla starszych oddajemy do dyspozycji stół bilardowy. Tawerna przystosowana jest do goszczenia osób niepełnosprawnych. W sezonie letnim jest czynna od godziny 800 do 2400.

Camping
Camping dysponuje 30 miejscami postojowymi, zaprojektowanymi i wyposażonymi by odpowiadały europejskiemu standardowi. Każde stanowisko wyposażone jest w podłączenie do wody pitnej, elektryczności oraz możliwość podłączenia do kanalizacji. Dostępny jest również punkt opróżniania toalet chemicznych.

Szanty i Rozrywki
Zapraszamy na wieczory z szantami! W Lipcu i Sierpniu w piątkowe i sobotnie wieczory zabawa w naszej Tawernie odbywa się przy muzyce na żywo. Doświadczenia z lat ubiegłych pozwoliły nam wyselekcjonować zespoły najlepiej odbierane przez naszych gości. Organizujemy ogniska, grille i inne imprezy dla grup. Na plaży do dyspozycji naszych Gości oddaliśmy boisko do koszykówki oraz siatkówki, a dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw.

Stanica Wodna STRANDA
Pierkunowo 36
11-500 Giżycko
kontakt@stranda.pl
www.stranda.p
jez. Kisajno (zatoka Tracz)
Giżycko.pl - Stadtamt Giżycko (c) 2007
RSS
projekt i opieka Logo grafster