strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 13 grudnia 2019   pogoda

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 13 maja 2011

Kurs i warsztaty żeglarskie dla osób niepełnosprawnych I
2011.05.09
jez. Kisajno, port: MCŻiTW
Doctor Riders w Giżycku - Zlot Lekarzy Motocyklistów
2011.05.13
Giżycko, Twierdza Boyen

Doctor Riders w Giżycku - Zlot Lekarzy Motocyklistów

12 maja 2011
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2011-05-13
Termin do:2011-05-13
Organizator:Ogólnopolski Klub Motocyklowy Doctor Riders, współpraca: GCK, Wydział Promocji UM
Miejsce:Giżycko, Twierdza Boyen
Telefon:692 430 120 lek.med. Tomasz Widawski
E-mail:longus@wp.pl
Www:www.oil.lodz.pl/doctorriders/

PIERWSZE W HISTORII WARMII I MAZUR OFICJALNE OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO KLUBU LEKARZY DOCTORRIDERS 12-15 maja 2011


Doctor Riders w Giżycku - Zlot Lekarzy Motocyklistów


Giżycko 13 maja (piątek) 2011, Twierdza Boyen
ok. godz. 10.00 przejazd ulicami miasta


13 maja w piątek do Giżycka zjadą lekarze - motocykliści z ogólnopolskiego klubu motocyklowego Doctor Riders. Około godz. 10.00 przejadą ulicami miasta, odwiedzą nasz nowoczesny port Ekomarina. Będą również w XIX-wiecznej Twierdzy Boyen, gdzie ugościmy wszystkich prawdziwą wojskową grochówką.


To pierwszy zlot lekarzy - motocyklistów w północno - wschodniej części kraju. Klub Doctor Riders istnieje od sześciu lat i zrzesza około 200 miłośników dwóch kółek. Do klubu należą lekarze najprzeróżniejszych specjalności, których poza pracą zawodową łączy pasja jazdy motocyklem, ale także farmaceuci i inne osoby związane z branżą medyczną. Zlot Doctor Riders zaczął się w czwartek w Mikołajkach, natomiast w piątek "motocykliści w fartuchach" odwiedzą właśnie Giżycko.


Goszcząc na wielu zlotach DOCTORRIDERS, organizowanych zawsze w innym regionie Polski, brać lekarska postanowiła rozpocząć klubowy sezon 2011 na Warmii i Mazurach. Zbiega się to z akcją promowania Krainy Wielkich Jezior w ramach plebiscytu "7 nowych Cudów Natury" i akcji MAZURY – CUD NATURY.


Tegoroczny Zlot to:


- PIERWSZY taki zlot w historii naszego województwa
- PIERWSZY moto-zlot lekarzy w Polsce północno-wschodniej
- PIERWSZY zlot tak dużego klubu branżowego
- SZÓSTE z kolei ogólnopolskie rozpoczęcie sezonu Klubu DOCTORRIDERS
- PIERWSZA tego typu akcja połączona z promocją regionu w ramach projektu MAZURY – CUD NATURY

Zlotowicze promują region wśród lekarzy z całego kraju, zwiedzają miejsca unikatowe dla danego regionu ( w programie oprócz wizyty w Giżycku m.in św. Lipka, Wilczy Szaniec, Mikołajki, Wojnowo), propagują bezpieczną jazdę jednośladem pięknymi, mazurskimi alejami, promują również  hasło MAZURY-CUD NATURY wśród braci lekarskiej i nie tylko. Zloty to oczywiście wzajemna integracja, program z wieloma atrakcjami, konkursy z nagrodami i koncerty muzyki na żywo.


Klub DOCTORRIDERS zrzesza lekarzy – motocyklistów z całego kraju, obecnie ponad 200 osób! Najprawdopodobniej jest to największy motocyklowy klub branżowyw kraju. Każdego roku  lekarze-motocykliści spotykają się pod patronatem barw klubowych, jak i nieoficjalnie na kilku zlotach. Organizują oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego, rajd DR z cyklu „Poznaj Swój Kraj”, każdego roku w innym regionie Polski, Zlot Jurajski Poraj – Częstochowa, a także spotkania okolicznościowe oraz Ogólnopolski Motocyklowy Zlot Lekarzy w Łodzi/Pabianicach, przy macierzystej dla Klubu Łódzkiej Izbie Lekarskiej, będący jednocześnie podsumowaniem i zamknięciem sezonu.


Zloty mają charakter zamknięty. Wstęp, potwierdzony zgłoszeniem na forum klubowym, mają wyłącznie członkowie i sympatycy Klubu DOCTORRIDERS, posiadający legitymacje klubowe oraz goście aproszeni przez Zarząd klubu DOCTORRIDERS.


Organizatorzy:


lek.med. Tomasz Widawski kom. +48 692 430 120, e-mail: longus@wp.pl


lek.med. Jacek Owczarczyk kom. 601 358 678, e-mail: jo65@wp.pl


mgr Włodzimierz Klepacki kom. 600 339 933 – www.partymania.pl


Warmińsko-Mazurska Okręgowa Izba Lekarska - dr Anna Lella

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS