strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 1 czerwca 2020   pogoda

Aktualności

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU i Naszej-Klasie

11 marca 2011
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

 

 

Facebook.pl

Giżycko ma oficjalny profil w najpopularniejszym na świecie serwisie społecznościowym Facebook.  

Dołącz do grona przyjaciół Giżycka na Facebooku.

Wystarczy posiadać konto na fb, zalogować się i kliknąć "lubię to" na profilu Giżycka.


Najświeższe wydarzenia zamieszczone na
FACEBOOK Giżycko Mazury Masuria Masuren:

 

OFICJALNE OTWARCIE KRYTEGO LODOWISKA W GIŻYCKU

 

MONOPOLY Głosujemy na Giżycko Giżycko korzysta z  możliwości na bezpłatną promocję miasta w serwisach społecznościowych, ponieważ jest to dobry sposób na dotarcie z informacją do szerokiej grupy odbiorców w bardzo krótkim czasie. 

 

Nasza-Klasa

Giżycko posiada również oficjalne konto na portalu Nasza-Klasa.pl. Zaloguj się i zobacz... Na NK mamy blisko 5 tysięcy znajomych. Za pomocą śledzika do wszystkich zaprzyjaźnionych posiadaczy konta na naszej klasie, docierają informacje o wydarzeniach w mieście i najbliższych imprezach, których całe kalendarium znajduje się na oficjalnej stronie miasta www.gizycko.pl .

 

YouTube

Spoty reklamowe to początek filmików wideo, które będą zamieszczane  w sewisie Youtube.pl. Wśród nich jest reklama głosowania na miasta w grze Monopoly, które trwa do 20 marca! Głosuj na Giżycko www.monopoly.pl! Warto zobaczyć również spot promujący turystykę aktywną "Giżycko latem - Giżycko - zimą" ,wykorzystywany przy okazji realizacji różnych programów telewizyjnych z Giżycka (Kawa czy Herbata, Projekt Plaża  i prognozy pogody w TVN etc.).

Odwiedź nasze konto Giżycka na youtube:)

 

 

DOŁĄCZCIE DO NAS!

 

MOBI - „GiżyckoLajt”, czyli Giżycko w komórce

Przypominamy również, że dostęp do aktualnych informacji o Giżycku można mieć w każdym miejscu i o każdej porze. Miasto od 2009 roku jest obecne w systemie informacji MobiInfo. Aby z niego skorzystać wystarczy w swoim telefonie komórkowym wpisać mobi.gizycko.pl lub mobiinfo.pl i wybrać Giżycko (wpisując nazwę miasta bez polskich znaków). Wówczas można uzyskać potrzebne informacje o mieście w swoim aparacie. Tak wygląda nasz profil w Internecie www.mobi.gizycko.pl, ale oczywiście zapraszamy do telefonów komórkowych:) więcej...

 

HOT-SPOTY w Giżycku

W Giżycku nie brakuje darmowych miejsc do internetowego surfowania. Hot-spoty są na plaży miejskiej, w Urzędzie Miejskim oraz w okolicy mostu obrotowego i kanału Łuczańskiego. Z Internetu mogą więc korzystać również żeglarze płynący przez kanał w  kierunku jez. Niegocin lub Kisajno. Strefa bezpłatnego bezprzewodowego Internetu w okolicy mostu obrotowego stworzona w  2008 r. obejmuje swoim zasięgiem ul. Nadbrzeżną, ul. Olsztyńską do ul. Unii Europejskiej oraz najbliższą okolicę po drugiej stronie kanału Łuczańskiego. W Strefie możliwe jest m.in. korzystanie z poczty email i przeglądanie stron internetowych.

 

Stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu dla wszystkich zainteresowanych znajdują się m.in. w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza, Giżyckim Centrum Kultury przy ul. Konarskiego, Klubie Seniora przy ul. Królowej Jadwigi, Centrum Promocji i Informacji Turystycznej przy ul. Wyzwolenia, a dla dzieci i młodzieży w Świetlicy Socjoterapeutycznej (Centrum Profilaktyki) przy ul. Sikorskiego.

 

Wkrótce w Giżycku będzie można również korzystać w różnych punktach miasta z Internetu w  piapach (piap - publiczny punkt dostępu do Internetu), czyli tzw. kioskach internetowych.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS