strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
niedziela, 28 lutego 2021   pogoda

Aktualności

Dzień Kobiet z BURMISTRZEM oraz POLICJĄ

08 marca 2016
dodał(a): Katarzyna Karolska UM Giżycko

Dzień Kobiet z Burmistrzem oraz giżycką Policją

 

Dzisiejsze święto obchodzone tradycyjnie jako „Dzień Kobiet” policjanci Komendy Powiatowej Policji w Giżycku wykorzystali do tego, aby złożyć wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia oraz promować wśród płci pięknej wiedzę na temat przeciwdziałania przemocy seksualnej. Policjanci wręczali Paniom życzenia wraz z książeczką „Prawa Ofiar przemocy seksualnej”.

 

Korzystając z okazji, jakim jest „Dzień Kobiet” policjanci Komendy Powiatowej Policji w Giżycku oraz Urząd Miejski w Giżycku reprezentowany przez Przewodniczącą Zespołu Interdyscyplinarnego dr Katarzynę Karolską przeprowadzili wspólne działania profilaktyczno - edukacyjne skierowane do Pań pn. „Chroń siebie i innych”, mające na celu przekazanie treści dotyczących przemocy seksualnej.

 

Specjalnie na tą okoliczność opracowano życzenia, które oczywiście były skierowane w tym szczególnym dniu do Pań naszego miasta.

 

Najlepsze życzenia przekazał Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz oraz Komendant Powiatowy Policji w Giżycku insp. Andrzej Mazurek.

 

Do życzeń dołączyli się wszyscy funkcjonariusze oraz grono męskie Urzędu Miejskiego w Giżycku. Podczas akcji aspirant Maciej Szewczyk i aspirant Karol Romanowicz z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Giżycku wręczali wszystkim Paniom życzenia z okazji ich święta wraz z przygotowanymi materiałami profilaktyczno – edukacyjnymi, zawierającymi hasła nawołujące do chronienia siebie i innych w przypadku doznania przemocy seksualnej.

 

Akcję przeprowadzono 8 marca 2016 r.

 

Zapraszamy do fotorelacji z akcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. UM Giżycko

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS