strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 7 grudnia 2019   pogoda

Aktualności

EKO Akcja zbiórki plakatów i banerów powyborczych

10 grudnia 2014
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Plakaty i banery powyborcze zbieramy jeszcze do 15 grudnia!

 

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku oraz członkowie Spółdzielni Socjalnej  "Mixgraf - Studio Reklamy" z siedzibą w Wydminach zapraszają mieszkańców powiatu giżyckiego do udziału w Akcji „ECO w Mixgraf –ie”. Akcja polega na zbiórce pozostałych po kampanii wyborczej plakatów i banerów oraz na ponownym ich wykorzystaniu np. jako materiał opakowaniowy albo jako surowiec do wykonania np. toreb wielokrotnego użytku.  To co ma trafić do kosza może zostać powtórnie wykorzystane i otrzyma tzw. „drugie życie”.

 

Akcja zbiórki plakatów i banerów potrwa do 15 grudnia br. W Akcji może wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu giżyckiego. Uwaga! w Akcji mogą być wykorzystane wyłącznie plakaty suche i całe, czyli takie, które wisiały w pomieszczeniach zamkniętych lub w gablotach (nie na wolnym powietrzu). Do ponownego użycia i recyklingu nie nadają się plakaty mokre, zniszczone - zdjęte np. ze słupów ogłoszeniowych i otwartych tablic.

 

Plakaty i banery można zostawić w dwóch punktach na terenie powiatu:

 

1)      w Giżycku w siedzibie Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, przy ul. Nowowiejskiej 4a, pięć dni w tygodniu, od pn. do pt. w godz. 7.30 – 15.30  

2)      w Wydminach, ul. Suwalska 2d u Pani Alicji Kropiewnickiej, od pn. do pt. w godz. 8.00 - 15.00 oraz w soboty w godz. 8.00 - 13.00.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS