Home Bookmark
Select Language wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
Monday, 19 April 2021   weather

Tourism - Yacht ports and Harbours

Giżycko (zatoka Tracz jez. Kisajno) Stanica Wodna STRANDA

18 November 2019
: stranda
AddressPierkunowo 36, 11-500 Giżycko
Telephone+48 501 122 610
E-mailrecepcja@stranda.pl
Wwwwww.stranda.pl
Number of places130
Parking lot100 miejscOpis

STRANDA
APARTAMENTY COMFORT & DESIGN
Do dyspozycji naszych gości oddajemy 18 komfortowo wyposażonych apartamentów, co zapewnia max. 70 miejsc noclegowych. Wszystkie apartamenty wykonane są w całości w drewnie. Naturalnie zaprojektowane wnętrza połączone z norweskim stylem powodują niepowtarzalny design i gwarantują odpoczynek od miejskiego zgiełku. Przestronne apartamenty z tarasami zwróconymi w stronę jeziora / mariny pozwalają na chwile wytchnienia niezależnie od panującej aury.

PORT
Nasza przystań jachtowa posiada 5 kei i jest w stanie pomieścić 200 jednostek. W odległości ok. 2 km znajdują się dwie stacje paliwowe dla jachtów. Oferujemy również 12 miejsc do dokowania skuterów wodnych. Istnieje możliwość slipowania łodzi, podłączenia do prądu oraz wody. Do dyspozycji żeglarzy są nowoczesne sanitariaty dostosowane również dla osób niepełnosprawnych.

TAWERNA
W samym sercu naszej stanicy znajduje się klimatyczna tawerna. Dysponujemy 60 miejscami wewnątrz i przestronnym tarasem w większości zadaszonym, który jest w stanie pomieścić 240 gości. Z tarasu rozpościera się wspaniały widok na nasz port i zatokę Tracz Jez. Kisajno. Wszyscy miłośnicy dobrej kuchni i niezapomnianych widoków znajdą tu wytchnienie i relaks. Nasz szef kuchni serwuje regionalną ucztę dla podniebienia połączoną z nowoczesnymi inspiracjami i norweskimi specjałami. Każdy posiłek domaga się zwieńczenia naszym deserem , który pozostanie w pamięci na długo i będzie wspomnieniem pobytu u nas. W centralnym miejscu tawerny znajduje się grill, z którego są serwowane specjały powstające na oczach gości oraz piec opalany drewnem do wypieku pizzy która powstaje tylko z włoskich produktów.

KONCERTY NA ŻYWO
Wieczorami jesteśmy nastawieni na wspaniałą zabawę przy muzyce na żywo Pięć dni w tygodniu w sezonie letnim występują u nas znane zespoły serwując muzykę szantową jak i kultowe covery.

Stanica Wodna STRANDA, Pierkunowo 36, 11-500 Giżycko
Zapraszamy na naszą stronę: www.stranda.pl , e-mail: recepcja@stranda.pl, recepcja tel: 501 122 610
Giżycko.pl - The Giżycko Town Hall All rights reserved (c) 2007
RSS
projekt i opieka Logo grafster