strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
niedziela, 25 sierpnia 2019   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 16 kwietnia 2015

Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur 2015
2015.04.16
Port Ekomarina Giżycko
Koncert szwedzkiej grupy VCPS
2015.04.16
Klub 8 bila Giżycko

Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur 2015

03 kwietnia 2015
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2015-04-16
Termin do:2015-04-17
Organizator:Urząd Marszałkowski w Olsztynie partnerem wydarzenia jest Miasto Giżycko
Miejsce:Port Ekomarina Giżycko
Www:www.festiwalpromocji.pl


Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur 2015


16-17 kwietnia 2015 (czwartek-piątek)
Port Ekomarina Giżycko


Wydarzenie poświęcone tematyce promocji i gospodarce regionu,
skierowane jest do przedstawicieli samorządów, organizacji biznesowych, naukowców oraz marketingowców.

W roku 2015 partnerem V edycji Festiwalu jest Giżycko.
Wydarzenie organizuje Urząd Marszałkowski w Olsztynie przy wsparciu merytorycznym Citybell Consulting w Warszawie.
Gościem specjalnym konferencji jest prof. nauk ekonomicznych
Witold Orłowski


Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur porusza priorytetowe zagadnienia dotyczące promocji gospodarczej miast i regionów. Jego celem jest edukacja, inspirowanie oraz propagowanie efektywnych rozwiązań związanych ze skutecznym pozyskiwaniem nowych inwestycji, zrozumieniem potrzeb przedsiębiorców i budowaniem dobrego klimatu inwestycyjnego, a także zwiększenie efektywności współpracy przedstawicieli samorządów województwa warmińsko-mazurskiego w ramach promocji spójnego, atrakcyjnego wizerunku całego regionu.


Idea Festiwalu
Festiwal jest dwudniowym wydarzeniem dedykowanym głównie przedstawicielom samorządów odpowiedzialnym za promocję gospodarczą województwa warmińsko-mazurskiego. Każdego roku w wydarzeniu biorą udział przedstawiciele administracji publicznej i samorządów z Warmii i Mazur, szeroko rozumianych instytucji otoczenia biznesu oraz przedsiębiorców, a także eksperci z dziedziny promocji miejsc, obsługi i pozyskiwania inwestorów. Ideą Festiwalu jest utworzenie swojego rodzaju platformy komunikacyjnej, think-tanku i forum, na którym swoją wiedzą i doświadczeniami mogą dzielić się zarówno zaproszeni eksperci, jak i przedstawiciele samorządów oraz instytucji otoczenia biznesu. W programie Festiwalu znajdują się m.in. prelekcje ekspertów, prezentacje dobrych praktyk, dyskusje i warsztaty. Wśród prelegentów znajdą się wysokiej klasy specjaliści reprezentujący agendy rządowe, firmy doradcze oraz instytucje świadczące usługi dla biznesu. Nie zabraknie także głosu inwestorów. Pomysłodawcą i głównym organizatorem wydarzenia jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.


W 2015 roku Partnerem w organizacji V edycji Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur, który odbędzie się 16 i 17 kwietnia, jest miasto Giżycko. Partnerem merytorycznym została firma doradcza Citybell Consulting. Do tej pory Festiwal odbył się już cztery razy – w Jabłoni w pobliżu Pisza, w Elblągu, w Ełku, oraz w Działdowie. Były to pierwsze tego typu wydarzenia o charakterze konferencyjno-warsztatowym skierowane do kadr odpowiedzialnych za promocję jednostek samorządu terytorialnego w województwie.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS