Fotorelacja | Spotkanie z Olą Juszkiewicz zwyciężczynią MasterChef

„Kochani, w wasze ręce oddaję moją pierwszą opowieść kulinarną. Nie nazywam tego książką kucharską, bo oprócz samych kulinarnych propozycji jest w niej jeszcze kawałek mojej historii (...)”   Zajrzyjcie koniecznie do kulinarnej opowieści o smakach Warmii i Mazur w autorskim, oryginalnym wydaniu Oli Juszkiewicz zwyciężczyni 9. edycji programu MasterChef TVN.


 


Książka jest wyjątkowa i bardzo inspirująca. Jesteśmy przekonani, że każdemu kto weźmie ją do ręki, będzie się chciało nie tylko zjeść, ale i samemu przygotować dania, które proponuje nasza kulinarna ambasadorka Mazur.    


 


Na sobotnim spotkaniu (19 grudnia) w Giżyckim Centrum Kultury Ola Juszkiewicz podpisywała swoją książkę. Do Oli ustawiła się długa kolejka i wcale nas to nie dziwi! Spotkanie było przemiłe, Ola przez dwie godziny wpisywała indywidualne dedykacje, częstowała fanów specjalnymi pierniczkami z logo MasterChefa przygotowanymi przez swoją mamę, a ci byli wytrwali, bo na podpis czekali nawet kilkadziesiąt minut. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie autorskie w normalnych warunkach i lepszych, niecovidowych czasach:)   IMG_9637IMG_9620IMG_9728IMG_9707IMG_9696IMG_9739IMG_9630IMG_9755IMG_9780IMG_9769IMG_9765IMG_9786     Fot. Giżyckie Centrum Kultury / Lidia Chodań