page d'accueil Ajouter aux favoris
Choie de langue wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
Mardi, 14 Jullet 2020   météo

Tourisme - Ports et embarcaders

Giżycko (jez. Kisajno) Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i TW

20 Novembre 2013
: UM Gosia
Adresseul. Moniuszki 24, 11-500 Giżycko
Téléphone+48 87 428 58 98
Fax+48 87 428 58 98
E-mailsail@sail-mazury.pl
Wwwwww.sail-mazury.pl
Parkingparking strzeżonyOpis

Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej

W ofercie:
- postój w porcie,
- prąd na kei,
- ładowanie akumulatorów,
- wodowanie jachtów,
- zimowanie łodzi.

Toalety i umywalnie w cenie, prysznice płatne dodatkowo.

Możliwość skorzystania z noclegów w ośrodku i wyżywienia w stołówce.

Bogata oferta czarterów jachtu. W miejscu nabijanie butli gazem, warsztat szkutniczy oraz naprawa silników.

Ośrodek jest organizatorem szkoleń, kursów i obozów żeglarskich.
Informacje dodatkowe

Jesteśmy jednym z najstarszych i największych ośrodków sportów wodnych na Mazurach. Działamy nieprzerwanie od 1956 roku. Zajmujemy 6 ha w lesie nad jeziorem Kisajno o I klasie czystości wody, 1.5 km od centrum największego miasta na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich - Giżycka.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne rezerwaty przyrody. Posiadamy doskonale osłonięty port jachtowy. Dysponujemy kilkudziesięcioma jachtami, łodziami wiosłowymi, kajakami i bojerami. Oferujemy 360 miejsc noclegowych oraz pełne wyżywienie we własnej stołówce. Na ogrodzonym terenie znajdują się: korty tenisowe, boiska do koszykówki, siatkówki i kometki, siłownia, plac zabaw dla dzieci, kawiarnia "Szklanka", stoły do tenisa stołowego. Na terenie jest też parking strzeżony.

Jesteśmy jednym z największych organizatorów regat żeglarskich na Mazurach m.in.: Międzynarodowych Mistrzostw Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych, Mistrzostw Polski DZ, Mistrzostw Polski Katamaranów. Organizujemy również regaty i imprezy integracyjne dla firm i organizacji społecznych.

Specjalizujemy się w organizacji obozów żeglarskich dla dzieci i młodzieży. Szkoliła się tutaj młodzież akademicka z Polski oraz Niemiec, Anglii, Holandii, Francji. Działają u nas dwa Uczniowskie Kluby Sportowe z sekcjami Optimist i deska z żaglem.
Giżycko.pl - Mairie de Giżycko (c) 2007
RSS
projekt i opieka Logo grafster