strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 26 października 2020   pogoda

Organizacje pozarządowe aktualności

Fundacja Orange

12 maja 2014
dodał(a): UM Wojciech

 Programie dotacji – Fundacja Orange zaprasza do aplikowania wniosków

Cele, które wspiera fundajce: nowe, ciekawe inicjatywy, które będą czerpać z doświadczeń organizacji partnerskich, wyniesionych m.in. dzięki współpracy z Fundacją Orange.

Cele szczegółowe:

1) finansowanie projektów z zakresu edukacji i kultury, realizowanych w partnerstwie z organizacjami, które posiadają już merytoryczne doświadczenie we współpracy z Fundacją Orange w ramach projektów finansowanych bądź współfinansowanych ze środków Fundacji Orange,

2) realizacja projektów umożliwiających Beneficjentom aktywny w nich udział,

3) realizacja projektów wpisujących się w misję Fundacji Orange, wykorzystujących nowe technologie, jako narzędzia zwiększające atrakcyjność inicjatyw.

Beneficjenci Programu: dzieci, młodzież i osoby dorosłe, a także organizacje pozarządowe, publiczne placówki oświatowe i instytucje kultury, które realizują projekty na rzecz dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

O dotacje mogą ubiegać się: organizacje pozarządowe, publiczne instytucje kultury, w tym biblioteki, domy kultury, szkoły i inne publiczne placówki oświatowe, którzy zdecydują się realizować projekt w partnerstwie z przynajmniej jedną organizacją partnerską z listy udostępnionej przez Fundację Orange.

Termin składania wniosków do 14 maja br.

 

Regulamin na stronie: http://www.fundacja.orange.pl/regulamin_programu_dotacje.html

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS