strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 4 kwietnia 2020   pogoda
media

Inwestycje

Galeria Batory

 
Galeria Batory w Giżycku wygeneruje blisko 120 miejsc pracy
 

Galeria Batory  mieszcząca się w centrum miasta przy ulicy Warszawskiej to jedyny obiekt tego typu w Giżycku.   To ok. 3000 m2 powierzchni użytkowej, na której planowanych jest około 15 lokali handlowo – usługowych. Obecnie prowadzone są rozmowy z potencjalnymi najemcami Galerii Batory. Otwarcie  Galerii Handlowej BATORY planowane jest na wiosnę 2012 roku.

 

Jak informuje inwestor, otwarcie nowej Galerii BATORY w Giżycku przyczyni się do powstania około 100-120 nowych miejsc pracy. W Galerii  na trzech różnych poziomach znajdzie się około piętnastu najemców, którzy po podpisaniu stosownych umów rozpoczną proces rekrutacyjny.

 

Komercjalizacja Galerii BATORY trwa zaledwie od II połowy 2011 roku a w tym czasie podpisane zostały umowy z sieciowymi najemcami takimi, jak: Rossmann, CCC, Onyks,  Kolporter, Apteka Dyżurna, Kwiatoteka, Salon Media Expert, księgarnia "ODEON", czy rodzimą giżycką Cukiernią u Adama.

 

 
PLANOWANE OTWARCIE GALERII BATORY GIŻYCKO: II KWARTAŁ 2012

 

Spółka Batory Giżycko jest w trakcie remontu obiektu,  w którym w II kwartale zostanie  otwarta Galeria Batory. 

 

Spółka Batory Giżycko będąca częścią grupy kapitałowej Pomorze Inwestment rozpoczęła już komercjalizację nowej inwestycji jaką jest Galeria Batory w Giżycku.


Galeria Batory to nowoczesna powierzchnia handlowa zlokalizowana w ścisłym centrum Giżycka. Obiekt mieści się przy ulicy Warszawskiej, która jest główną ulicą handlową Giżycka oraz przy największym na Mazurach porcie pasażerskim i jachtowym  EKOMARINA GIŻYCKO.

 

 
Wizualizacje: Batory Giżycko www.batorygizycko.pl
 

 

Pomorze Inwestment
Grupa kapitałowa Pomorze Inwestment działa na rynku nieruchomości od 2004 roku. W skład grupy kapitałowej Pomorze Inwestment wchodzą:
Centrum Handlowe Batory S.A. - właściciel Centrum Handlowego Batory w Gdyni
Batory Development Sp. z o.o. - właściciel Parku Handlowego Batory w Bydgoszczy
Batory Giżycko Sp.z o.o. - właściciel Galerii Batory w Giżycku

Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS