strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 7 grudnia 2019   pogoda

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 18 listopada 2011

Międzynarodowy Turniej Szachowy Juniorów o Puchar Trzech Leszczy
2011.11.18
Port Ekomarina
Podsumowanie kampanii "Postaw na rodzinę"
2011.11.18
Hotel Wodnik
Akademia Przedszkola "Bajka"
2011.11.18
Giżyckie Centrum Kultury

Podsumowanie kampanii "Postaw na rodzinę"

14 stycznia 2011
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2011-11-18
Termin do:2011-11-18
Organizator:Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej
Miejsce:Hotel Wodnik
Telefon:87 429 13 36
E-mail:cpuis@gizycko.pl
Www:www.centrumprofilaktyki.pl

Ogólnopolska Kampania "Postaw na rodzinę" w Giżycku


Podsumowanie giżyckich działań odbędzie się
18 listopada 2011 (piatek) o godz. 12.00 w hotelu Wodnik.


W programie uroczystości: prezentacja miejskich działań "Postaw na rodzinę", występ laureatów wojewódzkiego konkursu literackiego, wygłoszenie referatów przez prof. Józefa Bednarka z Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Hanny Grzegorzewskiej  z Warszawa i mgr Teresę Łapińską z gminy Nowy Dwór Mazowiecki. Gościem specjalnym będzie też dr Anna Andrzejewska. Podczas spotkania wręczone zostaną certyfikaty dla nauczycieli i przyjaciół kampanii.


Nie zabraknie też dobrej muzyki - specjalnie w podziękowaniu dla wszystkich, którzy brali udział w kampanii zaśpiewa gość specjalny z Warszawy - Piotr Łapiński - laureat wielu konkursów wokalnych, między innymi ogólnopolskiego konkursu im. K. Jamroz w Kielcach, F. Platówny we Wrocławiu, M. Karłowicza w Krakowie, „Złote Głosy Mazowsza” w Warszawie. Występował w Filharmonii Narodowej w Warszawie, Filharmonii Dolnośląskiej, Filharmonii Wrocławskiej, Filharmonii Krakowskiej, Filharmonii Kieleckiej, Teatrze Wielkim w Warszawie, Operze Novej w Bydgoszczy, w Teatrze im. S. Moniuszki w Kudowie Zdrój, Teatrze Collegium Nobilium. Występował także za granicą w Niemczech, Austrii, Czechach i Ukrainie. Zaprezentuje on program "Barwne oblicza muzyki w piesniach i musicalach":  3 pieśni Mieczysława Karłowicza, "Śpi w blaskach nocy...", "Po szerokim morzu", "Pamiętam ciche, jasne, złote dnie", Piosenka z repertuaru Franka Sinatry "All the Way", Piosenka z musicalu "West Side Story" "Tonight", Pieśń z musicalu "Man of La Mancha" "The impossible dream", Pieśń Porgiego z musicalu "Porgy & Bess", Pieśń "Some Enchanted Evening" z musicalu "South Pacific", Pieśń Tewiego z musicalu "Skrzypek na dachu".


Giżycko stawia na rodzinę! - pod takim hasłem zorganizowano w maju br. międzynarodową konferencję. Było to tylko jedno z rozlicznych działań, kóre w ramach Ogólnopolskiej Kampanii "Postaw na rodzinę" zorganizowano w Giżycku. Kampanię na terenie miasta, która wpisywała się również w obchody Warmińsko-Mazurskich Dni Rodzinykoordynowało Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej.


W ramach kampanii pozyskano szereg materiałów promujących wartości rodzinne - otrzymali je uczniowie giżyckich szkół, rodzice i dziadkowie.  W ciągu roku odbyło się wiele wydarzeń związanych z kampanią: konkurs fotograficzny "Rodzina w obiektywie giżycczanina", cykl wakacyjnych imprez "Bajkowe Lato ze Świetlicą", audycje radiowe, Piknik Rodzinny "Wiosna w lesie", rodzinny piknik wielkanocny, Słoneczny Bal z Laurą Łącz, Integracyjny Festyn Rodzinny.


Mieszkańcy Giżycka mieli okazję wziąć udział w wojewódzkich konkursach plastycznym i  literackim. Organizatorami imprez było nie tylko Centrum Profilaktyki, ale i szkoły, przedszkola, instytucje miejskie oraz powiatowe. Czynnie włączyła się Policja i Straż Miejska oraz Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów.  Wiele akcji wspomogły osoby prywatne, przedsiębiorcy i duszpasterze.


Gorąco zapraszamy!
-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS