strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 7 lipca 2020   pogoda

Hotele

GIŻYCKO Hotel St. Bruno****

05 listopada 2013
dodał(a): Hotel St. Bruno
Adres:ul. Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko
Telefon:+ 48 87 732 65 00
Fax:+ 48 87 732 65 01
E-mail:recepcja@hotelstbruno.pl
Www:hotelstbruno.pl
Il. miejsc:178
Parking:15zł/doba


Opis
St. Bruno to stylowy obiekt położony w Giżycku, samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

O jego wyjątkowości świadczą najdrobniejsze szczegóły. Różnorodne materiały wykończeniowe, harmonijnie połączone w pokojach i we wspólnej przestrzeni hotelowej podkreślają elegancję i styl. St. Bruno to doskonała propozycja dla wszystkich ceniących sobie elegancję, luksus i wygodę. Niesamowite wnętrza, wspaniała obsługa i klimat jakiego nie znajdziesz gdzie indziej.

Informacje dodatkowe
Medi.SPA oferuje szeroką gamę zabiegów dla kobiet i mężczyzn. Medi.SPA dysponuje wysokiej jakości sprzętem do zabiegów medycyny estetycznej i wykorzystuje kosmetyki uznanych na całym świecie marek Epicuren i Skinceuticals. Gabinety wyposażone są w urządzenie do laseroterapii Elipse MultiFlex, sprzęt do fototerapii, zwalczania cellulitu, wyrafinowanych zabiegów na twarz i ciało oraz w najnowszej generacji urządzenia do diagnostyki skóry Antera 3D.

Restauracja La Bibliotheque prowadzona jest przez jednego z najwybitniejszych szefów kuchni, Grzegorza Labudę. Wyśmienite dania modern polish cuisine łączą to co najlepsze w kuchni polskiej z trendami światowymi. piwnicach hotelu znajduje się także stylowa winiarnia, w której odkryć można wszelkie tajemnice wina. Winiarnia zgromadziłą bogatą kolekcję win z całego świata.Do winiarni przylega klub nocny z własnym barem serwującym bogaty wybór najlepszych drinków.

St. Bruno to świetne miejsce do organizacji prestiżowych spotkań, szkoleń czy konferencji. Sale konferencyjne mogą pomieścić do 300 gości, w foyer lub na hotelowym dziedzińcu zorganizować można nietypowe występy artystyczne lub inne atrakcje dla zaproszonych gości.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Obiekt posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Wpis do ewidencji (data, numer)
8.11.2012, T.III.8221.161.2.201 Urząd Marszałkowski w Olsztynie

Miejsce przyjazne zwierzętom: Tak
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS