strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
niedziela, 18 sierpnia 2019   pogoda

Aktualności

Giżycko i 7 Cudów Mazur na targach Wiatr i Woda

02 kwietnia 2014
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Już w najbliższy weekend projekt 7 Cudów Mazur zagości na ogólnopolskich targach Wiatr i Woda w Warszawie.

 


www.7cudowmazur.pl

 

Wybieracie się na targi żeglarskie Wiatr i Woda? Jachting i spędzanie czasu w otoczeniu H2O to wasz żywioł? A może po prostu kochacie polskie jeziora i to właśnie tam ładujecie energię na cały sezon jesienno-zimowy?

 

Koniecznie zajrzyjcie do fotobudki „7 Cudów Mazur” w przestrzeni Business Club (stoisko V56)! Będziecie tu mogli sfotografować się wraz ze znajomymi w stylistyce żeglarsko-pirackiej. Gdy już przyprawicie sobie marynarskiego wąsa, na waszym ramieniu zasiądzie papuga, a w ręku pojawi się krzepko uchwycone koło sterowe, okrzyk „Arrrrgh!!!” sam wydobędzie się z waszych gardeł. Dzięki technologii fotobudki wasze zdjęcia odbierzecie od razu po ich zrobieniu. Jednocześnie będziecie mogli udostępnić je swoim znajomym za pomocą portalu Facebook.

 

Zapraszamy jednocześnie do odwiedzenia stoiska "Mazury - Kurs na Giżycko" (F53), które jest tradycyjnie obecne na targach Wiatr i Woda. W tym roku targi odbywają się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 

Do wspólnej zabawy zaprasza was siedem największych miast na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Giżycko, Mikołajki, Mrągowo, Pisz, Ruciane-Nida, Ryn oraz Węgorzewo z dumą przedstawiają kampanię promującą walory turystyczno-sportowe swojego regionu. Poznaj 7 Cudów Mazur!

 

Więcej informacji: www.wiatriwoda.pl

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS