strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 14 listopada 2019   pogoda

Restauracje

GIŻYCKO Restauracja La Bibliotheque w Hotelu St. Bruno ****

05 listopada 2013
dodał(a): Hotel St. Bruno
Adres:ul. Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko
Telefon:+48 87 732 65 00
Fax:+48 87 732 65 01
E-mail:restauracja@hotelstbruno.pl
Www:hotelstbruno.pl
Il. miejsc:150
Parking:15zł/doba


Opis
Restauracja La Bibliotheque prowadzona jest przez jednego z najwybitniejszych szefów kuchni, Grzegorza Labudę. Wyśmienite dania modern polish cuisine łączą to co najlepsze w kuchni polskiej z trendami światowymi. Wszystkie produkty są codziennie dostarczane do restuaracji od lokalnych i regionalnych dostawców. Karta dań zmienia się wraz z porami roku, zachowując równowagę pomiędzy tradycyjną kuchnią polską oraz kuchnią całego świata.

Restauracja La Biblitheque to oryginalnie zaprojektowana sala restauracyjna, kameralne miejsca na antresoli, oranżeria oraz niewielka oddzielna sala VIP z widokiem na Kanał Łuczański. Dziedziniec hotelowy przylegający do restauracji i ogrodu zimowego może posłużyć do organizacji przyjęć grillowych, pokazów, koncertów lub występów artystycznych.

Grzegorz Labuda – świetny kucharz, jeszcze lepszy szef kuchni. Pracował m.in. w hotelu Zamek Jan III Sobieski, Villi Sedan i hotelu Nadmorskim w Gdyni. Otwierał restauracje ekskluzywnego hotelu Blow Up Hall w Poznaniu. Członek Klubu Szefów Kuchni. Jest autorem książek kucharskich: "Niezwykłe obiady ze zwykłych składników", "Domowa paszteciarnia" i "Przysmaki szlacheckiej we współczesnej kuchni".

Jako szef „z sercem i pasją” szkoli młodych adeptów sztuki kulinarnej. Jego uczniowie otrzymują pierwsze nagrody w najbardziej prestiżowych konkursach kulinarnych. Pomimo wieloletniego doświadczenia nie stracił zawodowej pokory i chęci do kulinarnych peregrynacji. Bawi go wyszukiwanie nowych mariaży smakowych. Jeśli chcecie sami ocenić jego kunszt udajcie się do restauracji „La Bibliothèque” znajdującej się St. Bruno.

Wpis do ewidencji (data, numer)
13.05.2011 0000022622
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS