strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 28 listopada 2020   pogoda

Aktualności

GIŻYCKO W WIELKIM GŁOSOWANIU GRY MONOPOLY

18 lutego 2011
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

 

GIŻYCKO NA PLANSZY GRY MONOPOLY?

 

GŁOSUJ NA GIŻYCKO CODZIENNIE
OD 20 LUTEGO DO 20 MARCA!

 

 

Już 20 lutego rozpocznie się wielkie głosowanie na miasta, które zostaną umieszczone na planszy polskiej edycji gry Monopoly. Głosuj na Giżycko!

 

Giżycko  zostało zaproszone do "Głosowania Monopoly". Mamy szansę znaleźć się na pierwszej polskiej planszy jednej z najsłynniejszych gier świata. Wszystko zależy od głosowania internautów, ponieważ pierwsze 20 miast z listy głównej, na której wśród 60 miejscowości z całej Polski jest właśnie Giżycko, oraz 2 miasta "dzikiej karty" z największą liczbą głosów znajdą się na grze wydanej we wrześniu tego roku.

 

Głosowanie rozpocznie się już w najbliższą niedzielę 20 lutego i potrwa do 20 marca. Liczy się każdy głos. Wystarczy wejść na stronę organizatora www.monopoly.pl, zarejestrować się i głosować. Można to robić raz dziennie, polecać również konkurs znajomym i mieć dzięki temu szansę na ciekawe nagrody.

 

 

Zachęcamy wszystkich do głosowania! Są nagrody!!
Głosy można oddawać raz dziennie do 20 marca 2011!

 

Zarejestruj się i głosuj na stronie:

www.monopoly.pl

 

 

To niesamowita okazja na promocję Giżycka - żeglarskiej stolicy Polski

 

fot. UM Giżycko www.gizycko.pl

 

Wizytówka Giżycka w rankingu: "Wielkie Jeziora Mazurskie to jeden z najatrakcyjniejszych krajobrazowo regionów Polski. Przyroda ukazuje tu bogactwo w pełnej krasie; czysta woda i powietrze zachęcają do spędzenia każdej wolnej chwili. Centrum krainy stanowi Giżycko – żeglarska stolica Warmii i Mazur, do której co roku przybywają miłośnicy białych żagli i szant".

 

To wyróżnienie dla naszego miasta i doskonała promocja serca Wielkich Jezior Mazurskich, walczących w finale światowego plebiscytu na 7 Nowych Cudów Natury "New 7 Wonders of Nature". Mazurskie Jeziora są wśród 28 najpiękniejszych miejsc na Ziemi, są już uznane za najpiękniejsze na świecie, a czy znajdą się w ścisłej 7. zobaczymy 11 listopada 2011! Tu również liczymy na Wasze głosy:) www.mazurycudnatury.org

 

Liczymy na lokalny patriotyzm i sympatię do naszego miasta.
Prosimy o głosy:)

 

Każdy z nas choć raz grał w Monopoly. Na międzynarodowej planszy znaleźć można nazwy największych i najpiękniejszych miast z całego świata - Wiedeń, Rzym, Nowy Jork, czy Paryż. Do tej pory tylko jedno polskie miasto - Gdynia, znalazło się w tym prestiżowym gronie.

 

Głosowanie na narodową planszę Monopoly nie jest niczym nowym w świecie. Podobne plebiscyty odbywały się już w innych krajach np. w Stanach  Zjednoczonych, Kanadzie, Turcji czy Rosji. Polska po raz pierwszy wybierze swoją narodową planszę. Kto znajdzie się na niej? O wszystkim zadecydują właśnie internauci.

 

Monopoly to klasyczna gra planszowa polegająca na handlu nieruchomościami. Wymyślona została w Stanach Zjednoczonych w okresie Wielkiego Kryzysu przez Charlesa B.Darrowa i w tym roku obchodzi swoje 76 urodziny. Daje graczom szansę obracania wielkimi pieniędzmi i szybkiego wzbogacenia się. Rozpoczynając od pola START, należy okrążać planszę, kupując i sprzedając nieruchomości, budując domy i hotele. Za wejście na nieruchomości innych graczy płaci się czynsz. Sukces zależy od trafnych spekulacji, udanych inwestycji i mądrze przeprowadzonych transakcji. Gra planszowa ma miliony fanów na całym świecie.

 

Polska edycja Monopoly ma się pojawić na rynku jesienią tego roku.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS