strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 2 czerwca 2020   pogoda

Aktualności

Głosujemy na plac zabaw dla Giżycka

21 kwietnia 2013
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

WYGRAJ PLAC ZABAW DLA GIŻYCKA!

 

8 kwietnia 2013r. ruszyła czwarta edycja, organizowanego przez Fundację Muszkieterów, ogólnopolskiego plebiscytu „Zagłosuj na Swoje Miasto”. Mieszkańcy 171 miejscowości, w których działają sklepy Intermarché i Bricomarché, wybiorą dwie lokalizacje dla kolejnych placów zabaw Muszkieterów. Weź udział w konkursie i zawalcz o nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla Giżycka! Głosowanie potrwa do 27 maja.

 

W ramach plebiscytu „Zagłosuj na swoje miasto”, mieszkańcy Giżycka będą mogli wysyłać SMS o tresci PLAC.32 pod numer 7155. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT.

 

 

W dwóch miejscowościach, na które zostanie oddana największa liczba głosów, Fundacja Muszkieterów ufunduje nowoczesne, kolorowe i bezpieczne place zabaw, każdy o wartości blisko 30 tys. zł.

 

Głosowanie potrwa do 27 maja do godz. 12.00.

 

Ogłoszenie zwycięskich miast nastapi tego samego dnia o godz. 15.00,
a wyniki zamieszczone zostaną w Aktualnościach na stronie internetowej konkursu: www.placezabaw.muszkieterowie.pl

 

-Cieszymy się, że możemy wspierać społeczności lokalne, wśród których jesteśmy obecni i odpowiadać na potrzeby mieszkańców, także tych najmłodszych. Dlatego też stworzyliśmy akcję „Place Zabaw Muszkieterowie” oraz konkurs „Zagłosuj na Swoje Miasto”, i od kilku lat stawiamy w całej Polsce, kolorowe, zaopatrzone w profesjonalny sprzęt, place zabaw. Zachęcamy także mieszkańców Giżycka do przyłączenia się do zabawy i oddawania głosów na swoje miasto – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji.

 

W ciągu pięciu lat trwania akcji „Place Zabaw Muszkieterowie”, Fundacji Muszkieterów udało się wybudować 90 placów zabaw. Łączna wartość zakupu sprzętu i montażu zestawów zabawowych przekroczyła 2,7 mln złotych. W zeszłorocznym konkursie „Zagłosuj na Swoje Miasto” zwycięzył Szczecinek. Place zabaw powstały także w Choszcznie i Wieluniu, które znalazły się ex aequo na drugim miejscu. Docelowo Muszkieterowie zamierzają postawić place zabaw w każdej miejscowości, w której znajdują się supermarkety Intermarché i Bricomarché.

 

Szczegółowe informacje o zasadach głosowania oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl .

 

„Place Zabaw Muszkieterowie” to największa akcja społeczna realizowana przez Fundację Muszkieterów. W tym roku przeprowadzona zostanie po raz szósty. W ramach tej inicjatywy Fundacja, której członkami są właściciele supermarketów Intermarché i Bricomarché, na mocy specjalnej umowy z samorządami lokalnymi bądź ze spółdzielniami mieszkaniowymi, przekazuje wybranym miastom place zabaw. Fundacja pokrywa koszty zakupu i montażu zestawów zabawowych, natomiast władze lokalne wyznaczają lokalizację oraz przygotowują teren, na którym powstanie plac zabaw. Więcej informacji o Grupie Muszkieterów w Polsce znajduje się na stronie www.muszkieterowie.pl.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS