strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 10 lipca 2020   pogoda

Aktualności

GŁOSUJMY NA GIŻYCKO CODZIENNIE DO 20 MARCAW INTERNETOWYM GŁOSOWANIU MONOPOLY

08 marca 2011
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

PRESTIŻOWE MIASTA POLSKI

 

To wielki moment dla polskich miast. Obywatele Polski zdecydują, które z nich są na tyle atrakcyjne, by znaleźć się na narodowej planszy Monopoly Polska. Trwa ogólnopolskie internetowe głosowanie na najwspanialsze miejsca w kraju, o które aż chciałoby się… rozegrać zaciętą partię!

 

I wśród nich jest Giżycko, które ma szansę znaleźć się na planszy polskiej edycji najpopularniejszej gry na świecie! Wszystko zależy od nas. Każdy może codziennie oddawać głos na Giżycko na stronie www.monopoly.pl, po wcześniejszym zarejestrowaniu się. Każdy głos się liczy i zwiększa nasze szanse na sukces!

 


 

 

GIŻYCKO NA PLANSZY GRY MONOPOLY?

GŁOSUJ NA GIŻYCKO CODZIENNIE DO 20 MARCA!

 

Polacy nie gęsi, swoje głosy mają i je oddają!

Dwadzieścia dwa miasta, które w dniach od 20 lutego do 20 marca 2011r. uzyskają w internetowym głosowaniu największą liczbą głosów, znajdą się na narodowej planszy gry Monopoly Polska. Wystarczy wejść na stronę www.monopoly.pl, zarejestrować się i kliknąć na 1 z 60 miast, które znalazły się na liście głównej.

 

W tym samym czasie  do głosowania można nominować miasta, które na tej liście się nie znalazły oraz głosować na miasta nominowane przez innych. Dziennie można więc oddać 2 głosy – na listę główną i listę nominowanych. Głosować może każdy polski obywatel powyżej 13 roku życia. Czy miasta będą przekonywać swoich mieszkańców, by swoje głosy oddali właśnie im?

 

Cudze chwalicie, swego nie znacie

Głosowanie na narodową planszę Monopoly odbywa się w Polsce po raz pierwszy. W wyniku podobnych plebiscytów internetowych swoje krajowe plansze mają już Stany Zjednoczone, Kanada, Turcja, Francja, Włochy, Rosja, Wielka Brytania i inne. Nadszedł czas na Polskę. Które miasta Polski znajdą się na planszy? O tym zdecydują ich mieszkańcy.

 

Monopol na prestiż

Gra Monopoly obchodzi w tym roku 76 urodziny. Dostępna w ponad 100 krajach, przełożona na 37 języków, ma ponad 500 000 000 fanów na całym świecie! Na rynku kolekcjonerskim powstało ponad 200 edycji, w tym z czekolady, w języku Braille’a, z brylantów. Na zlecenie NASA zaprojektowano także planszę do grania w stanie nieważkości. Na świecie bito w nią nie lada rekordy. Najdłuższą partię rozegrano w restauracji McDonald’s w Blufton w stanie Ohio. Trwała ona aż 1680 godzin, czyli 70 dni. Monopoly to gra z bardzo barwną i ciekawą historią, która wciąż się zmienia z duchem czasu. Monopoly Polska powstała w wyniku miesięcznego głosowania zadebiutuje na polskim rynku jesienią 2011 roku i wejdzie do obiegu na lata.

 

w informacji wykorzystano materiały organizatora

 

Szczegółowych informacji udzielą:

Klaudia Rakowska,

krakowska@webershandwick.com,

tel: +48 603 330 219

 

Krzysztof Bukowski,

kbukowski@webershandwick.com,

tel: + 48 (22) 210 12 36

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS