strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 25 stycznia 2021   pogoda

Aktualności

GŁOSUJMY NA PLAC ZABAW NIVEA W GIŻYCKU

30 sierpnia 2011
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

GŁOSUJMY NA LOKALIZACJĘ PLACU ZABAW NIVEA
W PORCIE EKOMARINA GIŻYCKO

 

 

 
Tylko od nas zależy czy w giżyckiej Ekomarinie powstanie piękny plac zabaw z prawdziwego zdarzenia, m.in. z: dwoma wieloelementowymi zestawami zabawowymi, jednym elementem sprawnościowym, dwoma huśtawkami, dwoma bujakami sprężynowymi, karuzelą i piaskownicą.

 

Z okazji 100. urodzin NIVEA Polska postanowiła spełnić marzenia dzieci. W odpowiedzi na potrzeby lokalnych społeczności powstał projekt ufundowania i budowy 100 placów zabaw na terenie całej Polski. Do projektu zgłosiło się również Giżycko. Teraz wszystko w rękach Internautów.

 

Każda zarejestrowana osoba może oddać 1 głos na 24 godziny!

 

Pierwsze miejscowości zostały już zakwalifikowane do otrzymania placów, ponieważ zdobyły najwięcej głosów w pierwszej turze głosowania do 6 czerwca 2011r. i kolejnej lipcowej. My nadal mamy szansę, ale liczy się każdy głos. Głosujmy więc codziennie do 31 października 2011! Teraz Giżycko jest na 101 pozycji z 2.638 głosami. Place zostaną wybudowane w miejscowościach, które uzyskają  najwięcej głosów: 25 pierwszych w trzeciej turze głosowania trwającej do końca września i 25 w ostatnim głosowaniu do końca października. Konkurencja jest więc ogromna!

 

Głosujcie, zachęcajcie znajomych i przyjaciół :-)

 

 

WWW.EKOMARINAGIZYCKO.PL

Port Ekomarina nad jez. Niegocin w Giżycku


Gorąco zachęcamy do głosowania na lokalizację takiego placu właśnie w Ekomarinie. Plac zabaw powstałby między głównym budynkiem Ekomariny, a nowo wybudowaną kładką łączącą port z miastem.   Z takiej atrakcji będą mogli cieszyć się nie tylko najmłodsi mieszkańcy Giżycka, ale również dzieci odwiedzające nasze miasto w sezonie. Marka NIVEA jest w Giżycku bardzo popularna - mamy tu dwa kluby żeglarskie objęte programem NIVEA ,, Błękitne Żagle". Młodzi żeglarze trenujący na małych jachtach klasy Optymist  z błękitnym żaglem NIVEA to codzienny widok na naszych jeziorach.


 

JAK TO ZROBIĆ

 

Należy wejść na stronę: www.100latnivea.pl/glosowanie
  • najpierw trzeba się zarejestrować (podaje się imię i nazwisko, adres e-mailowy, login i hasło), następnie po otrzymaniu e-maila potwierdzającego rejestrację logujemy się, wybieramy "Giżycko" i poprzez najechanie na adres portu wchodzimy na konkretną lokalizację - w tym przypadku "Giżycko ul. Dąbrowskiego 14".
  • wówczas możemy głosować!

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS