strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 1 czerwca 2020   pogoda

Aktualności

Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich

07 marca 2013
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Zapraszamy do składania wniosków o przyznanie grantów ze Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich.

 

O granty mogą się ubiegać jednostki organizacyjne gminy miejskiej oraz działające na terenie miasta podmioty nie zaliczane do sektora finansów publicznych i nie kierujące się osiągnięciem zysku. Podstawą przyznania grantu jest zgłoszenie programu oraz częściowe zaangażowanie środków własnych lub z innych źródeł.Tematy konkursu ”Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich” obowiązujące w 2013 roku:

1.     Aktywny senior

2.     Dbamy o środowisko wokół nas.

3.     Zmniejszamy ryzyko nadciśnienia tętniczego krwi 

 

Wnioskowana kwota dofinansowania nie może wynosić więcej niż 70 % całkowitych kosztów programu. Maksymalna kwota jednego grantu wynosi 4000 zł. Termin rozpoczęcia realizacji zadania nie może być wcześniejszy niż 1 czerwca i musi być zakończony do 31 grudnia danego roku.


Organizacje i instytucje składające wnioski do konkursu przekazują je do Koordynatora lokalnego – Dyrektora Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej Ewy Ostrowskiej w formie pisemnej oraz elektronicznej w edytorze Word do 29 marca  2013 r.

Formularze wniosków oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.centrumprofilaktyki.pl/  oraz w biurze Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku, Al. 1 Maja 14 . Informacje można uzyskać telefonicznie tel. 87 429 13 36 lub mail cpuis@gizycko.pl

 

 

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS